Престиж Бизнес ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Престиж Бизнес ЕАД

Че проблеми има, има (но къде ли няма?). Че шефката от време на време я хващат бесните - верно е, но аз ако съм прекарвал толкова време на работното място, колкото тя, сигурно щях да почна да си приказвам сам. Определено спомените, които са ми останали от фирмата са по-скоро добри, отколкото лоши.

На вниманието на всички започващи работа в тази фирма,настоящи служители, НОИ,НАП и отговорните държавни институции
Ако разчитате, че ще бъдете оигурявани на база реалното ви заплащане в тази фирма, не сте познали....ще попитате какъв е проблема- ще разберете ако се разболеете или решите да напускате.....всичко останало колегите са го споделилили. На новопостъпилите късмет И СИ ЗАЩИТАВАЙТЕ ПРАВАТА

Ох ох Престиж Бизнес.... Никакъв ред! Никой не знае какво и как става там дори и самата Л. М. Млада, красива, ..... като се замисля нищо повече. Легнала си е с когото трябва където трябва и е получила поста. Бивш служител съм от единия от офисите им в страната. По принцип обичам работата като Търговски представител, но като постъпих в Престиж започнах да я намразвам. Умея да продавам по един или друг начин печелих клиенти, но ги губих заради празния ни склад. Регионалния мениджър е ..... просто нямам думи. Та аз не издържах дълго и накрая ме вербуваха от една друга фирма. Сега си работя там и оставам като ударен с мокър парцал че тук видях мнението и на Мария сега си обеснявам защо се е държала така злобно с всички. Както и да е и аз съм имал проблеми с нея но Миме споко не ти се сърдя. Ае за Престиж само ще кажа че не става. Това е. Ако някои иска да знае повече преди да кандидаства там 211690973 :)

Престиж Бизнес е синоним на лоша фирма. Ръководи се от комплексирана и истерична шефка, която се опитва да скрие собствената си некадърност обграждайки се със също така некадръни хора! Естествено има и много свестни сред колегите, но повечето такива не изъдржаха на всекидневния тормоз и напуснаха. Това което най-искрено ме учудва как тази фирма все още съществува?

Единственото, което човек може да получи в тази фирмичка е скъсани нерви, истерични изблици на изпълнителната директорка, унижения и обиди. Повечко работа без нужното заплащане, некоректно отношение към служители и клиенти. Ако ви е скучен живота и имате нужда от отрицателни емоции "Престиж Бизнес" е вашият правилен избор!!!!!Ако искате добро заплащане, готин шеф, хубава работна среда, възможност за развитие..........бягайте далеч от тази фирмичка.

Работила съм в Престиж Бизнес в продължение на 7 години и сега осъзнавам колко много съм получила там и колко некоректна съм била спрямо колеги, работодател и партньори. Опитавах се да навредя на фирмата и на всеки един от колегите ми по всякъкъв начин и не знам как ме издържаха толкова много време. Аз просто съм доста объркана като човек и имам нужда от помощ! Извинявам се на всички!!! Искам да се променя ........................

Ако си търсите работа в просперираща фирма с надежда за развитие и добро заплащане-"Престиж Бизнес"ЕАД е възможно най-неудачният избор. Лоша работна среда, истерична и компексирана шефка-Л. М., ниско заплащане, единственото хубаво нещо е младият колектив, но той постоянно променя състава си, поради лошото ръководство и напрегнатата атмосфера. Не се подлъгвайте по добре написаните и примамливи обяви за работа подписани от тази фирма-всичко е пълна заблуда. Малкото компетентни мениджъри, търговци и въобще служители на тази фирма са вече "бифши служители".

това е най-ужасната фирма в която съм работила, никога не правете грешката да кандидатствате там, шефката Л. М. е абсолютна некъдърница и истеричка,от тук произлизат и мн. от на фирмата - лошата работна атмосфера, не одброто заплащане, включително и постоянните проблеми с липса на пари и постоянните проблеми с неплатени фактури на доставчици, което естествено рефлектира върху служителите!