Новотел София https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115&markers=София,бул. Цариградско шосе 115

Новотел София

Пенко, може да пишеш колкото си искаш отговори, но това няма да промени факта, че всичко написано по твой адрес е вярно. Хората, които са писали са предпочели да са анонимни и това е тяхно право. А явно и ти нямаш какво да правиш по цял ден щом четеш и отговаряш на такива коментари от 'мързеливци', които нямат какво друго да правят. И тъй като явно и ти нямаш какво друго да правиш, какъв ти е коментара по темата че ти търсят замесник? Г-н Бержерон обсъди ли с теб стратегията си или те е оставил да се вариш в собствен сос? Почнаха ли интервютата за твойта позиция или ще успееш да си измиеш ръцете с някои друг, както винаги? Кой ще обвиниш този път за собствената си некомпетентност, не знам!!! Ти ги изгони всичките!

Здравейте!
Хора, които пишете коментари,
защото нямате какво друго да правите....
Защо използвате анонимни потребители?
Ако нещата, които пишете са вярни от какво се срамувате?
Човек, уважаващ себе си, и вярваш в способностите си, не би скрил името си!
Новотел е едно много добро място за работа,
но тук наистина се работи. Хората дошли на почивка и сладки приказки, могат да бъдат наши гости, но не и служители.
Правото на всеки един служител се зачита. Имаме отдел, занимаващ се с развитието на човешките ресурси.
Имаме и правото да изказваме свободно мнението си ... но използвайки името си!
Да, определено нещата в отдела се промениха ... и така е редно да бъде!

Вратите са отворени, за хора с желание за работа и професионално развитие!

С голямо разочорование изказвам негативния си коментар относно работния си престой в Новотел.
Започнах работа там с идеята,че е е голяма,световна верига с голям потенциал, а то какво се оказа...
Започвам с аргументи за оценката си:
- Заплащането е доволно,но като изключим факта,че НИКЪДЕ не е упоменато,че стажа прослужено време е включен в заплатата и не се взимат допълните пари,които трябва.
-Уважение - съмнявам се,че настоящия FB мениджър Пенко Нешев е чувал що е уважение. Той не спира да интригантства за колегите си,опитва се да интимничи с женската част от персонала като ги възхвалява,но след като ясно му се покаже,че поведението му не е редно за ниво мениджър, рязко сменя позицията си и явно започва да се заяжда. Тотално неприемливо и некомпетентно е поведението на този човек и начина на комуникация със служителите му!!! Смятам за тотално нередно, неуважителното му отношение и начина му на комуникация,както и постояните му заплахи за уволнение!
Ясно заявявам,че така наречения Г-н Нешев,харесва начина да стъпва на гърба на колегите си и по този начин да расте по стълбичката нагоре!
Надявам се GM-а Кристоф Бержерон е наясно с това,че от постъпването на Пенко Нешев на работа,напуснаха толкова много качествени кадри,благодарение на FB мениджъра.
Надявам се GM-a скоро да намери качествен и компетентен заместник на Нешев, а именно той може да се завърне в алакартния бизнес по зимните курорти отново,където му е мястото!!!
- Привилегии - има достатъчно привелегии като карта за фитнес, отстъпки за служители във веригата Accor и т.н.
- Натоварването е значително по-голямо от назначаването на Нешев,защото не си предвиждаше колко хора са му нужни на смяна,в зависимост от натовареноста от събития и заетостта на хотела.

Новотел София е едно прекрасно място за работа с потенциал за всеки да се развива в международна верига. Да, има проблеми в някои отдели, но къде ли няма. Тук обаче ви се предлага реална заплата и осигуровки, допълнителни пенсионни привилегии, униформа, регламентирано работно време и почивки, хранене повече от един път на ден, топли и студени напитки денонощно, специален кът за почивка с достъп до компютър за всички служители, редовни здравни изследвания от работодателя, обучения по международни стандарти... Важно е да се знае, че работа има и то много, но затова пък и заплатите се взимат редовно и дори напусналите служители не са били ощетени в това отношение. Тук трудолюбивите и кадърни хора се задържат, а си тръгват тези, които искат без работа да взимат заплата. Препоръчвам на всеки да дойде в Новотел София и да види разликата да се работи в голяма международна верига с утвърдени стандрати и правила на работа и да направи разликата с българския мениджмънт.

