Кока-Кола Юръпиън партнърс /img/frontend/nomap.png"

Кока-Кола Юръпиън партнърс

Добра компания,но не и ако работите в ctc bnl при емил кузманов или любовницата му андреана гостева.Те ви гарантират ниски заплати и налагане на порочни практики грубо погазващи българското законодателство.В други компании вече щяха да са освободени моментално.

Здравейте, може ли повече информация за позицията Analyst PPM CoE Supply Chain? Какво е заплащането, което може да се очаква, какъв е колектива, отношението? Всяка информация ще е от полза?

Тъй като наскоро напуснах компанията, мога да споделя моето мнение за нея.
Който казва, че натоварването е супер голямо, явно не е работил в компании от рода на HP/DXC. Аз от там дойдох в Колата и натоварването е към 1/10-та от натоварването в предната ми компания. Това що-годе е добре като сметнем, че заплатата, която ми даваха тук, беше почти двойна на тази, която взимах в HP. Това е хубавото нещо + много добър социален пакет, зала за игри и много други придобивки, доста добра материална база, страхотен офис и изобщо материални неща, които те омайват в началото и мислиш, че това е най-якото място за работа.
Когато отидох да работя първия месец там, бях толкова замаян и мислех, че съм намерил най-яката работа на света.
Интересно как това ми мнение се промени в рамките на няколко месеца. Отношението на колегите и мениджмънта към мен беше под всяка критика, държаха се с мен все едно съм им роб, унижаване във всеки удобен момент за всяко удобно нещо, след което следва извинение, че и те са хора и явно трябва да си го изкарват на служителите.
Това, което мен ме изненада беше, че работата е малко, но липсва всякаква организация, за да протича работният процес леко и точно това създава илюзия, че има много работа. Няма много работа, просто липсва добра организация. В HP работата беше доста повече, но организацията там е доста по-добра и самият работен процес минава по-леко. Когато работех в HP мислех, че най-лошото нещо е да ти плащат малко. Обаче тук взимах доста добра заплата и като се държаха така отвратително с мен, си казах майната му на парите, не всичко е пари и си намерих друга работа, където заплащането е почти същото и въпреки че материалната база и социалният пакет на новото място да не са толкова напомпани, поне отношението е човешко и аз се чувствам уважаван там.
Та като цяло компанията е доста добра, има поле и база за развитие. АКо си мазник и лижеш подметките на началството, приакваш им на всяка дума, те очаква добро бъдеще, както и ако те унижават, да го избиваш на майтап и да не го взимаш навътре. Не е за чувствителни натури. Човешкото достойство струва повече и от най-високата заплата на света. За съжаление хората провалят един толкова добър в матариален аспект проект.

Искам да попитам какви отзиви имате от OTC Collections department?

Ще съм ви благодарен ако споделите мнения скоро.

Поздрави

За ППМ отдела какво е мнението ви? Какви заплати могат да се очакват там по добре ли е от ртр по интересна ли е работата 2.3 нет и нагоре може ли да се получи?

Мисля, че когато кандидат за работа отиде на това място за интервю, първото нещо, което трябва да го питат, е дали иска не вода, а КАФЕ. Във всички отношения, които човек влага в пиенето на кафенце. Няма какво да добавя повече. ;)

За хората които искат да ходят на работа и да им се плаща, за да си клатят краката - не е това мястото.
За хората които искат да работят някъде с вече събрани знания и да не е нужно да учат повече - не е това мястото.
Нито пък е мястото за хората които обичат да си работят лекичко, без никакво напрежение.
Но пък ако си обичаш професията, търсиш непрекъснато развитие и си отдаден на работата си - няма да сбъркаш.
Работата е натоварена, но пък с чудесните колеги се справяме защото сме като едно семейство.
Има доста привилегии като осигуровки, масажи, боулинг, плодове всяка седмица и т.н.

От моето интервю преди година бях много доволен. Постараха се да ме предразположат първо с напитка, а след това с елементарни въпроси за това кой съм аз. След което ме изпитаха, първо как постъпвам в напрегната ситуация(дали запазвам самообладание, дали не се панирам и т.н), а после и професионалните ми умения.

