КОЗЛОДУЙ ООД /img/frontend/nomap.png"

КОЗЛОДУЙ ООД

Дълбок комунизъм. Лоши условия, опасна среда, много ниско заплащене. Командировки в още по -лоша среда за без пари почти. За собствениците много обещания без покритие. Има професионалисти от който може да се научи много- говоря за така наречените звеноводи, но условията са под всякаква критика . Не препоръчвам !!!

а някой знае ли при какви условия се работи в тая командировка в Девня ?

на затворени или в отворени помещения ?
каква е температурата там ?
кога се дава аванса или командировките ?

За момента фирмата е под всякаква критика.Да,парите се превеждат на датата,но отношението към работниците е ужасно-никакво уважение.Назначени са и някой некомпетентни ръководители и това прави работата още по-трудна и изнервяща.Парите се определят от това,кой е по-голям доносник и подмазвач,а не от уменията на работника или пък неговата квалификация!

Фирма ,,Козлудуй ООД" се отличава с коректност, точност и професионализъм в работата и отношенията с партньори и служители. Доказателство за това е просперитета на фирмата и стабилността и, както и дългогодишното и присъствие в бранша.

Сертифицирана по ISO 9001:2000.От камарата на строителите в България има издадено удостоверение за вписване в професионалния регистър за изпълняване на строежи ПЪРВА ГРУПА от ПЪРВА ДО ПЕТА КАТЕГОРИЯ.Висококвалифицираните заварчици са добре дошли при нас.

Уважаваща себе си фирма, стараеща да задържи качествените хора.
Постоянна работа и добро заплащане. Сред колегите има интриганти и клюкари, но общо взето са добри.Работи се в замърсена среда. Осигуряват се качествени инструменти и материали.

фирмата е добра и се занимава с монтаж на търбопроводи и оборудване в промишлени предприятия. Заплащането с по-високо от средното за страната и е сързано изцяло с работоспособността на всеки конкретен монтажник. Стартова заплата 550-900 лв и нараства в зависимост от това как работиш.
Колективът е много добър - ние сме си едно голямо семейство с всичките му активи и пасиви: има и клюки и интриги и "топене" пред Управителя, има разбирасе и взаимопомощ и съпричастност към проблемите на ближния.
Потенциала за развитие е свързан с якото бачкане.

Отлична възможност за изява. Предоставени достатъчно привилегии за ползотворна работа - служебен автомобил, служебен компютър, служебен GSM. Толерира се инициативата и желанието за работа.

Много добро заплащане и уважение към работника с достатъчни привелегии,стабилна фирма навреме плаща

Интересна работа с натрупване на голям професионален опит в ремонтната и монтажна деиност в промишлени предприятия. Добро заплащане в оглед на нивото на заплащане в България. Работи се в занърсена среда.