Престиж Бизнес ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Престиж Бизнес ЕАД

Браво, някой най-после да погледне правилно на нещата. Това че е с многоточие името на тази госпожа, не остава тайна. Аз се сетих веднага М.К. НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В тази фирма защо само се плюва по Л.М, сега след като вече не е в тази фирма, дали всички вече са щастливи? Аз мисля, че основния проблем е .... ....., това е жена която трябва да отиде и да се прегледа, тя е луда и може да пъбърка всички около нея. Товя че има гръб на сестраси не може и не и е позволоне на нарича с разни епитети своите колеги. Отначало беше никой в тази фирма, но със силните връзки на сестраси, се наложи и прави каквото си иска. Дано новия изпълнителен е по-разумен и се отърве от тази ЛУДА личност, иначе престиж ще заприлича на една голяма ЛУДНИЦА.

Отскоро съм във фирмата. Започнах с много съмнения предвид текучеството тук. Моето лично впечетление е добро. Получавам подкрепа от всички колеги. Дори и когато правя грешки се отнасят с разбиране към мен. Моето мнения е, че както и при всички други фирми и тук има напрежение, но в този бизнес навсякъде е така. Който обича напрегната и динамична работа това не го притеснява, който иска спокойствие да стане чиновник.

В Престиж Бизнес няма елементарни условия за работа...В тази фирма всички са или преки роднини,или пък шуро-баджанаци...Шефката Л.М. е назначила почти цялото си семейство там-все подбрани интриганти,чиято единствена цел е да ти образуват нерви...Въпросната изпълнителна директорка е меко казано некомпетентна,тя не цени нито добре свършената работа,нито потенциалът за развитие.Л.М. е човек на крайностите-когато е ядосана за нещо,всички си го отнасят без значение кой е виновен.Истината е че тя просто няма нужните качества,за да бъде лидер.Просто не знае как да сплоти колектива,а повярвайте ми думата "колектив" е малко преувеличена за тази сбирщина от некомпетентни роднини...Нямам нищо против шуро-баджанащината,стига въпросните "връзкари" да си вършат работа като всички нас-това обаче е невъзможно в Престиж Бизнес.Там заплатата не се определя от това какво си свършил,а от това чий роднина си.
Заради Л.М. и нейният брат Ю.М. много способни хора си отидоха от тази фирма и според мен ще има още много такива...Дано и аз да съм сред тях...По-добре безработен,отколкото претрупан с работа и със смешна заплата.......

Браво Ели, много добре си разказала всичко....дано да има и кой да чете.Поздрави

hahahahahahahahahaha
kolko ste jalki samo

Това което са написали колегите е напълно вярно. Откакто Л.М. е изпълнителен директор нещата във фирмата не вървят добре.

Последното неграмотно мнение си личи, че е написано от Л.М., т.к. тя не знае и не може да пише на български език. От което си личи какъв изпълнителен директор е.

елеоноро колко си зле ти си жена на 100 години как можеш да говориш такова глупости много си задрастена

Прочетох мненията на колегите, и много се замислих има ли смисъл и аз да повторя казаното от тях. Но понеже положението във фирмата се влошава с всеки изминал ден, а продължават да текат обяви за нови служители - реших и аз да се включа във форума. Жегите напоследък са невероятни, а в офиса няма климатик, има едно вентилаторче, естествено до Л.М и стига толкова. Госпожата си отдаде под наем собствения кабинет - няма нужда от коментар на този факт. Всеки ден доставчици ни отказват стока, защото сме задлъжнели до ушите. За да се спести от медицинско обслужване се изиска всеки да донесе служебна бележка от личния си лекар, че е минал годишен преглед. За десетина човека, които не успяха да намерят такава с голямо неудоволствие се извика екип - и прегледа премина в кухничката на офиса - самите лекарки бяха потресени от условията за работа и отношението на работодателката. Ако все пак на някой много му се иска да почне работа при нас да си знае, че с каквато РЗ започне, тя ще му остане докато е във фирмата - обещанията за увеличения, бонуси и т.н. си остават красиви думи. Но затова пък, щом мине определено време - т.е. подпишете ли постоянния договор - обидите, крясъците, униженията стартират. Шефката се е заобиколила с няколко верни приятели и естествено представители на фамилията и(то май всички в работоспособна възраст от нея са при нас), всички са еднакво некомпетентни, но затова пък верни и гласовити като нея.
Така че ако сте с добро образование и имате желание да се развивате - бягайте далеко от Престиж Бизнес ЕАД.

napalno normalna firma 4eta tezi komplesarski iskaznaniq i moga da kaja 4e te sa palni gluposti ot nqkoi nekadarni i marzelivi kolegi koito po edna ili druga pri4ina ve4e ne rabotqt tam mnogo im zdave to im sa ostanali samo kompleksite