Фондация За Нашите Деца /img/frontend/nomap.png"

Фондация За Нашите Деца

Не може да им се вярва много
Има свободни позиции в jobs
Но дали не е ПИАР и реклама само
Ако искат да назначат някой могат да си изберат техен човек

На дали ще искате да работите за 600 лв
Ако живеете в София ще ви трябват следните разходи

Наем 300 -400 лв
Ток ,парно вода 150 лв
Храна 300 лв
Интернет 30 лв
Карта за Метрото 60 лв
Карта за автобус ако се налага да сменяте

Много добре си помислете
Най -много да си загубите времето напразно по интервюта само с едно интервю няма да мине

Интервюто е първо с HR те ако сте одобрени ще ви поканят и на второ интервю с Настоятелството и Директорите

Добре си правете сметката дали си струва да се разкарвате и давате 1.60 за метрото или с такси 10 лв ако не можете да намерите адреса сами

Вярвам твърдо, че се работи с чисти и добри намерения за благородна кауза. Но освен добро сърце и чисти помисли, трябва да знаеш какво искаш, дали и как е възможно да го постигнеш, да си консистентен в приоритетите и визията си. За престоя си във Фондацията видях само едно: хаос, липса на подреденост и яснота в това какво правим и как го правим. Прахоса се огромен човешки, идеен и финансов ресурс за какви ли не начинания, без да е ясно как ще се ползва резултатът от тях. Честно казано, ми е много криво, защото буквално камък върху камък не остана от това, което се стартира, докато работех там. Ама едва ли някой ще ме разбере...

И зад благородна кауза може да се крие вмирисан кон.
Текучеството говори само за себе си - нула зачитане на човешкия ресурс. Ако търсите сериозна, постоянна работа - не си го причинявайте!

С огромен ентусиазъм отидох за работя за фондацията. С времето забелязах, че ако постоянно не се изтъкваш и не лицемерничиш, на това се гледа с лошо око. Шефките обичат да ги ласкаеш, особено едната. В крайна сметка разбрах, че това не е кауза, а просто бизнес, който гали егото им. Изключително лош подбор на служителите, голямо текучество. Не разбирам как още се доверяват на HR си. Както те гледат и се усмихват, в следващите 10 минути ти забиват нож в гърба. Бил съм свидел съм как изритват майка с малки деца /която си вършеше съвестно работата/ от днес за утре без никакво предизвестие. Нали уж се грижат за децата, как да им повярвам след като изхвърлят майките им на улицата, като точно преди това са ги похвалили за добре свършена работа. Заради тази фондация вече нямам доверие на нито една!

Организация в частна полза, прикриваща се зад организация в обществена полза, утвърдила и поддържаща тоталитарен стил на управление и взаимоотношения.

Частна организация (прикрита зад организация в обществена полза), управлявана по стар номенклатурен модел, познат от близкото минало.