ДОМКО ООД /img/frontend/nomap.png"

ДОМКО ООД

Изключително съм потресен от Магазина(Домко Стара Загора)
в който работих.След шестият месец не ми се продължи договора за да може управителят (добри) на магазина да си сложи негов човек на моето място .Просто трябваше да ми каже истината в очите не да увърта .Явно това е редовна практика в тази фирма. Има безкрайна злоба и тягостна среда ,така не се работи .....Заплащането беше добро за такъв тип магазин но до там ....А и мокети тежащи 185 килограма без никакви помощни средства освен една тръба от скеле няма да дълбая няма смисъл .

От 2017 до 2019 заплата от 700 до 850лв/разтеж/ нето.
Понякога бонус от 20 до 90 лв.

Преобладава хамалският труд.

Почистване на тоалетни - 3 бр. 2 пъти месечно.
Перила и асансьор - 2 пъти месечно.

Изисквания за работа - висше или средно образование и компютърна грамотност/ виж jobs.bg /

Когато няма работа - юли и август можеш да поспиваш/ тайно/. И ако си мързелив и кротък тези месеци ще си щастлив!

Нямаш право да теглиш повече от 5 дни на месец полагаем отпуск.

Успех на кандидатите!

Янчо Добрев ,
колко приятно ме развесели сърцераздирателното ти словоизлияние.Очевидно не си се държал като мъж,а като страхливо същество от подземията.
Моля, сподели още някой срам... о,да, ти оценяваш постъпката си като изключително смела, честна etc.
ХАХА

Психиатър- няма кой да се изкарва жертва тука, нещата тук са извършени от двама и всеки  ТРЯБВА ДА СИ ПОНЕСЕ ОТГОВОРНОСТА,аз моята я понесох като си навредих на здравето и съсипах семейните си отнушения и загубих работата сик,ЗАПБРАВИ ЛИ или и ти четеш между редовете АЗ СЪМ ТОЗИ КОЙТО Е БЕЗ РАБОТА! Не че няма да си намеря друга,не че съм неграмотен и неспособен да си изкарвам парите,но това което ми се нанесе като щета в личен план- НИКОЙ НЯМА ДА МИ ГО ВЪРНЕ! Осъзнай се малко преди да говориш БЕЗМИСЛИЦИ- ти бил ли си в такова положение,поставян ли си в такава ситуация или колко пъти си бил на този "ХАЛ"! Искрено не го пожелавам на никой да е на това място което бях поставен аз или господина който госпожа управителката успя да разведе,да разбие поредното семейство след което да живее с това и да се прибере при мъжа си и да го заблуди за пореден път,и да целуне децата си както правят ИСТИНСКИТЕ МАЙКИ И СЪПРУГИ! Хубаво чети приятелю "Психиатър" защото това може един ден да е историята за твоята съпруга или ти самия да си на "ПАНГАРА" -хайде сега помисли ТИ КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ В ТАЗИ СИТУАЦИЯ и как ще постъпиш !!! Много е лесно да четеш м/у редовете и да пишеш елементарни изказвания,но едва ли имаш представа за какво изобщо се говори тук. Няма сила която да спре любовта между двама, и колкото и да не ти се иска да го вярваш това се случва свеки ден в поне едно на всеки 3 семейства в България,и ако хората са слепи да го видят,или не познават хората от които имат деца и с които са повече от 10 12 15 години ..... гласноста и изказването на позиция е това което ни различава от ПРИМАТИТЕ,а не КОЙ Е МЪЖ,КОЙ ЖЕНА,КОЙ ТРАВЕСТИТ и КОЙ Е ГЕЙ. Не ти го пожелавам приятелю,наистина - успех в кариерата :*

Плющял си шефката, а като станало напечено си отишъл и си я изпортил на по-големите шефове. Уж сте се разделили, уж сте си взели поука, а пак сте се награбили. Пак станало напечено и ти пак си я изпортил, но този път на мъжа й. Каква жертва се изкарваш. Горкият ти, все едно насила са ти свалили панталона. Реално си един портаджия и страхливец, който не поема отговорност за действията си. Я се дръж като мъж!!!

Минавам случайно, не съм от фирмата

Забравих да добавя,в случай че някой си е взел поука и не иска да е на моято място,още в денят когато ме съкратиха излезе обява в Jobs.bg Продавач-консултант със "С" категория за град Бургас.
0885460600 - това е номерът от който ще ви потърсят
[email protected] -това е имейлът от който може да получите писмо
Не желая да коментирам повече - отвратен съм,повдига ми се от думата "ДОМКО ООД"

