Сънфудс България / Макдоналдс България /img/frontend/nomap.png"

Сънфудс България / Макдоналдс България

Извинявам се на Димитър Гигов,че го обидих по този начин!ТОЙ Е МНОГО ДОБЪР УПРАВИТЕЛ И СЕ ДЪРЖИ МНОГО ДОБРРЕ С ВСИЧКИ!Разбира много от работата си и му пожелавам успех!

Димитър Гигов е най добрия управител!Ходете да работите при него!Той е много добър човек и ще ви помогне всякога!Успех,Митко!

Раздел VІІ на НК, в кои случаи може НЧХД
Чл. 147. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му припише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание. ... така че внимавай как лъжеш... Лъчезаре
!!!

Искам да попитам ръководството на Сънфудс,как можаха да направят некомпетентен човек като Димитър Гигов-управител?Този човек първо е неграмотен,няма нормално отношение към хората и само се мазни на Костов!Пазете се от него ,защото той много краде и манополира хората!Не започвайте работа на р.Средец!Въобще си нямайте работа с този човек!Той е професионален измамник!Те ще видят и от фирмата като ги ограби!Просто нямам думи до къде паднаха тези да направят клошар за управител!

Като настоящ служител ще го заявя ясно и знам, че мненията тук се четат от ръководството на „Сънфудс България„.
Изготвянето на храната е под всякаква критика, защото при изтичането на сроковете не се изхвърля, а се продава и то на деца. Това са изроди, които трябва да бъдат съдени. Салатите за сандивичи са стари, но се слагат в тях, питките също. Да не говоря за „напитките„ като портокалов сок, който се приготвя от концентрат примесен с чешмяна вода и се води за чнатурален„, както и между другото ябълковата напитка, която се приготвя по идентичен начин. Продуктите, които се поставят в холдинга си имат време на трайност 20 мин и след като премине се бракуват, но не се прави, а напротив продават като крилца, нъгетст, премиер, картофено рьощи, чикъни и пилешки. Дори имат случай на който съм участник, как от земята пада един нъгетст и го слагам в кутийката за шест. Не се радвам, а срамувам от тази постъпка. Да не говоря за хамбургерите и чизбургерите, които също се приготвят по един отвратителен начин и предлагат на деца. Не яжте и не ходете там. А за тези, които са принудени да търпят лошото отношение от страна на „мениджърите„ и други ще заява, че е по-добре всички служители да си тръгнат и ги оставят сами да се справят или да ги снимат със скрита камера и покажат пред обществото. Не се страхувайте, колеги, а се борете срещу това. Бог вижда всичко и ще има последствия.

Деси Енчева е един отвратителен управител, който освен всичко виждал съм го с очите си краде и кара останалите, които са свидетели на нейните деяния да мълчат. Неграмотна е и освен това постоянно говори срещу управата на Сънфудс България в лицето на Митко Костов. Когато имаме проверка тя винаги казва - „Този нещастник пак ще идва да ни прави заблежки„. Моля отстранете я тази жена, тъй като е некомпетентна и интригантка.

Димитър Гигов е номер едно като управител ! Ако някой някога почне работа в макдоналдс ходете при него няма да съжалявате !

Десислава Енчева е един отвратителен управител не ходете при нея! Тя не дава да се излезне болничен когато сте болни ! Тя не и пука за служителите й ! А пък отношението на някой мениджъри от тази фирма е просто покъртително ! Макдоналдс е една долна фирма !!!

Искам да искажа мнение за една отварителна,злобна и гадна жена.Тя се казва Деси Енчева.Управител на ресторант макдоналдс.Работих с нея 2 години и останах отвратен.Никакво уважение към персонала си,само унижение.Кара персонала си да работят по 15 часа на ден,с една почивка в седмицата,а понякога и без толкова.Така наречените мениджъри също са отвратителни.Най-вече Тони Василев,Димитър Гигов,Дебора Величкова,Добринка Найденова и Гергана Еремиева.
Моето мнение всички да се пазят от тях и хора като тях.

Деси Енчева е много лоша жена и не става за управител!!!Тя няма отношение към хората и иска мениджърите и служителите да ранботят по 14часа!Пазете де от тази жена!Мениджърите са отвъртителни и най много Тони,който се прави на много важен