АЛД Аутомотив ООД /img/frontend/nomap.png"

АЛД Аутомотив ООД

Работи се без трудови харектеристики.Всеки прави всичко. Пълен хаос е във фирмата , няма процедури. Към допълнение на това "мениджърите" са изключително некомпетентни и не знаят как се управлява. Изискват изключително много без да предлагат нищо в замяна. Няма грам обучение, пускат те и се оправяш. Все трябва да "гониш" мениджърите ( техен израз) за да може да ти се обясни нещо , в повечето случаи и те не могат да ти го обяснат. Просто нещата са абсурдни наистина и в последствие има и текучество на хора.

Изключително некоректна фирма. На интервюто ви подвеждат с обещаващи приказки, но няма нищо общо. Пълна аматиорщина - няма обучение, няма процедури на работа, нямате собствено бюро ( двама работят на едно бюро). Изключително слаб "мениджмънт". Така наречените мениджъри са с болна амбиция и товарят хората с непосилни ангажименти само, за да могат те да изпъкнат. С две думи - пълен хаос. Текучеството е нормалното последствие от изброените неща.