Доста се двоумях дали да споделя горчивия си опит,но накрая се престраших да го направя.Започнах работа 2011г в ДОМКО Бургас,работата беше повече от страхотна,както и колегите.Всичко беше нормално до момента в който аз и управителката Румяна Симоновска се зближихме повече от колкото бе необходимо за един работен процес.Започнахме да се виждаме,да излизаме по хотели,да сме заедно в така представени пред семействата ни "Командировки" в София.... и така докато 1во разбра моята тогавашна приятелка и сега вече съпруга,и няколко дена след това разбра и съпруга на госпога Управителката.Завихри се огромен скандал и в позицията си на управител госпожа Симоновска се опита да сме смаже и срине за да напусна работното си място,което беше продиктувано от съпруга и.Тогава реших че няма да се предам и да оставя така нещата и пропатувах 400км до централата в София за да уведомя собствениците на фирмата какво се случва в магазина им в гр.Бургас,с риск да бъда уволнен на секундата разказах под какъв натиск съм подложен,и че не искам да бъде изфабрикувано нещо срещу мен.Много харесвах работата си и бях изключително честен и отдаден на това.Плюс това нямаше да е честно ако аз бях изгонен безцеремонно а на госпожа управителката и се разминеше.Просто исках да бъда оставен на мира и да продължа да работя,без да бъда тъпкан,мачкан,каран да правя безумни неща застрашаващи живота ми,смазван психически в опит да напусна сам.След няколко месеца нещата тъкмо започнаха да се нормализират,до един ден в който на излизане от тоалетната разминавайки се с нея,тя ме придърпа към нея и бяхме няколко секунди прегърнати и всичко започна отначало.Напрежението беше престанало да бъде толкова голямо,но тя както и аз бяхме поставени под огромен натиск тя от съпруга си както и аз от предстоящата ми сватба.Въпреки че и на двамата ни беше УЖ "простено" и двамата си изтърпявахме наказанието към половинките си,и въпреки това отново злоупотребихме с тяхното доверие и отново започнахме всичко отначало,стараехме се да не допускаме грешки за да не бъдем хванати отново в изневяра но в колектив от 20 човека в който всички познават господин Симоновски,и моята жена-това криене се оказа невъзможно,всички знаеха всички шушукаха.Дойде ми до гуша с цялото това "Искам те,не те искам,с теб ще съм-няма да съм с теб,на ти-дай ми,желая те - ненавиждам те" напрежението отново започна да ескалира когато съпругът и се върна от 5 месечна командировка от Франция.Реших да се отдръпна този път завинаги,което на нея явно не и понесе,да съм дръпнат да я избягвам,да и говоря само и единствено по работа,да не и звъня по 10 15 пъти на ден-и силното и чуство за собственост спрямо мен отново ме търсеше да съм в някаква близост до нея-до момента в който неиздържах психически и реших да призная както на моята вече настояща жена,така и на господин Симоновски че нищо не е преключило и нещата са такива каквито си бяха и преди,с разликата че сега бяха по скрити.Това веднага отново разпали напрежението,но рано или късно трябваше да преключи! Бях поставен отново под лупа,следен във всяко едно нещо с ясната цел да бъда изритан от магазина-пазейки се и знаейки си правата обаче това нямаше как да стане до един ден в който реших да изкажа мнение относно работата и това как нашата връзка пречи на работния процес,което за мое съжаление на колегите ми беше представено по различен начин и те сляпо вярвайки на управата изтълкуваха нещата погрешно,за което не съжалявам каквото трябваше да се случи щеше да се случи рано или късно,въпросът е че те бяха настроени срещу мен умишлено и всички подеха инициативата да ме отритнат като прокажано куче само и само да бъда изгонен.За няколко месеца здравословното и психическо състояние се влоши-и аз който никога не съм вярвал че може да се стигне до тук,се наложи да ходя по лекари,да дам маса пари за изследвания търсейки проблема за дискомфорта и ужасът който изпитвах всяка сутрин преди да отида на работа.Същите тези хора заради които бих скочил в огъня,на които бях готов и в 3 часа сутринта да стана и да им помогна,давах мило и драго за тях,бяха повече от семейството ми- МЕ ПРЕДАДОХА в името или страха си и те да не загубях работата си.След 3 дни болнични бях извикан в офиса и ме накараха да напиша някакви обяснения за неща които в никакъв случай не засягат трудовата дисциплина и при едно евентуално уволнение нямаше да издържат в съда,беше ми предложено или да ме УВОЛНЯТ ДИСЦИПЛИНАРНО или да ме СЪКРАТЯТ,като документите са СЪКРАЩЕНИЕТО ми бяха подготвени подпечатани със същата дата,просто ме чакаха.Имайки в предвид здравословното си състояние не желаех да водя дела за да извличам някакъв девидент.Приех да бъда съкратен и КРАЙ.Сега идва въпроса,нима нещата не се случваха от двама човека,нима аз сам си бях ЛЮБОВНИК и госпожа управителката няма никаква вина,нима тя не започна всичко отначало когато бяхме на дистанция макар и за кратко.Нещата се случват винаги от ДВАМА.Не търся възмездие,както и господина /клиент на магазина/ който тя успя да разведе 6 години преди това именно заради похотливия си нрав,едва ли и той търси възмездие.Нарадо го е казал- "Там където си вадиш хляба,не си вади......"! Сега ти драги четателю който искаш да започнеш работа там,не чети между редовете а си помисли как ще реагираш ако си на мое място..... а това е на път да се случи отново сигурен съм,не е за пръв път няма и да е за последен.Съжалявам че започнах работа там-това ще продължава да се отразява негативно на мен и цялото ми семейство доста дълго време,ако знаех какво ще се случи преди 3 години и половина-никога нямаше да отида на това интервю. Поуката и обеца за ухото - НЕЩАТА СЕ СЛУЧВАТ ОТ ДВАМА!!!  Никога няма да забравя какво ми каза собственика на фирмата когато се видяхме в централата за да му разкажа как нещата излизат извън контрол - "Какво толкова,спал си със шефката,позабавлявал си се"! Ето какво толкова-Няколко разбити семейства,ескалиране на напрежение,колектив настроен сам срещу себе си,загубена кариера!ДОМКО ли? НЕ БЛАГОДАРЯ никога повече