Мултико 92 ООД /img/frontend/nomap.png"

Мултико 92 ООД

Работната среда е под всякаква критика: условията на труд в склада и цеха са примитивни-лошо осветление, невъобразимо висок шум идващ от машините, неприятна миризма от канализационната шахта в цеха и ниски почти отрицателни температури. Машините, на които се експлоатират робите-крепостни на робовладелеца Илиян Петров са над 40 годишни, постоянно има проблеми с тях, което се отразява на продукцията-касови ролки. Едната машина постоянно изкарва дефектни ролки, които трябва да се подрязват и обработват допълнително от и без това претоварения персонал, който блъска като гламав за да изпълни космическите норми, които изисква Петров. Същият е психически неуравновесен, постоянно крещи, вика, обижда и заплашва работещите за него. В мултико 92 ООД както и Мюрол България ЕООД които са фирми, ръководени еднолично от Илиян Петров нямаш право да ползваш платен отпуск. Единствената възможност е когато Илиян Петров реши да пусне някои от работещите в отпуск по негово желание като еднолично решава това когато в склада няма място за още палета с ролки и всичко е заето. Когато някой служител има нужда от платен или неплатен отпуск и пусне молба, категорично му се отказва защото няма право. На интервюто ще кажат че за платените отпуски решава само управителя. Често(всяка седмица) се пускат обяви за опаковачи/фолировачи в jobs.bg. Има голямо текучество на персонал, най-вече в цеха. Новопостъпилите служители поработват малко и напускат след като се видят в чудо от постоянната експлоатация на труда им(защото това е изсмукване на силите)работейки на машина, която не произвежда качествени ролки и постоянно изкарва дефектни такива, които работещите трябва ръчно да подрязват освен безкрайното бързане, което трябва да извършват. Отделно от това трябва да гонят норма която трудно се постига при толкова много произведени дефектни ролки, които трябва да се обработват ръчно.
Не препоръчвам тази работа за уважаващи себе си хора, това е равносилно на крепостничество. При Илиян Петров няма кодекс на труда, няма закони.Обръща се му към служителите с “тоя”, “оня” и “тая” и “оная” и винаги вика, никога не е доволен от нищо.
Няма лични имена, няма грам уважение към хората, които работят за него. Ако някой реши да си търси правата човешки и лично да разговаря с него, ще бъде унизен и обруган директно от Илиян Петров или същият ще му се разкрещи.
Заплащането е задоволително и не е равносилно на вложените труд усилия и човешка сила. Машините му не вършат работа, персоналът върши основната работа при Илиян Петров, а той само крещи и обижда.
Когато Илиян Петров реши да НЕ плаща заплати никой не може да го накара да направи обратното. Този неуравновесен нискоинтелигентен субект има голяма подкрепа от някой както изглежда на високо ниво във властта, защото правозащитните служби в държавата не помагат, дори напротив. Този човек няма респект към никого, съответно отношението му към служителите е като към отрепки. Затова не препоръчвам на никой да се подлага на това мъчение да стане роб на Илиян Петров.
Не се съгласявайте да работите за него.
На интервютата за работа той не присъства. Хора от администрацията ще бъдат много мили каквито са и ще обещават изкусителни неща, но в действителност условията на труд са потресаващи. Затова толкова често напускат новите служители и отново има обява за опаковачи/фолировачи.

След толкова години няма никаква промяна. Управителя крещи, обижда и заплашва всекидневно. Всеки от служителите е на принципа "и сам война е войн" и при всяка удобна ситуация се топят останалите. Непрекъснато слушах как "ще свикна", но незнам кой нормален би могъл да свикне с подобно отношение.

Ужасно място за работа. Работих там преди няколко години, но не мисля че нещата са се променили. Натоварването е в рамките на нормалното, но отношенията са направо психопатични. Управителя е много меко казано нестабилен психически. Крясъците, заплахите и псувните са ежедневие. Не знам как изобщо уважаващ себе си човек би изкарал и месец там. Интересното е че това отношение е само към жените в офиса. Г-Н Управителя се държи доста по-разбрано в мъжете от производството и техният пряк началник. Много често човек е възпрепятстван да си върши работата защото от непрестанните крясъци не може да се разбере с клиентите по телефона и по точно не може да ги чуе. Заплащането е на време, но на фона на всичко останало това не е особен плюс.
Напуснах фирмата доста бързо и съжалявам за загубеното време там.

Ако уважавате себе си не започвайте работа в тази фирма. Управителя г-н Петров/ Илиян/ е емоционално нестабилен, груб,некоректен. Работната атмосфера е много неприятна, цял ден в крясъци! Това не е работно място, а лудница!

Нервни, сприхави,незадоволително ниво на емоционална интелигентност, разпиляни, посредствени, некомпетентни...

Здравейте,колеги
ф-ма  Мултико 92 ООД и ф-ма  Мюрол България ООД се управляват от един и същи деспот Илиян Петров ще получите страхотни обещания от негова страна,но всичко това ще бъде мираж .Тира които иска да управлявате е с десен волан и е под всякаква критика.Освен тира ще иска да карате баничарка в София която само не се е разпаднала