Подкрепям и споделям мнението, че там е ужасно за работа, пълно с интриги място.От както смениха мениджъра на храни и напитки с лицето Пенко Нешев , всичко тръгна надолу.Мястото за работа е добро , харесваше ми до преди да назначат комплексар за FB.Да , комплексар е гледа какво притежават колегите му и завижда, и понеже не може да достигне тяхното ниво действа като труженичка от Лъвов мост.Но не му се сърдя , това е човек тъпкан и унижаван , и сигурно заради това така се държи грубо и арогантно най - вече с момичетата (може би така избива комплексите си от стара работа където е бил мачкан и унижаван.Не е виновно момчето , виновен е този който е дал такава власт на комплексиран човек като него.Най лошото не е това , най-лошото е че не си разбира от работата.Обича за всички негови грешки да обвинява другите, сигурен съм че и колегите от морето ще го потвърдят, а там са го изгонили защото са го хванали да краде.Най - смешно е че обикаля и разправя на всички как обича да е доминиращия във връзките :)))))) С това приключвам.Ако искате да се посмеете и да видите как мъж избива комплекси от момичета започнете работа там , но не за повече от 2 седмици - толкова Ви стига за да видите колко ми IQ на Пенко Нешев.Радвам се ,че напуснах малко след самото му започване.

Еми айде Байчо, бягай

Споделям мнението, че в тоя хотел е пълно с интриганти и злобари.
Въпросната рускиня Албина си беше проста рецепционистка, ама клевети хората на по-високи постове, а после като ги изгонят - тя ги заема.
рецепция имаше друг управител, ама Албина го наклевети и после го изгониха и тя стана управител. После наклевети дивижън мениджърката Николета и нея я изгониха и рускинята албина и зае мястото. Обикновени служители колко са гонени и притискано сами да напускат - никой вече не им помни бройката.
Довеждат се хора без интервюта и заради това се ганят стари служители - притискат ги да подпишат взамно съгласие.
Изобщо гадна и несигурна обстановка, бегайте далече

Подкрепям и споделям мненето, че там е ужасно за работа, пълно с интриги място. :(
Въпроснат рускиня се казва Албина - мениджърка, която се издига като клевети хората, чиито постове иска да заеме. най-тъпото че наистина го постига.
преди си беше проста рецепционистка, ама наклевети управителя иго изгониха и си стана управител. после подля вода на мениджърката, която стоеше над нея -една Николета и изгониха и николета. И познайте - сега албина е на местото на Николета.
Същито прогонва постоянно рецепционисти, камериери и Шофиори.
Хората са си напуснали предишни работи да работят в Новотел, а те ги изхвърлят на улицата и без никакво обещетение. Притискат ги по взаимно съгласие да напускат :(
за парите - горе долу добре е заплащането, ама пак за толкова работа би трябвало да еповече заплатата
отпуките те карат да ги взимаш когато кажат. няма искам не искам.
работата можеше и да е приятна ако не беше тая гадна управа. Гадна атмосфера, напрежение, и тягостна обстановка и много злобно обкръжение.

Рускинята каза, че Каназирева идва през март.

Кофти работна среда. Интриги и клевети се разнасят зад гърбовете на хората. Ако има нормален човечец, го преследват като империалисти, докато не напусне. Има си текучество.
Заплатите бяха: Рецепция 890, пиколи/шофьори 600, камериери 450лв. Сега вече предлагат по-ниски заплати! За някои има и извънредно, ама май не го плащат както трябва!
Очаква се да става и по-зле, понеже жената на собственика - Каназирева ще става главен мениджър (поне  мениджърката на рецепция разправя така) и ше затяга коланите!!!!!! демек ще окастри още заплатките!