Ресторант "Люти Чушки" /img/frontend/nomap.png"

Ресторант "Люти Чушки"

2 точки от 1 мнение

Работих там преди известно време, кандидатсвах за кухненски помощник, а ме сложиха за миячка. В началото казаха, че ще работя по 8 часа - (от 10 до 18), така беше... за 10 лв на ден. Обещаха и че скоро ще има договор. После бях от 11 часа, но карах сума ти допълнителни часове... до към 23 - 12 часа на ден, за някакви си 15 лв на ден и то всеки ден, понеже нямаше много персонал. Плащаха всяка вечер след работа, ама всеки ден бях там. И едва си издействах почивен ден - един! Даже не можеш и да седнеш да си починеш замалко, само на обяд, иначе все някой ти мрънка. Ясно беше, че нямаше нито да ми дадат договор, нито да ме вземат за кухненски помощник и се махнах. На който му се работи по цял ден всеки ден от сутрин до вечер да мие чинии за 15 лева и за празни обещания, нека отиде да работи там!