АЛД Аутомотив ООД /img/frontend/nomap.png"

АЛД Аутомотив ООД

Подвеждащи измамни условия, които не се изпълняват - обещават 2-3 заплати годишен бонус, дават под една заплата, обещават 25 дни отпуска - няма, здравно осигуряване се орязва, обещано повишение след изпитателния срок няма, безхаберна организация, силно стресова среда, неадекватен мениджмънт.Силно текучество на кадри на всички нива. Не се подвеждайте, не си струва изгубеното време и нерви.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

АЛД имаше уникален шанс за развитие на пазара на опертивен лизинг и флийт услуги, имайки предвид ресурсите, опита и професионализма, с които разполага международната група Societe Generale, от която то е част. За съжаление комплексите, личните амбиции и ниската хигиена в общуването на г-жа Торкар допринесе за създаването на доста неприятна работна атмосфера, придружена с огромно текучество на персонал. Отношението на управителя, естествено, се пренесе и върху партньорите на АЛД, които изгубиха желание за съвместна работа с компанията. Репутацията на АЛД е срината до нива, характерни за селска бакалия - липсва само мазната, амбалажна хартия, с която предоставяните услуги биват "опаковани" и предоставяни на клиентите, но пък за сметка на горчивият вкус е доста по-дълготраен.

Компанията е международна и се споделя доста опит между държавите, което е хубавото и е доста интересно. Неприятното е, че трябва да се следват груповите правила, които понякога изглеждат безсмислени. Не се налага да оставаш след 17:30ч, особено ако работиш концентрирано през целия ден, иначе работата е доста. Понякога е доста натоварено и може да ти избият балансите, но пък колегите са готини и помагат. Средата е приятна, включително и битовите неща – страхотно оборудвана кухня, нови офис мебели и т.н.

Изключителен непрофесионализъм. Ужасен и некадърен мениджмънт, такъв липсва направо. Репутацията на фирмата е заслужено доста ниска. Огромно текучество. Лиспа на каквато и да е мотивация. Заплащането е смехотворно.
Съберете мнения преди да отидете на интервю, за да не изгубите един час от деня си.

Мнението ми е малко смесено.

Кандидатствах за определена позиция в която съм експерт.
Минах 3 интервюта, едва ли не вече мениджъра ми намеква, че ще се видим в най-скоро време, последното интервю беше с изпълнителния директор (както видях словенка, за която много се е писало тук) и не ми направи особено добро впечатление - като отношение, комуникация, професионализъм и човешко държание.

Казаха, че ще звъннат след 3 дни, след 4 дни им звъннах аз. Отговориха, че им било трудно да вземат решение и в най-скоро време ще звъннат да ме информират.

След още 9 дни ми писаха мейл, че след дълги размисли решили да прекратят разглеждането ми.

Само ми загубиха времето !

Иначе останалото като за сам човек изглежда средно.

Малко е тесен офиса, комуникативно е мястото.
Имат 13та и бонуси + купони за храна.

Кандидатствах за търговския екип. На интервюто се появи едно дребно, плешиво човече приличащо на клошар. Представи се за търговски мениджър и започна да обяснява колко е велик и как щял да изгони всички стари кадри назначени от некомпетентна чужденка. Останах с впечатление, че съм сбъркала етажа, но в последствие разбрах, че АЛД е станало МКБ, а не обратното.
За заплати не мога да говоря, но явно не са големи щом търговският директор ходи с костюма си от абитюрентския бал.

Тази организация още ли съществува, не се ли е разпаднала вече? Словенката не я ли изгониха? Това чудо ако действа още, видите ли обява за работа, направо се направете, че не сте я видяли. Правите си услуга, много голяма и ценна.

Много тъжна история. По никакъв повод не започвайте работа в тази организация. Условията на работа са под всякаква критика. Управителката на компанията е комплексирана застаряваща словенка, с болни амбиции за кариерно развитие в холдинговата структура, поради липсата на лично такова в семеен план. Методите на управление се осъществяват чрез сила, заплахи, еднолични решения или по-скоро на най-приближените и, тъй като разсъжденията не са и сила, липса на каквото и да е уважение към персонала. Доносите се приемат като отличен похват за развитие в компанията и съответното им прилагане води до поощрение. Дясната ръка на "шефката" е една от най-големите интригантки във фирмата. Тази жена е способна да изрече такива неща зад гърба ви, че грабва златен глобус за драматургия от раз. Заплащането е на средно ниво за сектора, като пак казвам - доносите се бенефицират отделно, така че зависи от вас до колко можете да слухтите и клепате колегите си. В компанията има толкова много излишни процедури и се работи по толкова тежък формат, че за да отидете до тоалетна трябва да изпратите мейл до "шефката", с копие до вашия мениджър, който като цяло не изпълнява никаква функция, защото го е страх да взима каквито и да е самостоятелни решения, да копирате офис мениджъра (ако ви потърсят по телефона да се знае къде сте), не е лошо и фин. директор (за да сметне колко време ви няма и какви щети е нанесло на компанията приключението ви), няколко служителя от отдела ви и разбира се дясната ръка на "шефката". Тя ще прочете запитването ви и ще отговори на боса, че е ок да "разлабите". Тогава ще получите официално и тържествено писмо, даващо ви изин да поемете по коридора. Много е вероятно докато отивате до клек-бара да подминете доста ваши колеги и то по простата причина, че персонала на фирмата се сменя толкова често, че никога няма да познавате всички. Все някой е в предизвестие или както най-много обича "шефката" от днес за днес освобождаване. Относно местоположението на компанията, ако се придвижвате с кола е отвратително, защото няма къде да паркирате. Зад сградата има едно блато, което бързо бива заето и остават на разположение само платени паркинги, вариращи 60-100 лева в района на месец. "Шефката" щеше да сменя офиса с по-комуникативен и осигурени паркоместа за служителите, но за съжаление "консильерите" я убедиха да не го прави. Причината е ясна - живеят в района и идването им на работа им отнема 5 мин. пеша. Като цяло ориентирайте се към друга нормална компания от сектора и не си губете времето.

Сега остава да махнат и разградският бек Йонко и фирмата наистина ще стане прекрасна. Жалко че управителката не знае български за да види какви прости хора е назначила.