Кока-Кола Юръпиън партнърс /img/frontend/nomap.png"

Кока-Кола Юръпиън партнърс

Колеги,
Интересува ме работа в procurement екипа. Моля за информация кой е мениджър на отдела и ще има ли нови екипи?

Не започвайте работа при Емилия Габровска и Татяна Апостолова,ще съжалявате.Не уважават личността,двулични,лицемерни,унижават пред цялата зала,некоректни; на интервюто прикриват изключитлно голямото натоварване, което в последствие ви се стоварва на главата; не дават процедури как да се работи,но държат сметка, че не е свершена дадена задача навреме; нетолерантни; не препоръчвам за мениджъри!Отдела, в който работят е данъчен; неорганизирани и прехвърлят работата и отговорността ня друг;има текучество в отдела.

Не бих препоръчала компанията никому! HR е изключително тромав и неефективен, води се от една дама с космическо самомнение с абсолютно нежелание да се подкрепи служителя, както и с липса на уважение към него. Много напомня на комунистическо предприятие, мениджмънтът е привилегирован във всяко едно отношение и това се навира в очите на всички останали. В същото време се назначават некадърни кадри и по много субективни критерии. Развитието и на шерд сървис центъра, и на служителя е спънато поради много строгата кост-сейвинг политика, която се въведе, откакто в началото на тази година се сляха с Иберия, Германия и други бутилировачи. Неприятна атмосфера в отворените офиси, липса на хоум офис и други елементарни социални политики... Като се добави и невъзможността да се паркира спокойно, мога да кажа, че е едно крайно неприятно и неприветливо работно място.

Подигравка!Престанете да губите времето на хората,на толкова интилигентни,умни и отговорни кадри отказахте.При вас част от регионалните са със средно образование,да не говорим,че не знаят и буквата "А" на чужд език.Осъзнайте се!Вие не търсите изпълнителен директор.

как е полозението в Мастър Дейт отдела? Натоване , възможности за развитие, 6ефове, колеги, работна среда-колко 4овека са в халето.

Единственото позитивно нещо е що-годе доброто заплащане.
HR-ът им е допотопен. Тотално се подиграват с хора с опит и знания. Повечето хора, които наемат са близки, роднини и така нататък. Лично некомпетентният и доказан глупак Фредерик Стиерлин одобрява кандидатите.
Ако сте без вътрешни хора или не сте спали с някои от мениджърите, няма нужда да се пробвате.