Дискрет 10 ООД /img/frontend/nomap.png"

Дискрет 10 ООД

БЯХ НАЗНАЧЕНА В ТАЗИ ФИРМА НА РАБОТА НА 22.12.2014Г.МИЯЧ.ТОВА СА ХОРА БЕЗ НИЩО ЧОВЕШКО В ТЯХ,ЗАТОВА И АЗ НЯМА ДА ИМАМ ЖАЛ КЪМ ЗАВЕДЕНИЕТО СЪС СТАРО ИМЕ БОХЕМ,А НОВОТО Е PRIMO,НАМИРАЩО СЕ НА УЛ.АЛЕКСАНДРОВСКА 46.ПОЛУЧИХ СИ ДОГОВОРА ПО МОЕ НАСТОЯВАНЕ НА 22.01.2015 Г.РАБОТНОТО МИ ВРЕМЕ БЕШЕ 8 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН,(ПОНЯКОГА И ПОВЕЧЕ) КАТО НЯМАХ ОПРЕДЕЛЕН ЧАС,В КОЙТО ДА СЕ ЯВЯ НА РАБОТА.ВСЯКА ВЕЧЕР МИ СЕ КАЗВАШЕ В КОЛКО ДА ОТИДА НА ДРУГИЯ ДЕН.ТРУДОВИЯ ДОГОВОР Е НА 4 ЧАСА 195 ЛВ ЗАПЛАТА,5 ДНЕВНА РАБОТНА СЕДМИЦА.БЕЗСРОЧЕН С ИЗСПИТАТЕЛЕН СРОК 20 МЕСЕЦА В ПОЛЗА НА РАБОТОДАТЕЛЯ И СРОК НА ПРЕДИЗВЕСТИЕ ОТ 30 ДНИ,ВАЛИДЕН И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ.НА 23.01.2015 МИ КАЗАХА ЧЕ АКО МИ СЕ ОБАДЯТ НА ДРУГИЯ ДЕН В 11 ЧАСА ТОГАВА ДА ОТИДА НА РАБОТА..НЕ СЕ ОБАДИХА,А Е ИМАЛКО ДРУГА ЖЕНА НА МОЕТО МЯСТО ДА ЧИСТИ.ОТ БИВША РАБОТНИЧКА РАЗБРАХ,ЧЕ И НЕЯ СА Я ИЗРИТАЛИ ПО СЪЩИЯ НАЧИН-БЕЗ ПРЕДИЗВЕСТИЕ,КАКТО И МНОГО ДРУГИ ХОРА.ДОКАТО БЯХ ТАМ НА РАБОТА,ОТКАЗАХ 2 ОФЕРТИ ЗА РАБОТА ОТ ДРУГО МЯСТО,ЗАТОВА СЕГА НЯМА ДА ГИ ОСТАВЯ,ДОКАТО НЕ СИ ПЛАТЯТ.КАТО ИМ ДАДЕШ ЗАЯВКА,ГИ ЧАКАШ 2 ДЕНА ДА ТИ Я ИЗПЪЛНЯТ..И В КРАЙНА СМЕТКА,КАТО НЯМАШ С КАКВО ДА СИ ИЗМИЕШ ЧИНИИТЕ,ОТИВАШ И СИ КУПУВАШ ГЪБИ ЗА МИЕНЕ С ЛИЧНИ ПАРИ.НА МЕН ЛИЧНО НЕ МИ Е ЗАДЪРЖАЛА ПАРИТЕ МАРЧЕЛКА КОМАНДВАЩАТА ПАРАДА,НО НА ДРУГИ РАБОТНИЦИ-ДА!АЗ БЯХ ЧИСТАЧКА МИЯЧКА..РАБОТИХ НА ВСИЧКИ ПРАЗНИЦИ,А НА НОВА ГОДИНА БЯХ ДО 5 СУТРИНТА.АКО НЕ ИСКАТЕ ДА ВИ ИЗРИТАТ КАТО МРЪСНО КУЧЕ БЕЗ НИТО ЕДИН ДЕН ПРЕДИЗВЕСТИЕ-НЕ ХОДЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ.БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО

Нищо неразбиращи от ресторантьорският бизнес хора.
Изключително сплотена част от колектива, саботиращи работата на останалите (новите).
Задържане на пари от работодателите, некоректност и нелоялност от "старите" работници.
Интриги, сплетни, простотии. Възрастни хора, нямащи си друга цел в живота.
Кандидатствайки за сервитьор, всъщност ставате барман сервитьор и обедно време могат да ви направят разноглед. Буквално.
Две седмици издържах с много зор.