Сънфудс България / Макдоналдс България /img/frontend/nomap.png"

Сънфудс България / Макдоналдс България

Като бивш служител в администрацията на фирма „Сънфудс България„ ще заявя, че там цари една неадекватност по отношение положението на служителите. Дори съм разговарял с управителя Иван Лисиков, който въобще не проявява желание да разбере какво се случва в тази фирма по отношение на статуквото на работещите. Интересува се само от печалбата, както такива индивиди като Митко Костов и Павлина Бъчварова, която е толкова надменна и противна жена. Имал съм пряк допир с това създание и съм отвратен от нея.
Млади хора не започвайте там или ако го правите се борете за правата си. Като човек, който е бил в администрацията ще кажа, че можете да я напуснете-фирмата само по медицински причини. Така няма да плащате неустойка.
За адвокатите ще кажа, че са едни от най-некадърните, които тази фирма е наела.

Здравейте служители на МкДоналдс искам да изкажа и аз своето мнение за фирмата на Зл.Пясъци. Нека да започнем с това, че мениджърите не се отнасят толерантно със служителите и лицемерно. Друго което забелязвам е че оставят служители без надзор както им хрумне, че да могат да си свършат те тяхната работа и несловесно. Също така графиците които ги правят ги променят постоянно и пишели някои служители с един ден off, а други с два, три, правят го на гърба си и ти го поднасят на тепсия, това не е ли подигравателно колеги. Моля да се вземат някакви мерки,знам че остана малко до края на сезонна, но направете нещо по въпроса. Обърнете се към управителите на Златни Пясъци, които са толкова лицемерни и двулични хора. Старая се да използвам прост жаргон, като за прости хора. Дано да има някаква надежда, нека господ е с нас Амин и на двама ви по един килим.

Здравейте на всички работели и работещи във фирма Макдоналдс.
МОЛЯ НЯКОЙ ОТ РЪКОВОДСТВОТО ДА ВЗЕМЕ МЕРКИ.
При многократни опити от наша стана работниците на Златни пясъци в Макдоналдс да бъдем чути и да говорим с някой от ръководството ни беше отказвано от Силвия Петракиева и Момчил Ачков (сем Ачкови)
Нямам лоши чувства към фирмата но искам да изкажа разочарованието си от управителите на Златни пясъци Силвия Петракиева и Момчил Ачков.
Първо доколкото разбирам не можело да има роднински връзки в тази фирма ,а може ли да работят мъж и жена на едно място (защото те са женени и всички си мълчат) !!!Тези двамата се подиграха цяло лято със всички служители оставиха ни да работим с един почивен ден а те двамата почиваха по 3-4 дни ходеха постоянно на сватби и почиваха заедно оставяха ресторантите в пълен хаус и не им пукаше обещаха ни определена сума пари а никой не получи колкото ни беше обещано дори забравиха да ни платят за 31.07.2017.
Момчил и Силвия караха момче със здравословни проблеми и половин бял дроп да приема доставка
Момчил се държеше арогантно към всички и постоянно глобяваше служителите си без причинно.
Толкова мързелив човек няма,ОСТАВИ РЕСТОРАНТА С ДВАМА СЛУЖИТЕЛИ БЕЗ МЕНИДЖЪР НА СМЯНА И СИ ТРЪГНА,ЗАЩОТО ГО МЪРЗИ ДА РАБОТИ.За мен това е НЕДОПУСТИМО.
Тези двамата постоянно правеха промени в разписанието ни както им хрумне и никой незнаеше каква смяна е и дали почива разменяха ни по ресторантите както им скимне на тях.
Накрая ни накараха да пожелаем сами да си тръгнем и започнахме един след един да желаем да си ходим.
Хора работата е приятна но МОЛЯ ВИ СЛАГАЙТЕ ПО КОМПЕТЕНТНИ И НЕ МЪРЗЕЛИВИ ХОРА ЗА УПРАВИТЕЛИ.
Неможе управителя да го мързи да повтаря цял ден колко го мързи да си тръгва на 6-тия час да почива3-4 дни в седмицата и да очаква уважение от служителите си..
Тези двамата са некомпетентни и мързеливи!!!
МОЛЯ ВИ ОТНОВО Г-ДА УПРАВЛЯВАЩИ ФИРМА МАКДОНАЛДС
ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ СРЕЩУ ТЕЗИ ДВАМАТА,ЗАЩОТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ТЕЗИ ДА ПЕТНЯТ ИМЕТО И АВТОРИТЕТА СЪЗДАВАН СЪС ГОДИНИ.
Мен лично ме загубихте като служител и няма да се върна пак във фирмата поне спасете останалите служители!!!!!!
Пожелавам Успех на всички решили да продължат..

