Милениум Пропърти Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Милениум Пропърти Груп ЕООД

Пълни мошеници и серийни измамници. Назначават хора за малко и после ги освобождават, без да им платят. Трудовите им договори са за стажанти. Не се лъжете да работите там! Само лъжат и крадат клиенти на други агенции и мамят хората.

Работната атмосфера е под-всякакава критика. Собственикът, който е открит пед...аст и любо...кът му от африкански произход и негова секретарка са нагли, неграмотни и претенциозни.

Стойте далет от това подобие на фирма!

Некоректни - пуснал съм обява, че предлагам апартамент само за частни лица - брокер ми звъни, представя се за частно лице и уговаря оглед с мен - лесно го установих по телефонния номер веднага след разговора.

Племеника ми почна работа там Доволен е той и си е работлив после мои познати  бяха клиенти на тая агенция Продадоха апартамента си с тяхната помощ  Изглежда са точни

"Една от най коректните агенции за недвижими имоти с които съм работил. Единствените които не гледат да правят пари от санкции на служителите си."

Доволен ли си Пешо???

И съм на същото мнение като Apollo. Екипа и мениджара на офиса са супер.

Верно е, че са коректни. Поне от гледна точка на клиент.
Защо обаче така неграмотно, към колегата по-долу? Къде се използва и-кратко (пиша го така, защото не съм сигурен, че си запознат с концепцията), запетайки?
Вопиюща неграмотност...

Една от най коректните агенций за недвижими имоти с които съм работил. Единствените които не гледат да правят пари от санкций на служителите си.