Д.М. Секюрити груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Д.М. Секюрити груп ООД

Фирмата е на кота 1 в охр.дейност,от трима ръководители без собственика само един е трън в тая фирма и се нарича Георги Георгиев нсхакан, долен мръсник но е тъст на президента иначе е гола вода бивш сервитьор и т.н.неграмотен но с голямо ссмочувствие и обича да краде от паричките на работниците.За г-н Таков само суперлативи, за г-жа Шефката само суперлативи
работих 3г.и съм доволен с малки изключения и заплатата не е на ниво но навсякъде в тая държавице е така.

Когато започнах отидох на ул Кукуш 1. Там ми казаха че ще взимам 350лв. Но всъщност ми даваха 320. А в последствие ми взеха 60 лв от заплатата, за курс за охранител, въпреки че им предоставих копие на преминат курс. Работеше се на 24 часа като само 2 дена се почиваше. Оказа се че и на другите обекти е по същия начин. Така вместо 4 ма охранители слагаха 3 ма и прибираха заплатата за 4 тия човек. Осигоряват на 4 часа, като предварително не те уведомяват за това нещо. Естествено и забавят да платят осигуровките и ги площат възможно най късно. Някъде чак към 3 месец започнаха да ме осигуряват. Когато им гледам обявите виждам, че не е вече мъж който да ги разпределя а някаква жена, което говори,че на човека работещ като комендант му е писнало да се жалват охранители и да се дискредитират като лоши хора и е напуснал (надявам се да са го повишили)

Във тази фирма работих от 2007-2016.Много коректни и точни.Всичко обещано като заплата,облекло и др. сме си го получавали. И най вече уважение,което при другите фирми е рядкост,а аз съм работил във няколко.С удоволствие бих работил отново за тази фирма.

Аз съм доволен горе долу всичко ми беше платено и нямам претенции,може да се разбереш с ръководството на фирмата.

Стоите далеч от тази фирма. В тази фирма не само, че не ти плащат но и те обиждат по всякакъв начин. Това е фирма, която се обижда от работниците си и по-тази причина имат още един офис които се намира на ул. Кукуш 1 за да не им вдигат шум в Лозенец. Пъни мошеници за ръководството от управителката до юристката, която е толко много компетентна, че прави заплати, защото за друго не я бива. Лъжът хората още с назначаването пускат си молба за назначаване и молба за напускане подписана от работника но без дата за да може като е неудобен лесно да го изгонят и да не му платат. Лъжат ги че ги назначават на осем часа, а в последствие подписват договори, че са на 4 часа. Не се лъжета да кандидатствате за работа при тях на тази фирма скоро ще се отнеме лиценза те нямат право да работят и да се подиграват с хората. Уважението работодател - работник е пълна скръб държът се отвратително. Отпуска нито те пускат да използваш нито ти я плащат ти предварително си подписваш 2 молби без дати за да могат да ти фалшифицират отпуската, че си я използвал.

Не започвайте работа във фирмата на  мошенници.
Публикиват фалшиви обяви за работа с нетна заплата 360 лева а ти плащат 200 лв и 60 лева купони.
При постъпване на работа те карат да подпишеш молба за напускане  без дата за да те уволнят когато си поискат и те карат да подпишеш и молба за отпуска без дата и броя на дните за да те лишат и от отпуската.