ТЕЙК 3 ООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЙК 3 ООД

hodila sum na intervu, mackata mai e ciganka

мис "стефка" никога не е работила там, защото познаваме целия персонал, дето е минал, на това грозно заведенийце. Това, че сами си пишете коментарите, е ясно.
НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ В СОФИЯ! Лъжат дори "приятелите" си, опа, те нямат, ама карай. Живеят в друга реалност, понеже и те не могат вече да си различат лъжите от истината. Целия комплекс им се смее, но те все още се мислят за големи, аххахахаа нимояяяяяяяяя. Давали са ми сок от ябълка с някви парченца като пясък, не знам тия ненормалници кво слагат вътре, може верно да е пясък, че да тежи повече чашката. Кафето няма да коментирам, изгоряло, водно. Само не си зимайте от рошавата клечка, че ще ви даде някой мизерен сандвич с нещо живо, сигурно и червеи има.

Ако не ми се налагаше да заминавам,не бих напуснала.Правилата са точни и ясни,няма изненади и всеки ден от теб да се иска нещо ново,за което не ти се плаща допълнително,клиентите са интелигентни и разбрани,не като в някои други части на София (няма да давам примери),работната атмосфера е супер,гледката също,помещението е много красиво и чак ми е трудно да повярвам че някои доброволно,без допълнително финансово стимулиране,е написал предишните коментари :)За съжаление в България в този тип сайтове се влиза задължително за да се очерни дадена организация или човек,но колкото и да ви е трудно да повярвате искреното мнение не винаги е равно на негативно такова.Хубав ден на всички! :)

Тия "хора" никога да не видят персонал. Няма договор, няма осигуровки, няма график, лъжат за абсолютно всичко, лъжат те дори, че си на работа все още, докато не си. Правят се на ударени за последните 400лв, за които си седял 15-16 дена по 12 часа с най-малоумните клиенти. Самите те са родени лъжци, явно. Държат се невероятно нагло. Алчни и долни!!!!!!

Некоректен работодател. Работа без трудов договор. Заплащане под минималната заплата. Липса на уважение.