МЕГАПАРТ /img/frontend/nomap.png"

Изпратихте ми развалена скоростна кутия.Защо трябва аз да поема разходите след като нямам никаква вина?.При положение че ви изпратих съобщение че я отказвам.Обадих се 3 пъти на телефона.

Безумни условия, нагли и безотговорни.
Не издават документ за покупката. При повреда и налична същата част не заменят - трябва да платиш новата + нова доствка и да върнеш старата ПО ЕКОНТ пак за собствена сметка и да чакаш да ти върнат парите евентуално за повредената юаст ако те преценят ( без наличиетно на никакъв документ за връщането !!!). ПО НИКАКЪВ ПОВОД НЯМА ДА ГИ ПОЛЗВАМ ПАК ( оказа се поредната селяния в скъпата ни родина ). Всъшност цялата разправия ми излезе доста по скъпо отколкото да си бях поръчал нещата от чужбина.

Недоволен. Поръчах два фар-а , пристигнаха горе долу бързо. Единия пукнат (пластмасата) и двата ужасно мръсни. И двата опаковани в прозрачно фолио но единия яко намазан с масло отвън. Оцапах се докато ги получавам. Двата фар-а без капачките отзад (ей така , няма ги пък), СерозноО мръсни (явно са висели в някой склад от години).
Общо взето мене ми трябваха стъклата и съм ок , но явно няма да се пазарува повече от тях.

Мегапартс съм си пазарувал от тях почти всеки месец от една година и продават само онлайн няма от къде да се вземе част на място поръчваш и ти ги доставят на следващия ден връщането е кофти че трябва да се попълва бланки ама то и в Емаг също е така важното е че всичко може да се тества и да се върне ако има някакъв проблем и цените са доста под теи във форумите препоръчвам на всички тия пичове ги направиха да умират тия по форумите от яд:))) И тия моргаджиите на лозенския път Даро дебелака и такива подобни морга направо ги спукаха по наличност и цени винаги от там си взимам много удобно и лесно само за връщането ама пък като я доставят гледам веднага да си я тествам тогава направо не се плаща и си я взимат веднага.

Megaparts.bg - Online Автоморга

И за този потребител:
megaparts

Днес, се обадих по телефона на въпросната морга да търся дръжка за жабката на Голф 3, понеже бях видял, че я имат налична в сайта им.
Потвърдиха ми по телефона и понеже бях наблизо, бях там в следващите пет минути. Действието се развива към 17:25ч.
Казаха ми да изчакам и че ще ми я донесат.
Почаках 10-на минути и дойде едно момче, което каза, че не може да я намери, понеже всичко било в един кашон накуп, а имали да обработват над 60 пратки за еконт и ме помоли да отида на другия ден.
Казах, че съм на работа и не мога да отида като казах, че може да изчакам и повече ако е нужно.
В крайна сметка се отказаха да я търсят и аз попитах кой е шефът им.
Дойде човек, който се представи като "Оги", представих му се от VWclub.bg и че тук съм видял обявата им.
Помолих, ако може да намерят въпросната част, понеже ми трябва.
След като получих отказа му, споделих, че ще оставя негативен отзив в темата му тук, така както колегата radomen87 е направил в темата им.
Тогава въпросният човек каза, цитирам:
"Знаеш ли колко ме дразниш сега, ти си никой да ми казваш как да си управлявам бизнеса, бОли ме к*ра за вашия форум и за това кой си. Искаш ли да ядеш бой сега!"
След което започна да ме блъска, да ме стиска за гърлото и да налита да ме бие.
Нямах интерес да се занимавам повече нито с тази морга, още повече с този нагъл човек.

Ако желаете да пазарувате от там - добре сте дошли, но рискувате да си изядете боя.
Целта на тази тема е да имате едно наум, когато пазарувате от там.
Успех им желая в бъдещият бизнес с авточасти.