Месата са токсични и това се усеща още когато се пекат от където се носи една отвратителна миризма, която наподобява на мърша. От друга страна се пипат с ръце, което съм виждал дори и от мениджъри.
Правенето на салати е отвратително, тъй като доматите, които се слагат са или стари или не до там качествени, а микса понякога е с изтекъл срок на годност, крутоните понякога са стари, както и сладката царевица. Всичко това се прави с ръце, а понякога служителите дори си взимат от тези продукти и продължават да правят салати, което съм виждал с очите си. Питките за сандвичите са мухлясали и дори се предлагат на клиентите.
Соковете са концентрати, които се правят с чешмяна студена вода.
Когато Петър Василев идва на проверка тогава се спазват срокове и изготвянето на месата е по стандарт, а през останалото време не се прави. Единствено когато има проверка тогава и само тогава.

Втора година съм на съпорт в Златни Пясъци и просто нямам думи. Толкова много съм разочарована от случващото се. Управителите за сезона Силвия Петракиева и Момчил Ачков са най-големите некадърници,които съм виждала. Не можеш да кажеш на г-жа Петракиева какви са ти желанията, а тя да прави противоположното на това, което си й казал. Не може да пишеш служител или мениджър 10 работни дни и да му/й дадеш 1 почивен ден, не можеш да пишеш служител цяла седмица служители без почивен ден,а следващата седмица да почиват 4 дена,защото това било тяхното желание и после тя да не може да намери достатъчно хора за работа и да напише 3-ма човека нощна смяна 2-ма на каса и 1 в кухня. После тя има претенции, че ресторанта бил мизерен,а съпруга й с цялата си наглост да й дава акъл да реже цялата им смяна. Момчил Ачков си позволява да реже часовете на служителите с 2 часа, а мениджърите с 8, да си позволяна да закъснява за смяна,тръгва си по-рано и от горе на всичко да остави 2-ма служителя сами в ресторанта без мениджър,защото искал да си ходи при положение,че му остава 1 час докато му свърши смяната. Не може Силвия да пише човек в друг ресторант 3 дена с написана смяна и 1 един ден, в който пише OFF и да не информира този служител, че му се налага още един ден да е там. Странното е,че на предните три дена да има смяна, а четвъртия няма смени и пише само Севастопол и OFF. Не съм и съгласна сезонен служител,който си рови постоянно в телефона и да мрънка,че не можел да готви и чисти едновременно да взима по-голяма заплата от постоянен служител,който се бъхти като идиот за 715 лева,а сезонката взима 880 лева само от мрънкане. Тази година едва едва намериха хора да сезона, но до година ще е още по-зле. Това е подигравка към служителите,които работат във фирмата МакДоналдс.

Бил съм свидетел на това как се филета падат на земята и отново се поставят в трея, където се слагат на сандвичите. Също така съм виждал служители да пипат с ръце продуктите без това да ги притеснява особено.
Новите прякори
Иван Лисиков-„конят„
Митко Костов - „китът„
Петър Василев- „рибата„

Не откривам топлата вода, но е удивително и шокиращо, когато пред теб стоят хора, които приемат по-високата си позиция в йерархията на фирмата, като възможност да мачкат и унижават. Жалко за другите, които съвестно си вършат работата. Има чудесни хора, но един "идиот" е достатъчен, когато има власт да съсипе всичко, когато му го позволяват. А дали наистина има власт?

Никога не започвайте работа в тази фирма.Ще съжалявате,че сте работили там!Там е секта,която ти промива мозъка,че там е единствената работа и едва ли не няма да имаш бъдеще извън тази фирма!Хора,моля Ви,ако уважавате себе си никога не започвайте работа на това ужасно място!

И така, за да напуснете това място по време на неустойката, която е заложена в договора може да си изкарате бележка от РЗИ или лекар, където да бъде вписано, че не сте в състояние да изпълнявате задълженията си поради стомашно-чревно заболяване. Също така може да бъде алармирана инспекцията по труда, където същата тази фирма има поставени хора, но нека това не ви плаши, както и да съдите за посегателства спрямо вас лица като мениджъри и управители по наказателният кодекс.
Бъдете сигурни, че „Сънфудс България„ няма да осигури адвокати на тези индивиди, тъй като вие ги съдите като частни лица. Действайте смело и безотказно с оглед защита на вашите права и свободи от нарушаване. Без страх и Бог ще бъде с Вас.
Вярвамe в един Бог.
In God we trust!

Отвратително отношение на ниво мениджър - подчинен. Ако да имаш власт означава да се гавриш с подчинените и това не е нормално за Вас, по-често наблюдавайте кадрите си.