Мултико 92 ООД /img/frontend/nomap.png"

Мултико 92 ООД

След толкова години няма никаква промяна. Управителя крещи, обижда и заплашва всекидневно. Всеки от служителите е на принципа "и сам война е войн" и при всяка удобна ситуация се топят останалите. Непрекъснато слушах как "ще свикна", но незнам кой нормален би могъл да свикне с подобно отношение.

Ужасно място за работа. Работих там преди няколко години, но не мисля че нещата са се променили. Натоварването е в рамките на нормалното, но отношенията са направо психопатични. Управителя е много меко казано нестабилен психически. Крясъците, заплахите и псувните са ежедневие. Не знам как изобщо уважаващ себе си човек би изкарал и месец там. Интересното е че това отношение е само към жените в офиса. Г-Н Управителя се държи доста по-разбрано в мъжете от производството и техният пряк началник. Много често човек е възпрепятстван да си върши работата защото от непрестанните крясъци не може да се разбере с клиентите по телефона и по точно не може да ги чуе. Заплащането е на време, но на фона на всичко останало това не е особен плюс.
Напуснах фирмата доста бързо и съжалявам за загубеното време там.

Ако уважавате себе си не започвайте работа в тази фирма. Управителя г-н Петров/ Илиян/ е емоционално нестабилен, груб,некоректен. Работната атмосфера е много неприятна, цял ден в крясъци! Това не е работно място, а лудница!

Нервни, сприхави,незадоволително ниво на емоционална интелигентност, разпиляни, посредствени, некомпетентни...

Здравейте,колеги
ф-ма  Мултико 92 ООД и ф-ма  Мюрол България ООД се управляват от един и същи деспот Илиян Петров ще получите страхотни обещания от негова страна,но всичко това ще бъде мираж .Тира които иска да управлявате е с десен волан и е под всякаква критика.Освен тира ще иска да карате баничарка в София която само не се е разпаднала