Бонита стил ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бонита стил ЕООД

За 3-та година обличаме детето с униформите на Бонита и мога да споделя, че съм много доволна от качеството на дрехите.
Единствен недостатък за мен е липсата на възможност за онлайн поръчка. Отлично знам асортимента на дрехите за нашето училище и размера на детето си и без никакъв проблем мога да поръчам без да минавам половин София.
Много бих се радвала, ако в бъдеще се помисли за това. Мисля, че и поръчките ще се увеличат, защото при липса на време за ходене до офиса на фирмата, а нужда от нови блузки текущо през годината, хората прибягват до алтернативни покупки, вместо да вземат от дрехите на Бонита.

Мога да коментирам като клиент на фирмата от три години и мнението ми за облеклата, които купувам тук, е категорично положително. Мога да приема с някакво разбиране, ако човек не се подпише под един положителен отзив, но съм убеден, че всеки коректен човек трябва да поставя името си под текст, който може да навреди по един или друг начин на някого. С името си заставаш зад написаното и носиш отговорност за истината му. Обикновено се усмихвам, когато прочета анонимка, написана с очевидното желание да бъде навредено някому.
Интересен факт - във форумите обикновено пишат хора, които са недоволни, сърдити, обидени за нещо и в повечето случаи - хора, които нямат смелостта да оставят името си. Защо?????

хубавото на фирмата е, че използват качествени материали и машини, и останалото, като вътрешно фирмени отношения, заплати, и шефове е повече от смешно и тъжно. фирмата се крепи на стоицизма на служителите си и лошата конкуренция, но явно в сферата на шивашкото производство е нормално да се тормозят работниците - "колкото повече, толкова повече", а те да търпят!?! Двойното счетоводство също явно е нормално!!