ВАНКОВА ЕНД ПАРТНЪРС РИЪЛ ЕНД ИНТЕЛЕКТУАЛ ПРОПЪРТИ ООД/ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ВАНКОВА ЕНД ПАРТНЪРС РИЪЛ ЕНД ИНТЕЛЕКТУАЛ ПРОПЪРТИ ООД/ЕООД

Първо, пише се "юрисконсулт", а не "юрист консулт" ...
Не знам дали има смисъл от второ, но все пак, второ:
уволяват се служители, които се самоотлъчват от работа.
Трето, срокът от 2-3 месеца се определя от самоотлъчилите се служители - ако се самоотлъчат след 2 месеца - уволняват се тогава, ако е след 3 месеца - тогава. Ако не се самоотлъчат, а идват на работа - работят си спокойно.
Заплатите се изплащат редовно и никой не е задържан след работно време. Напротив, доста са си тръгвали преди 17:30.
Психически тормоз не се налага, всъщност за психически нестабилно лице не знам какво означава психичекси тормоз. За такова лице всичко може да е тормоз.
За подаване на вярна информация и спазването на задълженията към НАП и НОИ отговаря главният счетоводител, така че не разбирам защо един от тях се оплаква тук от това.
Няма как някой да бъде заставен да поеме отговорност за неспазен срок, освен ако самият той не го е спазил.
И сега любимата ми част - съмнителните сделки. Много ми харесва образът на Ал Капоне на българската адвокатура, който ми се създава тук, но за голямо съжаление, но в услуга на истината, ще трябва да го развенчая. Сделките са си стандартни.
Никой адвокат не е гонен.
Трудовите договри са перфектни.
Никакви адвокати не са ме осъждали.
Всички служители са добре дошли, ако идват на работа, за да работят.
И ПОСЛЕДНО: Ако сте кандидат за работа и Ви притесняват писанията на анонимната, която не си е написала името умишлено, въпреки правилата на този сайт, защото знае, че ако го напише, ще я осъдя И за това, обадете ми се, за да Ви поканя в офиса и да Ви покажа документите на фирмата, свързаните лица и т. н. Така ще можете да решите дали да вярвате на очите си или на писанията на разни ...
Тел. 0888 005 270, Сабина

Поредната обява за търсене на служители от фирмата:  http://www.jobs.bg/company/166980

В никакъв случай не се захващайте с тази фирма!Нито като юрист консулт нито като счетоводител,всички служители на фирмата са уволнявани за по два-три месеца с налагане на дисциплинарно наказание.Не изплащат заплати и осигуровки,задържат след работно време,налагат психически тормоз и заплахи,извършват множество нарушения по отношение на дейността,не изпълняват задълженията си пред НАП и НОИ и подават невярна информация.Търсят си някой,който да поеме отговорност за неспазените срокове и съмнителни сделки,при отказ заплашват със съд,гонят адвокатите,лъжат дори при наличие на свидетели.Трудовите договори са с фалшиви подписи.Главния представител на фирмата е Сабина Ванкова - млад юрист,който е бил в съдружие с други адвокати преди време под друго юридическо лице и осъден от тях със запорирани банкови сметки.Не допускат служителите си до работното място,много държат на PR и реклама,но всичко е една фасада.Не се доближавайте до тези хора изобщо по нокакъв повод!