АЛД Аутомотив ООД /img/frontend/nomap.png"

АЛД Аутомотив ООД

Ето най-цветния пример, как едно простовато монтанско момиче, което е вярното куче - слушалка на шефката, след като превтаса 8 г. в компанията, може да получи кокал да дооглозга. Тук е погрешно да мислим, че става дума за кариера и израстване във фирмата, а става дума за невъзможност за реализация, различна от продавачка в Лидъл, извън организацията. Такива хора са обречени да бъдат част от кочината, защото само там имат шанс да съществуват.

Тук споделят мнение само недоволни настоящи или бивши служители. Оценките не са обективни.

Силно стресова среда. Цялата фирма затъва заради 2-3 арогантни и нагли служители. Липсва адекватен мениджмънт. Безхаберно поведение, което остава ненаказано.

Подвеждащи измамни условия, които не се изпълняват - обещават 2-3 заплати годишен бонус, дават под една заплата, обещават 25 дни отпуска - няма, здравно осигуряване се орязва, обещано повишение след изпитателния срок няма, безхаберна организация, силно стресова среда, неадекватен мениджмънт.Силно текучество на кадри на всички нива. Не се подвеждайте, не си струва изгубеното време и нерви.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

АЛД имаше уникален шанс за развитие на пазара на опертивен лизинг и флийт услуги, имайки предвид ресурсите, опита и професионализма, с които разполага международната група Societe Generale, от която то е част. За съжаление комплексите, личните амбиции и ниската хигиена в общуването на г-жа Торкар допринесе за създаването на доста неприятна работна атмосфера, придружена с огромно текучество на персонал. Отношението на управителя, естествено, се пренесе и върху партньорите на АЛД, които изгубиха желание за съвместна работа с компанията. Репутацията на АЛД е срината до нива, характерни за селска бакалия - липсва само мазната, амбалажна хартия, с която предоставяните услуги биват "опаковани" и предоставяни на клиентите, но пък за сметка на горчивият вкус е доста по-дълготраен.

Компанията е международна и се споделя доста опит между държавите, което е хубавото и е доста интересно. Неприятното е, че трябва да се следват груповите правила, които понякога изглеждат безсмислени. Не се налага да оставаш след 17:30ч, особено ако работиш концентрирано през целия ден, иначе работата е доста. Понякога е доста натоварено и може да ти избият балансите, но пък колегите са готини и помагат. Средата е приятна, включително и битовите неща – страхотно оборудвана кухня, нови офис мебели и т.н.

Изключителен непрофесионализъм. Ужасен и некадърен мениджмънт, такъв липсва направо. Репутацията на фирмата е заслужено доста ниска. Огромно текучество. Лиспа на каквато и да е мотивация. Заплащането е смехотворно.
Съберете мнения преди да отидете на интервю, за да не изгубите един час от деня си.

Мнението ми е малко смесено.

Кандидатствах за определена позиция в която съм експерт.
Минах 3 интервюта, едва ли не вече мениджъра ми намеква, че ще се видим в най-скоро време, последното интервю беше с изпълнителния директор (както видях словенка, за която много се е писало тук) и не ми направи особено добро впечатление - като отношение, комуникация, професионализъм и човешко държание.

Казаха, че ще звъннат след 3 дни, след 4 дни им звъннах аз. Отговориха, че им било трудно да вземат решение и в най-скоро време ще звъннат да ме информират.

След още 9 дни ми писаха мейл, че след дълги размисли решили да прекратят разглеждането ми.

Само ми загубиха времето !

Иначе останалото като за сам човек изглежда средно.

Малко е тесен офиса, комуникативно е мястото.
Имат 13та и бонуси + купони за храна.

Кандидатствах за търговския екип. На интервюто се появи едно дребно, плешиво човече приличащо на клошар. Представи се за търговски мениджър и започна да обяснява колко е велик и как щял да изгони всички стари кадри назначени от некомпетентна чужденка. Останах с впечатление, че съм сбъркала етажа, но в последствие разбрах, че АЛД е станало МКБ, а не обратното.
За заплати не мога да говоря, но явно не са големи щом търговският директор ходи с костюма си от абитюрентския бал.