Сънфудс България / Макдоналдс България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Цветан Лазаров 45&markers=София,ул. Цветан Лазаров 45

Сънфудс България / Макдоналдс България

Здравейте, бях няколко години в тази фирма, като цяло е добре за ученици/ студенти, но за личния ти живот не. Ако ще започвате, не избирайте Макдрайв, пълно с лицемери и хора, дебнещи да откраднат нещо- то било хапки, крилца, бургери. И някак си никой нищо не вижда. Смените са съобразени само с някои хора, другите да се спасяват. Да не говорим какво се случва ако тръгнеш да напускаш….обиди, крещене, лоши смени, глоби…добра работа е , ако сте служител, но станете ли мениджър…Господ да ви е на помощ. Има и готини хора, които помагат за приятна атмосфера, ноо ако ги сложим на кантар те са много малко.
Моля, ако някой от офиса чете изобщо тези неща, проверете как се изплащат отпуски, направете една дневна инвентаризация без предупреждение ;) вижте актуалния график, а не фалшивия, вижте дали всички след 22ч. имат 18 години, и най-вече разпитайте хората защо напускат.

Здравейте, искам да споделя моето лично мнение за работата в Макдоналдс, имах договор за 3 месеца но за щастие не искарах и половината на договора, на десетият ден напуснах, даже се съгласих да не ми платят, с ДВЕ ръце НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ който и да е да работи там! Третират те като робот,Страшно лицемерни и двулични и неуважителни колеги,страшно изчорителна работа и постоянно напрежение!

Някой тук да е работил в Rock and Roll 2004 година?

На времето имаше една Радостина Димова, във град Бургас на Макдраив, която много обичаше да се кара на маики с деца и деца, които превъзбудвени от това че са във Макдоналдс правеха бели, то не бяха заплахи с уволнения на бивши колеги не беше маркиране на поръчки поради кавгите и с колегите касите им на минус да излизат то не бяха рефаунди като е объркала за да прикрие грешките си още ли е там? Още ли замеря със касови бележки хората, като е нощна смяна и се кара с тях и се крие като мишуенце докато не си тръгнат ? :) или им хвърля поръчките през прозореца на колата все едно на клошар закуска дава :) и после като синтръгнат да изрече любимата си фраза "Боклуци"

Поздрави, Град Бургас!
Следващия пост ще започне със имало едно време, като на приказка :)

Здравейте, като бивш мениджър на “Сънфудс България ЕООД” искам да изразя и моето мнение. Или по скоро да посъветвам тези, които искат да започнат работа там - НЕДЕЙТЕ! Чиста експлоатация на труд. Първите 2 години, когато започнах като служител - Мога да кажа, че обичах работата си, общо взето знаех абсолютно всичките им стандарти и задължения. Обожавах комуникацията с клиентите. И всичко беше страхотно. До момента , в който сама се прецаках да стана мениджър. След като минах курсовете се почнаха едни и същи смени. Клоузинг - нощна. Клоузинг -нощна и така до последните ми дни в тази фирма. Нямам нищо против работата, проблемът е там , че тези смени не са за всеки. /Поне заплащането да си заслужаваше./ Представителите на Макдоналдс не са прави като казват, че мислят за здравето на служителите си. Това изобщо не е така. Като слагаш един и същи човек да ти кара едни и същи късни смени не му помагаш по този начин на здравето. Нощния труд не е като дневния, но те не могат да го разберат. Разоблявате служителите си и заради това няма да ги задържате. Дори самият стрес и напрежение , които има във фирмата разболява хората. Абе винаги съм си задавала въпроса защо Костов и Лисиков се правят , че не виждат нередностите? Като имате проблем с даден служител, защо не го потърсите лично да разберете каква е причината? Още по ми е интересно като толкова много сте загрижени за служителите си , защо позволявате да се случа това? После защо отсъстват и защо не могат до изкарат договорите си.. но при вас всичко се решава със съд. Това показва колко сте безчувствени и двулични.

Най-често в тази фирма се парадира пред служителите с "екипна работа". Колко важна е тя, колко е хубаво да се работи в екип, трите "К" и т.н. Но така ли е в действителност? Ами не, не е така. Най-явното доказателство е, тези цветни табелки които носят всички - зелена, синя, жълта, червена и прочее. В нито една кухня в света няма табелки с цветове. Има табелки с имена. Човек е личност. Това съзнателно обезличаване не е случайно, ама никак. А парадирането с това колко сме организирани и работим като един е едно голямо дрън-дрън. Ще кажат някои да, ама то им пише името на табелките. Пише, ама защо са с различни цветове тогава...Защото по този начин подсъзнателно те карат да се подчиняваш на някаква псевдойерархия, промиват ти мозъка, програмират те. Или както се казва - пълна тъпотия. В обезличаването по този начин няма нищо странно. Целта е да не мислиш, да изпълняваш като робот това което ти възлага т.нар мениджър или бялата значка. Последиците от това са главозамайващи. Затова се наемат и млади хора, които с малък житейски опит са по-податливи на мозъчни промивки. Защото опитайте се да сложите цветни значки на някой възрастен - ще ви се изсмее на секундата и ще ви тегли една майна.
Храна за размисъл на всички новопостъпващи ;)

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

К-к-к-колеги, з-з-зд-ра-ра-вей-вей-те!
Аз-аз съм-съм Ра-ра-ди-на-на, к-к-ак-сте...
Аз-аз съм-съм добр-е-е-е! Ра-ра-бо-тя-тя...

Здравейте, бивши колеги!
Как сте...
Аз съм добре, живея в момента в гр. София, в тази пандемия не мога да ходя на почивки в чужбина, което е лошо за мен....
Поздрави на най-лицемерното създание Елеонора Ангелова, която презирам от най-много.
Мирослава Попова, която също не харесвам... И ред други отрепки. Излязох чиста, хахахаха....
Чао, лузъри!

Поне тази година да се бяхте сетили, че имате служители на които дължите успешната година :D