Кока-Кола Юръпиън партнърс /img/frontend/nomap.png"

Кока-Кола Юръпиън партнърс

За ППМ отдела какво е мнението ви? Какви заплати могат да се очакват там по добре ли е от ртр по интересна ли е работата 2.3 нет и нагоре може ли да се получи?

Мисля, че когато кандидат за работа отиде на това място за интервю, първото нещо, което трябва да го питат, е дали иска не вода, а КАФЕ. Във всички отношения, които човек влага в пиенето на кафенце. Няма какво да добавя повече. ;)

За хората които искат да ходят на работа и да им се плаща, за да си клатят краката - не е това мястото.
За хората които искат да работят някъде с вече събрани знания и да не е нужно да учат повече - не е това мястото.
Нито пък е мястото за хората които обичат да си работят лекичко, без никакво напрежение.
Но пък ако си обичаш професията, търсиш непрекъснато развитие и си отдаден на работата си - няма да сбъркаш.
Работата е натоварена, но пък с чудесните колеги се справяме защото сме като едно семейство.
Има доста привилегии като осигуровки, масажи, боулинг, плодове всяка седмица и т.н.

От моето интервю преди година бях много доволен. Постараха се да ме предразположат първо с напитка, а след това с елементарни въпроси за това кой съм аз. След което ме изпитаха, първо как постъпвам в напрегната ситуация(дали запазвам самообладание, дали не се панирам и т.н), а после и професионалните ми умения.

вече съм с тях от 7 месеца, има хора на които няма да им допадне и със сигурност има такива които много добре се вписват. Работа има супер много и това е най вероятно проблема, защото хората които съм виждала да си отиват не са от тези които се нагаждат. Всичко е конфликт и претенции:)Комапнията предлага супер много потенциал, имате допълнителни осигуровки здравни, имат ваучери за храна месечно, хубава заплата за софия, има пресни плодове седмично и през цялото време някои за нещо черпи. страхотен екип, правим много неща заедно, като корпоративно тичане, мартеници с деца от дом за сираци, почистване и боядисване на пейки в планината, походи до 7те рилски езера. Сплотени, млади, нахъсани, амбициозни, умни, говорим 14 езика допълнително на англииски) и невероятно позитивни хора. Ако не си такъв /такава - тогава не е мястото за теб. Единственото неудобство е че няма паркинг на работното място и ако не харесваш отворен офис, нямаме затворени офиси - но това е. Мениджмента е много добър, проектите са много големи и имаш огромна база за избор в другите офиси за други позиции!!

Аз също колежке имам много лоши впечатления от интервю там.Отвратително чувство по време и след края на интервюто, а съм бил на доста. Много противни и отвратителни.При мен проблемите бяха други, но да не навлизам в подробности - само ще кажа изключително нахални, надменни и противни.За шефа Бен, само ще кажа, че с този човек не бих си и помислил да работя, та аз дори едва го изтърпях 40мин на интервюто ( не спря да ме обижда и да ми се подиграва).Държеше се с мен все едно съм му роб!
Иначе в тази Кока Кола дават с около 1000лв повече от другата до колкото знам (грубо за финансови позиции). Но с това поведение на интервютата, както и тези пътувания, които не знаеш колко и кога ще те пратят положението е подходящо само за пресни студентчета!

Здравейте колеги! Това е едно от най-лошите места на които съм била на интервю за работа. Защо? Сега ще ви разкажа. Пристигам навреме, добре подготвена и заредена с позитивни очаквания.Посреща ме мила рецепционистка, HR, предлагат ми напитка, и най-сетне кулминацията - ръкостискане с водещите на срещата Антон Андонов и Адриана Щерева. Усмихнати хора - чудесно, да започваме. Говорихме си на български, английски, немски...да тестват езиковите ти познания е напълно нормално за едно интервю, както говоримо, така и писмено. Писмен тест нямаше. Проблемът обаче е в това за което си говорехме. Не беше съвсем нормално интервю за работа. Задават всевъзможни въпроси, настояват за подробности в детайл, и те поставят в безброй хипотетични психологически ситуации от минало и бъдеще, съществуващи само в главата им:))) Нормално е да има и подвеждащи въпроси, но максимум пет такива, е тук целия разговор премина така:))) Вие винаги ли сте така досадно- психо или днес имате специален повод?! Представете си психо-тест в разширен вариант за тираджия, който ще шофира по магистрала за новия проект на НАСА- в Космоса :))) Буквално ровят, подпитват и човъркат като някакви мишки в търсене на кирливи ризи, и когато не намират такива - те гледат с лепкав поглед на недоверие. Да, аз съм лъжецът :))) Съмнения, мнителност, някаква предубеденост. Бай Ганьо - Здравей! Суеверие... През това време се чувстваш като опитно зайче, знаейки много добре, че тези хора не провеждат това интервю за да те вземат на работа. Теб, или всеки друг на твое място.Ти си участник в психо тест, тяхната жертва, по всяка вероятност имащ за цел единствено да задоволи глада на собствения им извратен болен мозък. Или е странна политика на компанията :))) Важно-има 2 коли :))) и тази е по-добрата :))) Да, ама не попаднахте на плавилния човек и понеже не се мразя чак толкова изобщо не си мълчах - знаете какво имам предвид :)) Продължи 1 час, и макар, че мислех да си тръгна по спешност :) за да не губим време, останах и добре се позабавлявах с тези циркаджии предлагащи ми Голямо развитие в Голям тийм - 4 човека :)))от 2016. Има и тиймлидер :))) Ваучери за 60лв. 45лв. за транспорт Раб.вр. пон-пет. 9-18ч.
Препоръчвам силно интервюто и на хора с ниско кръвно - там ще им го вдигнат :)))

Колеги,
Интересува ме работа в procurement екипа. Моля за информация кой е мениджър на отдела и ще има ли нови екипи?

Не започвайте работа при Емилия Габровска и Татяна Апостолова,ще съжалявате.Не уважават личността,двулични,лицемерни,унижават пред цялата зала,некоректни; на интервюто прикриват изключитлно голямото натоварване, което в последствие ви се стоварва на главата; не дават процедури как да се работи,но държат сметка, че не е свершена дадена задача навреме; нетолерантни; не препоръчвам за мениджъри!Отдела, в който работят е данъчен; неорганизирани и прехвърлят работата и отговорността ня друг;има текучество в отдела.

Не бих препоръчала компанията никому! HR е изключително тромав и неефективен, води се от една дама с космическо самомнение с абсолютно нежелание да се подкрепи служителя, както и с липса на уважение към него. Много напомня на комунистическо предприятие, мениджмънтът е привилегирован във всяко едно отношение и това се навира в очите на всички останали. В същото време се назначават некадърни кадри и по много субективни критерии. Развитието и на шерд сървис центъра, и на служителя е спънато поради много строгата кост-сейвинг политика, която се въведе, откакто в началото на тази година се сляха с Иберия, Германия и други бутилировачи. Неприятна атмосфера в отворените офиси, липса на хоум офис и други елементарни социални политики... Като се добави и невъзможността да се паркира спокойно, мога да кажа, че е едно крайно неприятно и неприветливо работно място.

Подигравка!Престанете да губите времето на хората,на толкова интилигентни,умни и отговорни кадри отказахте.При вас част от регионалните са със средно образование,да не говорим,че не знаят и буквата "А" на чужд език.Осъзнайте се!Вие не търсите изпълнителен директор.