"Саздановски Медика Нова" /img/frontend/nomap.png"

"Саздановски Медика Нова"

1 точка от 4 мнения

Преди да започнете работа там, помислете добре.  Обещания големи, но само това. Работих един месец като медицински регистратор за всичко 200 лв. За цял месец не намериха време за обещания трудов договор, но и без друго в центъра няма назначен никой друг на трудов договор.  Накрая естествено - не са доволни и търсят следващия. През цялото време имат разнообразни изисквания, без да е уточнено съществото на работа и претенции да си там, когато са ти дали задачи из цяла София и физически няма как да стане. Работно време и почивки няма регламентирани, но трябва да се работи  и в събота.  Същото се случи и с чистачката - обещаха 150 лв., платиха 50 лв., естествено са недоволни и няма никакъв договор. На всичкото отгоре има нерегистриран зъбен кугел - рентген от 1984 г., който е неясно кога ще се регистрира, но центъра е в жилищна кооперация и отгоре живеят хора.

Всеки желаещ да започне работа там добре да си помисли. Работих един месец само с обещания за трудов договор - от утре, та до края на месеца и естествено  това и така не се случи. Нямах точно установено работно време и почивки, но трябваше да се работи и в събота. В началото на месеца дават 100 лв. аванс, а в края на месеца получих още 100 лв. заплата и оправдание, че са недоволни от работата ми, без изобщо  да са уточненявани задълженията ми. Същото се случи и с чистачката - обещание за 150 лв. - платени само 50 лв.  - пак недоволни, без никакъв договор. Центърът е нов, има зъбен кугел от 1984 г., нерегистриран. Незнам точно как ще работи и кога ще се регистрира, но отгоре живеят хора, без да подозират нищо.