Автоморга МЕГАПАРТС
Сайт megaparts.bg
Skype megaparts.bg

Имам много лошо мнение за тази фирма. На 16.10 2017г. поръчах дисплей за Опел Зафира за 84,67 стотинки. На другият ден 17.10 веднага ми го изпратиха с куриер и заплатих съответната сума на място.След по малко от час разбрах,че дисплеят не работи изобщо не светва реших веднага да го върна и да си върна парите. Но разбрах, че не е толкова лесно и започнаха ходения по мъките.За да се свържа с посочената фирма трябваше да чакам няколко часа на телефона, който постоянно съобщаваше ,че няма свободен служител и трябвало да изчакам. след многократни опити накрая се свързах с тях и ми казаха,че трябвало да изтегля от Интернет и да попълня някакви формуляри за връщане на пратката!Трябваше да открия официалният офис във Варна и да ги моля те да ми разпечатат тези формуляри, в които трябваше да впиша имена адреси ЕГН, подписи и да опиша проблема заради който връщам пратката, като изрично ми бе упоменато,че трябвало да я пратя по Еконт без наложен платеж.Загубих целият си ден . но успях да изпратя пратката обратно по Еконт към упоменатата фирма МЕГАПАРТ!В продължение на две седмици чакане за връщане на парите ми и многократните обаждания по телефона пак с часове изчакване поради несвободен служител накрая ми донесоха също с куриер сумата обаче от 77 лева и 50 стотинки, а не 84,67.Когато попитах защо ми превеждат със 7 лева и 17 стотинки по малко ми казаха, че не поемали разходи по куриерски услуги и ми казаха да подам жалба в бюрото по защита на потребителите! Някой може ли да ми каже какво съм виновен аз и защо трябва да заплащам куриерските услуги, след като артикула, който съм получил е повреден и не работещ?

Гледам че има доста стари мнения които не отговарят на действителността вече отдавна фирмата си смени начина на работа затвориха се старите обекти и отвориха нови в които всичко е на достатъчно добро ниво.Моето лично мнение за фирмата е че се направиха доста грешки в управлението и много клиенти се загубиха но бързо влезнаха в релси и сега са доста стабилна фирма или по точно казано единствените и най добри в бранша те щом само те останаха би трябвало да е доста показателно.
като цяло това си е доста сложна машина за правене на пари браво на тоя дето го е измислил.Ако не беше се наложило да напусна поради лични причини все още щях да си работя там.

Днес ходих да видя за какво става въпрос. Та господина дето води интервюто каза, че задължително се почвало с договор, заплатата е както следва:
- 1000лв. 5 работна седмица от 8-18
- 1200лв. 6 работна седмица от 8-18 , като в събота си до 17 часа. Плащат ти ги на два пъти, през 15 дни, но не е твърда дата а според зависи кой кога дошъл. Следели ги .
Първите 3 месеца си работиш с каквито дрехи имаш, после ако си се задържал ти дават фирмено облекло.

Здравейте,още ли мегапартс продължават да лъжат работноците си със заплати.Интересувам се защото ме повикаха на интерфю и ми предложиха да почна работа,струва ли си или не?

Струва ли ви се познато името Мегапартс, рекламират се още като МЕГАКАР ЕКСПЕРТ ЕООД.Та наскоро кандидатствах по тяхна обява за складов служител заплатата която бе обявена 900 лева беше добра,но на интервюто се оказа че те осигуряват на 500 лева като се работи по 6 дни с по 10 часа,господина провеждащ интервюто ми се стори познат.Реших да пробвам отидох и започнах работа минаха 10 часа,но още нямах договор на въпроса кога ще подпиша ми казаха трябва да се остане още час-два и утре ще подпишеме.Е останах още два часа и на следващата сутрин попитах пак за договора,и ми бе обяснено че трябва да поработя 10 дни пробно не можело просто така да ми пуснат договор,нищо че обикновено има изпитателен срок,след което аз си тръгнах.Прибрах се вкъщи и реших да проверя фирмата,и тук излезе ШОКЪТ.Тази фирма я имаше по Нова тв с репортаж как работници работят с договори и после не им плащат.Бях потресен от репортажа,а след това работника сигнализирал за тях го натискали и заплашвали и той се отрече от думите си.Та така ако искате да ви измамят от тази фирма кандидатствай те при тях ,те имат всяка седмица обяви,тази година до този момент имат 76 обяви,ПОВТАРЯМ ОТНОВО 76 ОБЯВИ ЗА 10 МЕСЕЦА,това може да се провери в историята на jobsa.