канея м /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 3 мнения

Работила съм там няколко месеца и искренно съжалявам.. Като влезнеш вътре те хваща погнуса.. Няма минимални условия за работа. В тоалетната нямаше крушка над два месеца, а когато вали лампиона и пода се пълнеха с вода. Нямахме работни облекла почти през целия период в който работех там. Олга Златкова с нейната неуравновесеност, вманиаченост и страх от факта че остарява, нанася на работниците си нечовешки психически тормоз.. Аз лично след няколко месеца работа при тази жена се оказа (по нейни думи) че съм "дебела, глупава интригантка".. Нито едното не е вярно. Други колежки пък бяха дебили, идиотки , че дори и непрани.. При минимална заплата за сладкар от седемстотин лева, при тях не можеш да вземеш повече от половината на горе-споменатата сума.. Отделен е въпроса и, че за да успееш все пак да си вземеш заплата трябва буквално да си я изпросиш.. Общо взето в тази "фирма" цари пълно безхаберие, лъжа и измама.. Ако се уважавате поне малко не си помисляйте да започвате там..

Искам да предупредя,всички желаещи да започнат работа във слакарски цех на гара искър,че става въпрос за  две мошенички,които обещават много неща в началото,а после се оказва друго.Това са Олга и Гергана.Работих два месеца  без да получа стотинка.При всеки въпрос за пари те все почваха да се оплакват,че нямат.Шофьорът им не беше получавл заплата от 4 месеца.Работи се в студа от 8 до 8 вечерта.Цехът не отговаря на никакви условия на труд.Пълно е с плъхове,които ядат от блатовете,коитосе правят на торти след това.Присъствала съм на проверки,но нищо не се случва-те си плащат на проверяващите и работата продължава!Жалко,че тук всеки прави каквото си иска,абсолютно безнаказано,затова сме на такъв хал!