Вердес ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, ул. Ралевица, 85, вх. Б, ет. 2, ап. 14&markers=София,Район р-н Витоша, ул. Ралевица, 85, вх. Б, ет. 2, ап. 14

Вердес ЕООД

Отидох на първо интервю във фирма"Вердес"Еоод и останах първоначално с много добро впечатление за фирмата, но уви не бе вярно това мое впечатление. Заплата за "Технически сътрудник"бе ниска и попитах Управителя възможно ли е да получа пари за карта за Градки Транспорт и да получавам увеличение на заплата мсики месец с по 100лв.
Обадиха ми се да започвам работа и съответно аз си извадих документи.
Оказа се,че се явявам на второ интервю със съпругата на управителя която каза,че няма да получа допълнително пари за Транспорт а ще трябва да си правя сметката с какво и как ще пристигам на  работа и трябвало да съм и хигиениска в офиса защото не можели да плащат на хигиениска. Разбрахме се за понеделник за първи работен ден.
Тя ще  присъствала да ми обясни за работата.
Да доиде в понеделника за 5 минути и си тръгна с управителя(мъжа си).
Каза ми ето ти копютър и класьорите и счетоводния софтуер и се оправяй!!!!
Най- лошо стана като ги попитах пак за карта за Градски Транспорт то стана голям Скандал и той ми даде 25 лв.за карта само за една линия.
Точно на другия ден ме изгони управителя на фирма"Вердес".
Била съм несериозна не можело да се разчита на мен и др.
Понеже работих там две седмици ,но така и не ми пуснаха Трудов Договор ми бе обещано ,че след няколко дни ще ми се върнат всички документи.
Минаха още две седмици като се обаждах всеки ден за да си взема Трудовата книжка.
Най- накрая ми се обади Управителката като ме  накара да подпиша Трудов Договор за два дни като каза,че ако  не  подпиша няма  да ми се  заплати нищо.
След още две седмици упорито звънене по телефона от моя страна Управителката ми написа есемес да си  мзема сумата в офиса един петък.
Отидох и ми бяха дадени 1/2 даже не и половината от парите.
Тя каза,че са си взели тези пари  за Картата за Градски Транспорт!!!!
Оказа се,че са взели доста повече от моите чесно изработени пари!!!!!
Там бях счетоводител,секретарка,чистачка и какво ли  още не!!!!!!!
Не  запачвайте работа в тази Строителна фирма!!!! Едни от най- нелоялните работодатели!!!!!!!

Работих в тази фирма две седмици като"Технически сътрудник".
Първо не искаха да ми подпишат Трудов Договор, постоянно се оправдаваха,че сменяват счетоводната къща..
Беше ми обещано,че ще ми се плати карта за Градски Транспорт и за това и се скарахме.
Платиха ми я и ме изгониха от фирмата.
За тези две седмици работа трябваше да получа около 300лв. а получих 170 лв. като ми бяха взети и парите за карта които получих от тях.
Чаках ги две седмици да  си получа Трудовата книжка и още две седмици да си взема само една част от парите.
Нелоялни Работодатели!!!!
Не Вярвайте на обещания от тяхна страна!!!!!
Не знам защо процедират така с хората ,но не е честно от тяхна страна да не плащат нито обещаната сума нито да ги чакаш да ти подпишат Трудов Договор!!!!