Сънфудс България / Макдоналдс България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Цветан Лазаров 45&markers=София,ул. Цветан Лазаров 45

Сънфудс България / Макдоналдс България

Толкова много работих в тази фирма, че чувствам себе си за богоизбран сред останалите, които са нисши подобия на хора, които в тази среда не са могли да проявят силата и волята си, която имах и проявих, издигайки се над останалите.
Освен това след получаване на всяка заплата, самочувствието ми се издигаше до невиждани висоти, защото знаех, че работя за „Макдоналдс„ - фирмата, която дава най-голямо възнаграждение в страната. Както и това, че момичетата се тълпяха след мен, знаейки кой съм и какво работя.

Какво сте се оплаквали тук, проклетници такива, нима не виждате, че нашата фирма дава едни от най-високите заплати в страната. Вижда по-стари публикации в които „Макдоналдс„ е награден от правителството като работодател номер 1 в България. Работете и не пишете клевети, а се огледайте, че вашите мениджъри и управители са едни от най-образованите и знаещи повече от вас. Самите те са авангарда на тази фирма, каймака на този бизнес.
А вие, хленчите като скодоумни само, работете и престанете да скимтите като палета, изоставени насред полето.

Giolhan Adem napusna vsichki sa raztroeni ....

Поредният олигофрен от тази фирма, който освен, че е неграмотен и има наглостта да поучава.

Ей пак прпдължава с тази Манолова, според мен имаш някакви лични чувства към нея, но понеже тя не те харесва, няма как да се получи.. А пък и като си уведомил всички организации какво си мислиш, че си направил? Хванал си Бог за шлифера или..?! Ходи да си намериш някакво занимание и стига хленчи тук "анонимнико".

Относно дейността на тази фирма бяха уведомени от от моя страна - синдикални организации и дори чрез имейли представители на различни парламентарни организации, както и на неправителствени такива. За разлика от по-долният „анонимен„ коментар..както и да е.
По темата за Стела Манолова - да ли мисли за нас, по вероятно да се зададе въпроса- дали като цяло има тази способност - да мисли, тъй като това, което тя е правила се показа през 2017 г.
Не мисля, че 80% има истина, а 95% е истината, че дори си заслужава ситуацията да бъде снимана и показвана и т публично, какво става в тази т.нар. „фирма„,защото копията на С. Манолова са много, а дори правителството е пълно с такъв вид като нея, защото сме на това положение. Осъзнайте се, че всичко това и по-точно действията на такива подобия доведоха до упадък.
Свободата на словото е свещена и срещу нея се води война, защото писано е в евангелието на Йоан 1-1 - „В началото беше Словото и Словото беше у Бога, и Бог бе Словото„.
Отърсете се от страха, защото някакви си „сини ризи„, наричащи себе си „мениджъри„ си въобразяват, че имат власт, която е илюзия, тъй като някои им е втълпил, че са нещо, а всъщност едно нищо. Стела Манолова е пример за това, че човека достигайки падение, преобразява себе си до едно нисше създание, което бива уподобено като демон, а тя бе такава - конструкция от карти и нищо повече.

Драги ми колеги, не Ви ли писна да мрънкате като вдовици тук?! Прави ми сериизно впечатление как когато комуникирам с Вас очи в очи всички сте изключително смели, честни, истински, безстрашни и най-вече "обичате да казвате всичко в очите". Щом не Ви харесва във фирмата просто я напуснте. Никоя фирма няма нужда от хленчещи лицемери. Факт е, че нещата, които споделяте са с 80% истинност, но понакога прекалявате. Вместо да мрънкате тук има други нащини за справяне с недоволството. Едва ли някой го интересува Стела Манолова все още. За да си позволиш да пишеш толкова много относно нея тук, значи доста си я мразил и очевидно не си имал смелост да й кажеш всичко това в лицето, а само си хленчил, както и това, че определено разполагаш с доста време да "провеждаш" измислените си интервюта. Стегнете се и просперирайте във Вашия живот, мислете за себе си, а не за Стела Манолова, защото едва ли тя мисли за Вас. Не мисля, че тя е личност, която заслужава толкова внимание. Благодаря Ви за вниманието! I'm Lovin' it

Продължавам с интервю, което този път е с бивш служител на ф-ма „Макдоналдс„. Взето е през декември 2018 г.

Здравей! Много неща се случиха в „Макдоналдс„ през последните години. Как ще коментираш това?

С.- Първо, благодаря за поканата! Това, което се случи в последните години е показателно за упадъка на тази фирма като цяло, както по отношение на ръководството, така и спрямо служителите, които са в постоянен ръст на напускане по отношение на заплащане и спрямо тях като личности, третирани по един груб начин. Но тук ще вметна, че при започване на някаква работа, кандидатът е длъжен да се запознае като цяло с фирмата в която иска да постъпи на работа, както и случващите се процеси в нея. Днес има такава възможност.

Какво е мнението ти за онези случаи, които станаха през 2017 г. и септември 2018 г. Сигурно си запознат със това?

