Кока-Кола Юръпиън партнърс /img/frontend/nomap.png"

Кока-Кола Юръпиън партнърс

Поредната побългарена фирмичка, в която ще ти орежат бонуса ако напуснеш преди да ти го изплатят, иначе "по политика" ти го дължат, ама по документи - не.
Иначе типичните проблеми за голяма корпоративна среда с достатъчни приходи - прекалено много парашутисти и бездарници седящи там на заплатка, не вършейки нищо смислено, но правейки го с претенции.
Има различни отдели, където нещата могат да са много различни, въпрос на късмет къде ще попаднеш, но има доста кофти хора на "високи" позиции с никакъв талант, под които няма смисъл да се мъчиш.

Добра компания,но не и ако работите в ctc bnl при емил кузманов или любовницата му андреана гостева.Те ви гарантират ниски заплати и налагане на порочни практики грубо погазващи българското законодателство.В други компании вече щяха да са освободени моментално.

Здравейте, може ли повече информация за позицията Analyst PPM CoE Supply Chain? Какво е заплащането, което може да се очаква, какъв е колектива, отношението? Всяка информация ще е от полза?

Тъй като наскоро напуснах компанията, мога да споделя моето мнение за нея.
Който казва, че натоварването е супер голямо, явно не е работил в компании от рода на HP/DXC. Аз от там дойдох в Колата и натоварването е към 1/10-та от натоварването в предната ми компания. Това що-годе е добре като сметнем, че заплатата, която ми даваха тук, беше почти двойна на тази, която взимах в HP. Това е хубавото нещо + много добър социален пакет, зала за игри и много други придобивки, доста добра материална база, страхотен офис и изобщо материални неща, които те омайват в началото и мислиш, че това е най-якото място за работа.
Когато отидох да работя първия месец там, бях толкова замаян и мислех, че съм намерил най-яката работа на света.
Интересно как това ми мнение се промени в рамките на няколко месеца. Отношението на колегите и мениджмънта към мен беше под всяка критика, държаха се с мен все едно съм им роб, унижаване във всеки удобен момент за всяко удобно нещо, след което следва извинение, че и те са хора и явно трябва да си го изкарват на служителите.
Това, което мен ме изненада беше, че работата е малко, но липсва всякаква организация, за да протича работният процес леко и точно това създава илюзия, че има много работа. Няма много работа, просто липсва добра организация. В HP работата беше доста повече, но организацията там е доста по-добра и самият работен процес минава по-леко. Когато работех в HP мислех, че най-лошото нещо е да ти плащат малко. Обаче тук взимах доста добра заплата и като се държаха така отвратително с мен, си казах майната му на парите, не всичко е пари и си намерих друга работа, където заплащането е почти същото и въпреки че материалната база и социалният пакет на новото място да не са толкова напомпани, поне отношението е човешко и аз се чувствам уважаван там.
Та като цяло компанията е доста добра, има поле и база за развитие. АКо си мазник и лижеш подметките на началството, приакваш им на всяка дума, те очаква добро бъдеще, както и ако те унижават, да го избиваш на майтап и да не го взимаш навътре. Не е за чувствителни натури. Човешкото достойство струва повече и от най-високата заплата на света. За съжаление хората провалят един толкова добър в матариален аспект проект.

Искам да попитам какви отзиви имате от OTC Collections department?

Ще съм ви благодарен ако споделите мнения скоро.

Поздрави

За ППМ отдела какво е мнението ви? Какви заплати могат да се очакват там по добре ли е от ртр по интересна ли е работата 2.3 нет и нагоре може ли да се получи?

Мисля, че когато кандидат за работа отиде на това място за интервю, първото нещо, което трябва да го питат, е дали иска не вода, а КАФЕ. Във всички отношения, които човек влага в пиенето на кафенце. Няма какво да добавя повече. ;)

За хората които искат да ходят на работа и да им се плаща, за да си клатят краката - не е това мястото.
За хората които искат да работят някъде с вече събрани знания и да не е нужно да учат повече - не е това мястото.
Нито пък е мястото за хората които обичат да си работят лекичко, без никакво напрежение.
Но пък ако си обичаш професията, търсиш непрекъснато развитие и си отдаден на работата си - няма да сбъркаш.
Работата е натоварена, но пък с чудесните колеги се справяме защото сме като едно семейство.
Има доста привилегии като осигуровки, масажи, боулинг, плодове всяка седмица и т.н.

От моето интервю преди година бях много доволен. Постараха се да ме предразположат първо с напитка, а след това с елементарни въпроси за това кой съм аз. След което ме изпитаха, първо как постъпвам в напрегната ситуация(дали запазвам самообладание, дали не се панирам и т.н), а после и професионалните ми умения.

вече съм с тях от 7 месеца, има хора на които няма да им допадне и със сигурност има такива които много добре се вписват. Работа има супер много и това е най вероятно проблема, защото хората които съм виждала да си отиват не са от тези които се нагаждат. Всичко е конфликт и претенции:)Комапнията предлага супер много потенциал, имате допълнителни осигуровки здравни, имат ваучери за храна месечно, хубава заплата за софия, има пресни плодове седмично и през цялото време някои за нещо черпи. страхотен екип, правим много неща заедно, като корпоративно тичане, мартеници с деца от дом за сираци, почистване и боядисване на пейки в планината, походи до 7те рилски езера. Сплотени, млади, нахъсани, амбициозни, умни, говорим 14 езика допълнително на англииски) и невероятно позитивни хора. Ако не си такъв /такава - тогава не е мястото за теб. Единственото неудобство е че няма паркинг на работното място и ако не харесваш отворен офис, нямаме затворени офиси - но това е. Мениджмента е много добър, проектите са много големи и имаш огромна база за избор в другите офиси за други позиции!!

Аз също колежке имам много лоши впечатления от интервю там.Отвратително чувство по време и след края на интервюто, а съм бил на доста. Много противни и отвратителни.При мен проблемите бяха други, но да не навлизам в подробности - само ще кажа изключително нахални, надменни и противни.За шефа Бен, само ще кажа, че с този човек не бих си и помислил да работя, та аз дори едва го изтърпях 40мин на интервюто ( не спря да ме обижда и да ми се подиграва).Държеше се с мен все едно съм му роб!
Иначе в тази Кока Кола дават с около 1000лв повече от другата до колкото знам (грубо за финансови позиции). Но с това поведение на интервютата, както и тези пътувания, които не знаеш колко и кога ще те пратят положението е подходящо само за пресни студентчета!