Интеграл Образователни програми /img/frontend/nomap.png"

Интеграл Образователни програми

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Искам да споделя мнението си относно фирма Интеграл Образователни програми.Фирмата е създадена от двама души,които са свестни.Обаче,става дума за работата,която се извършва ежедневно в офиса и офисите в БГ е доста обемиста,слагат се таргети,консултантите имат доста срещи в офиса с клиенти и деца ,от които взимат процент,ако им изпратят детето да учи в чужбина,дотук добре.
Интересното е,че заплатите на тези служители,са смешни,говорим за брутно възнаграждение,човек не може да изтегли кредит,ако остане случайно на борсата,ще взима сигурно смешни пари.Не може фирма която претендира за класа в сферата на образованието,да дава пари под масата,да не декларира пълните заплати по банков път.Отделът за студентски бригади също е на това положение,запознат/а съм с човека,който им се води мениджър,с ужасен,неприятен провинциален акцент!Недопостимо е,човек,който е мениджър да говори по такъв начин,както и на други места ,слагат угодни хора да извършват дадени дейности.
Минусите са доста,имайте 1 на ум за тази фирма когато пращате детето си в чужбина или на студентска бригада или нещо друго от услугите им.
И ако искате да сте европейска фирма с офиси не само в БГ,направете нещата европейски.Заплати само по банков път пълни осигуровки,за да могат хората на излизат,ако им се наложи болничен.А не 400 лв или 500 лв по документи.Хайде стига с тези българщини и тарикатлъци !