С.- Ако визираш Стела Манолова и Радина Дойчева - да, запознат съм с тези случаи, особено на първата, която през 2015 г. лично познавам от тогава. Една надменна и изключително простовата личност, чийто самочувствие наподобява балон, зад което нищо особено не прозира. Тя отдавна го правеше и не е тайна, че тогава, а сега вече - не, Димо Чолаков я толерираше, защото и той бе наясно с това. От това, което видях си направих извода, че Стела Манолова е един психически неустойчив индивид, чийто комплекси бяха видни за всекиго.
Все се хвалеше, че иска да бъде учителка - направо настръхвам като си помисля, че тя може да бъде такава. Това ще бъде удар по и без това пропадналата ни образователна система.

Защо се случва това, как си обясняваш тези процеси, които се случиха и дори продължават в момента?

С. - Не е нужно да бъдеш експерт, за да видиш, че в центъра на тези процеси е ръководството на „Сънфудс България„ ЕООД, чийто представители дотолкова са затънали в своята алчност и егоизъм, че всичко извън техните интереси е обект на презрение и дори безразличие. Ако до преди години имаше стимул да се работи и дори даденият човек да просперира, то сега всичко е една бутафория, онагледена от реалността.
Един утопичен свят, който води към падение.

Има ли бъдеще „Макдоналдс„ в България?

С.- Предвид демографската криза, политическата и социално-икономическа криза, която все повече се засилва. Считам, че не може да има, предвид тези фактори. В един момент може да се окаже, че загубите, които ще е отчитат, могат да доведат до оттеглянето и от пазара. Реалист съм и това е!

Благодаря ти, пожелавам ти успехи за напред!

С. - И аз също, оставайки поне малка доза оптимизъм!

Здравейте,котарачета тийм Мак Доналдс ЕООД Бургас.Да поговорим първо за Мирослава Попова заместник управител на Мак Драйв Зорница. За щастие се очаква да напусне до края на тази година. При отсъствието на хора, маха и зачерква хората от графици и не се съобразява относно с поисканите почивни дни или работни. Изключително нагла и надменна скучубра. Постоянното и оплакване от липсата и на високя заплата колеги не е така. За ваша информация скъпи колеги тя взима около 1200 лева(зимата). Винаги се оплаква че има 1 почивен ден лятото. Постоянно е незадоволена и недоволна от работата на персонала. Смаил Абдурахим (Симо)
От години не спира да се чепка на новобранците за летния сезон. Постоянно прави намеци и им предлага сексуални отношения. Нон стоп изневерява на Илияна Илиева (жена му).Всеки път като дойде вика и крещи и иска нещо за ебане. Това че жена му е управител не го прави нещо повече от товя което е.
Радостина Димова
Изключително често и без причинно си позволява да повишава тон на персонала. Много пъти се оплаква, че няма хора за работа че пак е на 12 часа с двама тъпанари на смяна. Все тя всичко прави.
Грозданка Петрова
Изключително некомпетентна и недостатъчно обучена за уж позицияра и мениджър. Постоянно се хвали че е взела топ теста за шифт. Неможе да работи под силно напрежение и изпада в нерви кризи голямя паника. Опитва се да комадва хора които работят по дълго време от нея в фирмата.
Гюлхан Адем ( мазното ухо)
Изключително толерирана от странна на бившата и сегашната управителка на р-та. Изключително некомпететна неграмотна бавна флегматична противна и мизерна циганка. Да внимава на кого казва че става и на кого не. И ще става детска учителка а 2 думи на български незнае. Всеки път се къпеше на работа все едно в тях няма вода.
Радина Карастоянова-Чоча
Пълна шматка не ставаше и грам за обучител.
Светльо Пълен упадък на фирмата.
Живко Желев- Пълен минус
Никола Николов (Склокльо) Няма нужда да коментирам перфектния мъж на фирмата. Най-мазния мъж с най-якото тяло.
С поздрав песента на Тони Стораро- Най-добрата фирма

Към ръководството на „Сънфудс България„ - Иван Лисиков, Митко Костов и прочие служители от администрацията на тази фирма.

Какво правите при положение, че служителите или напускат, или няма кандидати да работят в ресторантите на „Макдоналдс„ из страната?
Отговорът е, че не ви интересува това, тъй като през годините сте натрупали солидни финансови средства, които могат да ви осигурят луксозен живот тук в страната, но какво пиша при положение, че демографски тя е в упадък и на път да изчезне от картата на света. Може би на Запад, където ще намерите желаният покой и дори щастие, а тук каквото иска да става.
Какво направихте със Стела Манолова, която бе уличена в присвояване на фирмени средства, където дори в Наказателният кодекс това е упоменато като престъпление, което се наказва със затвор?
Отговор - нищо, оставихте я, толерирайки подобни практики, които са само във ваша негативна полза. Случай, който предизвика доста коментари по отношение на тази личност и нейната дейност, когато с тъпото и самочувствие и хипопотамски вид се вихреше безнаказано. Което друг индивид на име Димо Чолаков, който вече не работи във фирмата, подкрепяше и може би е участвал. Служители а покрусени от това, дори не се замисляте, как те са се чувствали да узнаят, че една безлична фигура като Стела Манолова, предвид нейните кражби на пари, се е възползвала от тях, пътувайки извън страната. Дали повечето от тях имат финансовата възможност да посетят местата, който тази противна госпожица е правила. Ответът е, че не са в състояние по ред причини и поради положението в което се намират.
Изводът е, че няма справедливост, а това води след себе си и печални за вас резултати, които все повече ще усещате.
Жалко!