МЕДЕЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МЕДЕЯ ЕООД

Здравейте!
Преди известно време и аз кандидатствах в аптеки „Медея“ за позицията- бюти консултант. Интервюира ме някаква жена/ много набързо/ и ми обясни, че работата се състои в продажба на козметика на фирма „Лореал“. Работи се по 10 часа 5-6 дни в седмицата, като работата не е локализирана само в един обект, а трябва да обикаляш като луд в три техни обекта!!! Работното време ми се видя прекалено много, както и да е казах, че ще си помисля и съответно не ми се обадиха повече. Според мен това е страшха експлоатация по 10 часа на ден за 550- 600 лв. За мен лично, не е нормално, нито работното време, нито заплащането! Трябва да изпълниш определен таргет за деня, това също не ми допадна като идея. И другото, което е не бих предложила на клиентка да си купи очна линипя за около 19.00 лв. на която е отбелязан етикет: MADE IN CHINA. Всеки си има разбиране по темата- това е моето.
му изпратите имейл, дали е одобрен или не е одобрен за съответната длъжност! Изглежда много по- професионално и по този начин можете да си спечелите уважение.

Приятен ден!

Добър ден ,

Относно работата като Стоковед , има ли някои представа какви са условията - нетна заплата , режим на работа , почивки , празници , извънреден труд и заплащането му , както и празничния , което е регламентирано от закона ?
Мерси !

Здравейте, преди известно време бях поканена на инт.  от въпросните аптеки за позицията Консултант козметика. Интервюто се проведе от 2 момичета - HR-ки някакви, абсолютно некадърни, но това е др. тема. Имам висше образование - биологично и квалификации, но 6мес. не успях да си намеря подходяща работа. Питаха ме какво знам относно дермо и мед. козметика, при което им казах, че не съм работила това, но няма никакъв проблем да ги науча про това, че дори от обща култура знам доста неща, а отбосно образованието им знам и съставки и влияние. Те тръгнаха с това, че искат кандидат който да ,,се развивал" в тая сфера, при което аз ги попитах те какво разбират под развитие освен във финансов план и то на таргетен принцип -колкото повече продаваш имаш някакви минимални бонуси. Работи се 2/2 по 12ч. Заплатата е 500 или 550 бруто, не помня точно. Все е малко. Ако наистина мн искате "невероятната" работа там трябва да им кажете, че мечтата и целта в живота ви е да продавате кремчета в аптека и че мн искате да се "развивате" в тази сфера. Текучеството е голямо, просто защото не си струва и хората напускат. Това е което мога да споделя, дано съм била полезна. Работата според мен е преходна за студенти, мисля че имаше и някакви други смени като 6/1 за по-малко часове.

Интересувам се, има ли текучество  поради фактът, че търсенето на постоянно нови служители за едни и същи обекти е доста съмнително и какви са условията на труд и заплащане?