софтранс ком /img/frontend/nomap.png"

софтранс ком

Здравейте:
Работих във въпросната Фирма
СОфтранском фреш сълюшън е цялото име на фирмата.
Това са абсолютни мошеници и не са коректни работодатели.
Има само Цигани , карат са стари и амортизирани бусове с падащ борд ,с двойна гума регистрирани за Б категория
тотал щета вътре зле много.
Кара се стока на МЕТРО от зеленчуци до риба всичко тече и е страшна МИЗЕРИЯ стоката се кара в едни количики наречени РОЛ с етажерки и на един РОЛ се пълни стока за 2-3 обекти горе долу се качват по 5 ,6 РОЛА на КУРС
Праят се 2 курса на ден. От 6.00 ч. до 15.30 / 16.30 се приключва ако имаш късмет с района обикновенно старите връзкари взимат най хубавите и се прибират до обяд.
Ресторанти в повечето случаи по МОЛОВЕТЕ тези колички са с колела в всичо е амортизирано и счупено и е мъка да се транспортира нормало
Но ПАЗЕТЕ СЕ от лицето МАРТИН ТОМОВ явява се нещо като управител абсолютен ЛЪЖЕЦ и мошеник подправя официални документи и заблуждава официални институции.
Подал съм жалби почти до всичи институции НАП НОЙ БАБХ МВР и други
Заведено е дело за измама също .
След пробен период от около 20 дни аз реших на се махам
почти нищо не отговаряше на това което ми се каза в качалото има един младеж дето се явява нещо като управител, той казва какво да се прави и кой къде ще кара .
Всико се заплаща на карта имах да взимам 612 лева
МАРТИН ТОМОВ излъга че са ми дали парите на ръка и ме завлякоха с тази сума и с купоните за храна също
БЯГАЙТЕ ДЪЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ МОШЕНИЦИ да не се опарите и вие
ПОЗДРАВИ :

Заплатите се изплащат на време.Като си приключеш курса си заминаваш.Лятото е мн. натоварено и парите са повече.Управителя е точен и
разбран. ПРЕПОРЪЧВАМ.

Настоящ служител съм. Доволен съм от заплащане и отношение във фирмата. Има моменти, в които е по-натоварено, но тогава и заплащането е по-високо. Винаги са били коректни и заплатите се превеждат навреме.

Фирмата е чудесна антопарка е нов , колегите са супер приятни хора . Шефовете се държат супер добре с нас няма забавяне на заплати всичко е абсолютно точно от страна на роботодателя . Заплатата е над средната за България . И ние кой не те занимава с неща извън работата. Отиваш правиш си курса ставаш и си тръгваш . Всичко е отлично ! Препоръчвам !

Като чета предходни мнения явно са от служители,който не им се работи или нестават за нищо и са изгонени.Аз вече втора година съм в фирмата и каквото ми е казано до стотинка си го взимам.Доволен съм и от високата осигуровка.Работата е натоварваща но за сметка на това като има повече работа и заплатата се вдига.Единственото лошо е че няма разни бонуси покраи коледа или великден,както и че не се плаща допълнително като се работи на официални празници.Като обобщение бих казал че не бих сменил тази работа в близките години.

Не се занимавайте с тази прогнила и измислена фирма. Г-н Пенов не знае къде се намира в цялата схема толкова се е стресирал горкия. Ще ви свалят звезди на какви добри условия ще сте и тнт и в един даден момент може и просто да Ви освободят ,защото така са решили . Напълно неуредена работа ,без знание как и кога ще работите ,без каквато и да било информация за това което ще работите.БЕЗ ОБУЧЕНИЕ !!! Ще Ви гърбят като роби,защото така са решили и си нямат понятие от работата която вие извършвате. Силно препоръчвам дори не се занимавайте да кандидатствате в тази фирма.

Стойте на далеч от тази прогнила фирма,лицето представящо се за собственик Янаки Пенов е измамник и действа в комбина със назначеният от него "началник" г-н Светослав от Павликени.Ще бъдете брутално експлоатиран с 15 часови смени и няколко тона стока стока на курс.Ще бъдете унижаван да работите при мизерни условия в замяна на високо възнаграждение.На края обаче ще бъдете ощетен и ограбен,а оправданията ще са измислени глоби от страна на Кока Кола или измислени глоби от Кат,може би ще трябва да платите ремонта на буса от фиктивен ремонт.Не си губете времето с този селски тарикат и не му се връзвайте на обещанията за висока заплата.Текучеството е рекордно,а и славата какъв плащач е Янаки вече се носи!

Към всички настоящи и бъдещи кандати във фирма Софтранс ком, в никакав случай не кандидатствайте за работа в тази фирма. Аз имах лошия късмет да започна там като шофьор, като за първи пробен ден останах потресен от ужас и въжмощение.Хората , които отговарят за транспорта първо не са на ясно какви документи трябва ви пуснат преди да ви качат на 6 тонен камион с дигитален тахограф, второ камионите са им технически неизправни, за хладилни камиони превозващи замразени меса и хранителни продукти повярвайте гледката е отвратителна. Въпросната фирма транспортира изцяло продуктите на веригата МЕТРО намираща се като месторабота в Божурище а офиса им е в жк Младост 3 до сладкарница Неделя. Днес на 23.11.2014г отидох за първи работен ден на работа в 4.30часа сутринта , натоварихме с колегата и тръгнахме за Кюсъендил.По пътя той ми обясни , че заповед и служебна белешка не ни се издават , камиона през десет минути изгасваше в движение по магистралата най накрая се прибрахме с триста зора в Божурище. От всички обекти се събират пари на ръка , камиона не е оборудван с gps система , няма каса в която да прибереш оборота просто нямам думи , за седем години стаж такова чудо не бях виждал. На итервюто за работа една заплата ми казаха, че ще получавам на месец от колегите разбрах че това е заплатата за два месеца. Осигуряват те на осем часа а работния ти ден е четиринайсе часа. Пазете се не подарявайте труда си по този начин на работа глобите от ДАИ са страшни да не говориме за ДВСКА и ХЕИ