Сънфудс България / Макдоналдс България /img/frontend/nomap.png"

Сънфудс България / Макдоналдс България

И така, за да напуснете това място по време на неустойката, която е заложена в договора може да си изкарате бележка от РЗИ или лекар, където да бъде вписано, че не сте в състояние да изпълнявате задълженията си поради стомашно-чревно заболяване. Също така може да бъде алармирана инспекцията по труда, където същата тази фирма има поставени хора, но нека това не ви плаши, както и да съдите за посегателства спрямо вас лица като мениджъри и управители по наказателният кодекс.
Бъдете сигурни, че „Сънфудс България„ няма да осигури адвокати на тези индивиди, тъй като вие ги съдите като частни лица. Действайте смело и безотказно с оглед защита на вашите права и свободи от нарушаване. Без страх и Бог ще бъде с Вас.
Вярвамe в един Бог.
In God we trust!

Отвратително отношение на ниво мениджър - подчинен. Ако да имаш власт означава да се гавриш с подчинените и това не е нормално за Вас, по-често наблюдавайте кадрите си.

Пълен педераз е там, само мазняри, педерзи и хора които не искат или нямат бъдеще там....
НЕМОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА ДОЛНИ БЕ ЛАЙНА!!!!

Никола Колев е най-добрият управител, който може да има тази фирма. Дисциплина, желание за успех, умение да контролира работния процес, винаги запознат със случващото се. С управител като този никой няма да сбърка. :)

След консултация направена с един познат, който е в детайли запознат със законите по време на разговор с него ми спомена, че фирма „Сънфудс България„ може да бъде осъдена като това ще има сериозен рефлекс върху обществото и нейният съмнителен имидж. Всъщност при наличието на сума около 5 000 лв може да бъде заведено съдебно дело, което на 1,2 и 3 инстанция да бъде спечело с помощта на подходящ за целта адвокат. Няма невъзможни неща, а тези които използват методите на сплашването нека знаят, че не мога да ги приложат на този, който познава същността на правната материя макари и не толкова задълбочено. Стига с този страх и нека се действа смело, защото пасивността не е решение.

Ресторант Ялта удари дъното!Да им е честит!Много мазнене се иска за това!Нямам думи!Самочувствие без покритие,арогантност,агресия и лъжи!Много жалко за хубавия ресторант!

Това, че фирмата „Сънфудс България„ не е осъдена не означава, че не би могло да се случи, тъй като нарушенията по отношение на трудовото и наказателно-правното законодателство са на лице и това е основание за повдигане на съдебно дело. Пасивността от страна на служителите също е катализатор за онова, което се случва в тази фирма, а всъщност нищо такова не протича. Защото служителите и по-специално работниците не предприемат нищо, но защо е така, а отговора е, че те или не желаят, или ги е страх, но тук ситуацията обединява двата фактора, които предоставят основание на техните ръководители да проявяват своеволия и всичко останало, което се случва.
Не е само да се изявяват тези нередности в различни форуми, а също така да бъдат предприемани съответните стъпки по отношение на тяхното разрешаване. Колкото и да са годишни било 18 или над 20 години индивида е този, който трябва да се интересува от процесите и процедурите по отношение на работното си място и да се противопоставя и то ефективно, а не да потиска онова, което го измъчва. Дори робите във века на най-мрачният робовладелски строи са се възпротивявали на отнемането на техните права и свободи, унижението от страна на техните господари. Важно е действието и то трябва да бъде налице!

Като настоящ служител на тази фирма или по-скоро отиващ към бивш такъв ще напиша, че да се работи в нея е губене на време. Като се вземе предвид неустойките, които са в полза на работодателя, който се явява „Сънфудс България„ нещо като феодализъм, както по време на средновековният период или крепостничеството в монархическа Русия до 1917 г. Другото, което е приготвянето на храната със стари или изтекли продукти, но за това не си трая, а го разгласявам сред познати, за да знаят това като им го обяснявам конкретно и разбираемо за тях.
Бонус има при подписване на декларация, че този, който го взима ще работи още 6 месеца в противен случай е длъжен да го върне в размер на 250 лв. Това беше за декември 2016 г. по инициатива на Митко Костов - един не особено умен индивид с вид на селянин от 18-19 век. Прочетох коментара на момичето относно това, което се случва вътре в тази фирма. Това е така, но при положение, че няма осъден за деянията и думите си служител това ще продължава, както и това, че не се разгласява случващото се. Може „Макдоналдс„ през 2016 г. да заплати на служители, които са го осъдили около 4 млн. долара в САЩ обезщетения за полагане на извънреден труд и прочие разходи, във Франция да бъде разследван за укриване на данъци в размер на 300 млн. евро и прочие други казуси, но не и тук. Когато се започва работа дали е в „Макдоналдс„ или някъде другаде е добре да се потърси правна консултация с човек познаващ законовите устои на страната.

Съгласен съм с колегата, който пише, че ако се покаже воля и най-вече желание ще може да се заснемат кадри, които да бъдат показани като доказателство за зловредността на „Макдоналдс„ и своеволията, които се извършват там. Явно този е от групата на „страхливите„, но няма да го коментирам, тъй като не желая да се занимавам с такава твар като него.
Днес Митко Костов дойде на проверка - по съображения няма да напиша ресторанта и града в който се намира, за да не навредя на редица уважавани от мен личности. Работех на грил, когато минаваше и неусетно виждайки поне според неговата преценка, че не е добре почистен реши да се заяде. Но не с мен, който бях на грила, а с управителката на ресторанта, която от своя страна отправи към мен и мениджъра с когото работех критика за това, че не беше чист достатъчно. Макар че го почистих 3 пъти и то с вода и кърпа, но явно за този мазен олигофрен не е достатъчно и така. Наложи се отново да бъде почистван из основи. Митко Костов за мен е първообраз на Джордж Оруеловата книга „Фермата„, но от към страна на онези, които чрез ловки измами и манипулации изземат властта, налагайки свои начин на контрол и най-вече потискайки останалите. Но краят винаги се обръща против тях самите, както ще се случи и с този, Иван Лисиков, Павлина, Петър Петров и прочие. Нека не забравят, че те не са недосегаеми, а смъртни и подлежащи на съдебно преследване, както и цялата тази фирма „Сънфудс България„. Това е от мен. Който желае нека прочете това и направи извода дали да започва работа там или не. Вие решавате, както и това, е сте свободни най-вече.

Ако е решен да извади на показ това, което се случва вътре в тази фирма човек ще намери начин, а не да казва - „там те оглеждат„.. и прочие. Има начини за този, който търси, а примирението не е решение. А води само до упадък и нищо повече. Този, който е решен ще го направи, неуважаеми г-не, който сте се примирили. Отвращавам се от такива като теб.