Фондация За Нашите Деца /img/frontend/nomap.png"

Фондация За Нашите Деца

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Потресена съм.. Първо, че ми направиха най- краткото интервю в живота, около 5мин. Второ интервюто ти го провежда момичето от администрацията, което едва ли има образование по HR и видимо си личеше, че не знае къде се намира.. не спря да си катери краката върху дивана, на който стоеше.... И трето казва ми, че до 2сед ще ми звъннат дори и отговора да е отрицателен, за да не ги чакам и, че било много важно за тях са си предупредят кандидатите.. минават 3 седмици решават да ми изпратят емейл, в когото пише, че нямат възможност да взимат хора за тази позиция, т.е, че изобщо не си търсят вече човек, и на следващия ден пускат нова обява

Уникални хора. Най-страхотната кауза. Много съм очарована от тях.

За съжаление, единствено на ниво социален работник се работи истински. Има пълен централен офис със служители, които обслужват набирането на нови и нови средства, за да може Главатарката да строи своята нова къща и да ходи на своите командировки в чужбина. Мога много да говоря за обикновения служител, обаче. Натоварването е огромно. Работи се в извънработно време. Работи се с високорискови групи. Работи се при никаква възможност да бъде обезопасена работата ти. Все пак важно и редно е да се издържат всички онези хора, наблъскани в така наречения Централен офис, като заплати. Супервизия няма. Социалните работници са оставени да се спасяват сами. Не се дават никакви допълнителни пари, освен карта за градски транспорт. Няма никаква възможност да се расте в позиции- седнали са едни, набедени за шефове, които не мърдат от местата си и се мислят за Библия. Никаква възможност за растеж на заплата, за разлика от растеж на натоварването. В един момент придобиваш усещането на депресирано магаре, което само се товари и товари, докато издъхне. Не стъпвайте в тази Фондация, освен ако не искате да изпитате пределите на своята психика.

Най- неуважаващата хората под себе си вмирисана рибешка глава!!! Човек, за когото празниците Коледа, лични празници и др. за служителите му не съществуват. Глава на риба, пълна с хаос, налудни идеи и мазохисти, които наема, за да вършат черна работа и получават нула уважение и зачитане на труда им... Глобалните идеи, пълни с налудни проблясъци се пускат и хората се юрват да ги изпълняват за лудо, до момента, в който кръвта им се изпива и прегорели и опустошени си казват бях до тук. Проблема е след това за тях. Защото разбират, че рибешката глава, която го управлява, всъщност краде на поразия за собствени цели, прикрита под добра кауза за деца, които са в нужда и семействата са в криза... В един момент, обръщайки се назад, след цялото опустошаващо меле, си даваш сметка, как цялата тази прогнила душевно директорка, те е заразила с душевната си проказа, тъй като си бил оръдие в нейните кражби и нищо повече. Истината: Дарителите даряват. Иванка се бие в гърдите, че помага. Държавноделегираните бюджети издържат кражбите й. Хората са смазани. На нея й се свиди за всеки даден лев за нещо допълнително за хората й. Не дава пари за облекло. Товари хората си с непосилни задачи, които ги вкарват в депресия. Изключително психопатски борави с вината. Само личните й цели и Вечерта на добродетелите, с новите хилядарки, които ще спечели са в ума й. С две думи: един изключително самозабравил се човек, загубил своето всичко човешко, с мисъл изцяло за парите и лично облагодетелстване! Лош! Лош работодател! Не се лъжете! Ако все пак се излъжете- месец ви давам и ще усетите всичко...

Аз съм бивш стажант в ЦОП "Света София" към Фондация "За нашите деца". Впечатлението ми е изключително добро за колегите. Отношението им към мен беше перфектно, бяха търпеливи и ме научиха на адски много неща. Интервюто на което бях, беше най - доброто до този момент, на което съм присъствала (изключителна компетентност). Не съм запозната със заплатата, но все пак това е НПО, не може да се очаква заплата от 1500-2000лв/мес.. Дейността на организацията е насочена към подпомагане на социално слаби семейства. За впечатлението ми през 3те месеца, през които бях стажант, мога да твърдя, че си вършат работата както трябва, с много усилия и адски много работа правят всичко възможно, за да помогнат на децата и семействата им, които имат нужда.

Ще и свия перките и крилцата на Фондацията на Иванка Шалапатова
Лично мога да и го гарантирам
За това че ми отказа работа и дори не си отваря и чете имейлите а ги дава от Човешки ресурси да и ги четат
Идея си няма на кой съм
Че имам връзки при бившия Социален министър Калфин и при Председателката на Нациионалния съвет на БСП Госпожа Нинова
проверки от Общината и от НАП , НОИ и всички институции

Не може да им се вярва много
Има свободни позиции в jobs
Но дали не е ПИАР и реклама само
Ако искат да назначат някой могат да си изберат техен човек

На дали ще искате да работите за 600 лв
Ако живеете в София ще ви трябват следните разходи

Наем 300 -400 лв
Ток ,парно вода 150 лв
Храна 300 лв
Интернет 30 лв
Карта за Метрото 60 лв
Карта за автобус ако се налага да сменяте

Много добре си помислете
Най -много да си загубите времето напразно по интервюта само с едно интервю няма да мине

Интервюто е първо с HR те ако сте одобрени ще ви поканят и на второ интервю с Настоятелството и Директорите

Добре си правете сметката дали си струва да се разкарвате и давате 1.60 за метрото или с такси 10 лв ако не можете да намерите адреса сами

Вярвам твърдо, че се работи с чисти и добри намерения за благородна кауза. Но освен добро сърце и чисти помисли, трябва да знаеш какво искаш, дали и как е възможно да го постигнеш, да си консистентен в приоритетите и визията си. За престоя си във Фондацията видях само едно: хаос, липса на подреденост и яснота в това какво правим и как го правим. Прахоса се огромен човешки, идеен и финансов ресурс за какви ли не начинания, без да е ясно как ще се ползва резултатът от тях. Честно казано, ми е много криво, защото буквално камък върху камък не остана от това, което се стартира, докато работех там. Ама едва ли някой ще ме разбере...

И зад благородна кауза може да се крие вмирисан кон.
Текучеството говори само за себе си - нула зачитане на човешкия ресурс. Ако търсите сериозна, постоянна работа - не си го причинявайте!