вече съм с тях от 7 месеца, има хора на които няма да им допадне и със сигурност има такива които много добре се вписват. Работа има супер много и това е най вероятно проблема, защото хората които съм виждала да си отиват не са от тези които се нагаждат. Всичко е конфликт и претенции:)Комапнията предлага супер много потенциал, имате допълнителни осигуровки здравни, имат ваучери за храна месечно, хубава заплата за софия, има пресни плодове седмично и през цялото време някои за нещо черпи. страхотен екип, правим много неща заедно, като корпоративно тичане, мартеници с деца от дом за сираци, почистване и боядисване на пейки в планината, походи до 7те рилски езера. Сплотени, млади, нахъсани, амбициозни, умни, говорим 14 езика допълнително на англииски) и невероятно позитивни хора. Ако не си такъв /такава - тогава не е мястото за теб. Единственото неудобство е че няма паркинг на работното място и ако не харесваш отворен офис, нямаме затворени офиси - но това е. Мениджмента е много добър, проектите са много големи и имаш огромна база за избор в другите офиси за други позиции!!

Аз също колежке имам много лоши впечатления от интервю там.Отвратително чувство по време и след края на интервюто, а съм бил на доста. Много противни и отвратителни.При мен проблемите бяха други, но да не навлизам в подробности - само ще кажа изключително нахални, надменни и противни.За шефа Бен, само ще кажа, че с този човек не бих си и помислил да работя, та аз дори едва го изтърпях 40мин на интервюто ( не спря да ме обижда и да ми се подиграва).Държеше се с мен все едно съм му роб!
Иначе в тази Кока Кола дават с около 1000лв повече от другата до колкото знам (грубо за финансови позиции). Но с това поведение на интервютата, както и тези пътувания, които не знаеш колко и кога ще те пратят положението е подходящо само за пресни студентчета!

Здравейте колеги! Това е едно от най-лошите места на които съм била на интервю за работа. Защо? Сега ще ви разкажа. Пристигам навреме, добре подготвена и заредена с позитивни очаквания.Посреща ме мила рецепционистка, HR, предлагат ми напитка, и най-сетне кулминацията - ръкостискане с водещите на срещата Антон Андонов и Адриана Щерева. Усмихнати хора - чудесно, да започваме. Говорихме си на български, английски, немски...да тестват езиковите ти познания е напълно нормално за едно интервю, както говоримо, така и писмено. Писмен тест нямаше. Проблемът обаче е в това за което си говорехме. Не беше съвсем нормално интервю за работа. Задават всевъзможни въпроси, настояват за подробности в детайл, и те поставят в безброй хипотетични психологически ситуации от минало и бъдеще, съществуващи само в главата им:))) Нормално е да има и подвеждащи въпроси, но максимум пет такива, е тук целия разговор премина така:))) Вие винаги ли сте така досадно- психо или днес имате специален повод?! Представете си психо-тест в разширен вариант за тираджия, който ще шофира по магистрала за новия проект на НАСА- в Космоса :))) Буквално ровят, подпитват и човъркат като някакви мишки в търсене на кирливи ризи, и когато не намират такива - те гледат с лепкав поглед на недоверие. Да, аз съм лъжецът :))) Съмнения, мнителност, някаква предубеденост. Бай Ганьо - Здравей! Суеверие... През това време се чувстваш като опитно зайче, знаейки много добре, че тези хора не провеждат това интервю за да те вземат на работа. Теб, или всеки друг на твое място.Ти си участник в психо тест, тяхната жертва, по всяка вероятност имащ за цел единствено да задоволи глада на собствения им извратен болен мозък. Или е странна политика на компанията :))) Важно-има 2 коли :))) и тази е по-добрата :))) Да, ама не попаднахте на плавилния човек и понеже не се мразя чак толкова изобщо не си мълчах - знаете какво имам предвид :)) Продължи 1 час, и макар, че мислех да си тръгна по спешност :) за да не губим време, останах и добре се позабавлявах с тези циркаджии предлагащи ми Голямо развитие в Голям тийм - 4 човека :)))от 2016. Има и тиймлидер :))) Ваучери за 60лв. 45лв. за транспорт Раб.вр. пон-пет. 9-18ч.
Препоръчвам силно интервюто и на хора с ниско кръвно - там ще им го вдигнат :)))