Сънфудс България / Макдоналдс България /img/frontend/nomap.png"

Сънфудс България / Макдоналдс България

Официално цените на продуктите в „Макдоналдс„ са повишени считано от 19.05.2017 г. за пореден път, което доказва, че алчността на нейните ръководители излиза извън всякакви граници, но и за това ще има възмездие нека го знаят. Тъй като ценностите отсъстват, а да не споменавам и шегите по адрес на вярата в Бога, които се правят от служители и администрацията на тази атеистична фирма. Там накъдето са се запътили е бездната от която няма излизане. Дали го знаят това, а вероятно е че не го знаят. Лоши дни очакват тази фирма...

Вчера ме помолиха да изхвърля едни празни кашони от меса и картофи, които заредих. След като започнах открих, че в един от тях имаше две салати-тейсти с изтекъл срок, който бе до 14.05.2017 г. Реших, че трябва да се обърна към съответният мениджър, което и направих, но после ме спря един от тях, който ги взе отвори ги и сложи във хладилника, който е разположен в кухнята. Тази салата с изтекъл срок на годност се сложи във сандвичите и то предимно в тейсти-бургерите. Правете си извода само...

Плюсове- човек се учи на дисциплина и работен стандарт.
Минуси- ниско заплащане, поради липса на кадри удължено работно време, което може да не се плати, насочено лъжене на туристите по курортите с цел печалба на компанията и разваляне на туризма, над 8 часа работа на крак с хора и храна, като второто се заплаща, никакво време за личен живот...
По- добре друга работа! Успех!

Аз съм мениджър в компанията, работя тук вече 2 години и половина. Смятам, че определено не е най-доброто място за работа, и както всяко място си има своите плюсове и минуси. Едно знам, обаче със сигурност! Тук се учиш на работа, на дисциплина на доста нови неща, които ще ги бъдат полезни занапред, ако естествено схващаш същността на нещата, разбира се. Ако си човек, на когото изобщо не ме пука и просто идва на работа, колкото да му мине работния ден и да си тръгне-няма да се научиш на нищо! Да, заплатите не са от най-високите, но все пак се прави нещо по въпроса, защото аз започнах на ставка 2.60, а сега служителите почват на 3.00 и след първия месец им се вдига. Мениджърите взимаха 4.00 лв на час, а сега взимаме 4.80! Да не забравяме също така, че желанията относно графика се спазват поне на 85-90% (поне при Нас) Да, работата не е малко, определено, но никъде няма лесно и никой не е започнал нещо от средата, винаги се започва от най-ниското. Всеки има право на мнение, разбира се и право на избор, но не мога да разбера, защо хора, които са работили там 2,3,4... години, сега пишат разни коментари от сорта на "беше ужасно, загубих цели "еди колко си години" в тази компания"?!
Ами, всъщност, уважаеми, имате право на избор! Като не ви е харесало и не ви е било по вкуса, защо сте седяли на работното си място?! В такъв случай-предизвестието и ЧАО! Още повече, че и не можете да се оправдаете с неустойка, тъй като сте там повече от две години например..

Аз мисля, че като първа сериозна работа е добър избор. Дойдох в София на 23.09.2014 и трябваше да си намеря работа до един месец, защото ме приеха редовен студент и няма кой да ме издържа..майка ми, която евентуално да ми помогне от време на време, но за издържате апсурд! Започнах в макдоналдс на 28.10.2014 и в началото си казах "Какво правя Аз тук, Аз няма да се справя, ще минат шест месеца и ще напускам" , но всъщност не стана така. Минаха 5 месеца и започнах да се обучавам за инструктор-беше чудесно, харесваше ми да уча хората на нещо! След това минаха още 8-9 месеца и ми предложиха да стана мениджър и така нещата се завъртяха страшно бързо и в един момент не усещаш кога е минало толкова време..да, нещата далеч не са идеални, има още много какво да се желае, но определено не съжалявам, че съм започнал работа тук, даже напротив!
Естествено, ни мисля да седя тук цял живот, разбира се, но на този етап, все още ще поостана за известно време!

П.С: Искам да се обърна към всички, които твърдят, че всеки става за Макдоналдс, и че работата е малоумна-Не, повярвайте ми, че определено не всеки става за Макдоналдс, за ваше огромно съжаление има хора, което ДОРИ и за тук не стават!

Извинявам се на Димитър Гигов,че го обидих по този начин!ТОЙ Е МНОГО ДОБЪР УПРАВИТЕЛ И СЕ ДЪРЖИ МНОГО ДОБРРЕ С ВСИЧКИ!Разбира много от работата си и му пожелавам успех!

Димитър Гигов е най добрия управител!Ходете да работите при него!Той е много добър човек и ще ви помогне всякога!Успех,Митко!

Раздел VІІ на НК, в кои случаи може НЧХД
Чл. 147. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му припише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание. ... така че внимавай как лъжеш... Лъчезаре
!!!

Искам да попитам ръководството на Сънфудс,как можаха да направят некомпетентен човек като Димитър Гигов-управител?Този човек първо е неграмотен,няма нормално отношение към хората и само се мазни на Костов!Пазете се от него ,защото той много краде и манополира хората!Не започвайте работа на р.Средец!Въобще си нямайте работа с този човек!Той е професионален измамник!Те ще видят и от фирмата като ги ограби!Просто нямам думи до къде паднаха тези да направят клошар за управител!

Като настоящ служител ще го заявя ясно и знам, че мненията тук се четат от ръководството на „Сънфудс България„.
Изготвянето на храната е под всякаква критика, защото при изтичането на сроковете не се изхвърля, а се продава и то на деца. Това са изроди, които трябва да бъдат съдени. Салатите за сандивичи са стари, но се слагат в тях, питките също. Да не говоря за „напитките„ като портокалов сок, който се приготвя от концентрат примесен с чешмяна вода и се води за чнатурален„, както и между другото ябълковата напитка, която се приготвя по идентичен начин. Продуктите, които се поставят в холдинга си имат време на трайност 20 мин и след като премине се бракуват, но не се прави, а напротив продават като крилца, нъгетст, премиер, картофено рьощи, чикъни и пилешки. Дори имат случай на който съм участник, как от земята пада един нъгетст и го слагам в кутийката за шест. Не се радвам, а срамувам от тази постъпка. Да не говоря за хамбургерите и чизбургерите, които също се приготвят по един отвратителен начин и предлагат на деца. Не яжте и не ходете там. А за тези, които са принудени да търпят лошото отношение от страна на „мениджърите„ и други ще заява, че е по-добре всички служители да си тръгнат и ги оставят сами да се справят или да ги снимат със скрита камера и покажат пред обществото. Не се страхувайте, колеги, а се борете срещу това. Бог вижда всичко и ще има последствия.

Деси Енчева е един отвратителен управител, който освен всичко виждал съм го с очите си краде и кара останалите, които са свидетели на нейните деяния да мълчат. Неграмотна е и освен това постоянно говори срещу управата на Сънфудс България в лицето на Митко Костов. Когато имаме проверка тя винаги казва - „Този нещастник пак ще идва да ни прави заблежки„. Моля отстранете я тази жена, тъй като е некомпетентна и интригантка.