ФЛЕКС ДЖОБ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ФЛЕКС ДЖОБ ЕООД

mnogo golqmi izmamnici osobeno ludmil obe6ta edno pra6tae za drugo da raboti6 i posle vi ostavqt kato ku4eta da se opravqte sami nito prevejdat pari nito ni6to ne zaminavaite s tazi firma za 4ujbina 6toto nqm,a da si polu4ite parite

Бях на интервю,точно при цитирания служител - Таня. Не бях одобрена за позицията, но въпреки това получих обратна връзка - нещо, което не се случва често. Отношението беше прекрасно от момента в който се отвори вратата, до момента в който напуснах. Много лъчезарен и коректен човек, знаещ как се води интервю. Браво! Дано има повече такива HR-ри.

Работех във фирмата около 8 месеца. Искам да кажа, че на подобно интервю не съм ходил никога. До сега не бях срещал толкова лъчезарен и коректен човек. Нямаше надменно отношение, от типа на "аз съм велика". Одобриха ми и започнах работа, която не беше това с което исках да се занимавам. Един ден Таня ми се обади и ми каза, "препоръчах те за друга позиция, която е в твоята сфера". Сега от 5 месеца, работя по специалността си, благодарение на доверието което ми бе гласувано въпреки, че нямах опит. Мога да кажа само едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!

Категорично не съм съгласна с мнението, изразено от "Анонимен" и "Някой", явно сте абсолютни страхливци. Работя от 1 година и по-коректни хора не съм сращала. Категорична съм в това! Не е имало случай в който да са постъпили некоректно с мен или моите колеги. Благодаря Ви и да не ви пука от страхливи мишки!

Най - некоректният работодател в лицето на служителя Таня
от FlexJob

Искам да предупредя хората кандидатстващи във тази фирма за работа-не се поддавайте на чара на водещата интервюто-Таня.Още от обявите им за работа започват с лъжите.Първо не ви обесняват точно какво ще вършите-пример в обявата пишеше опаковчик,а се оказа че ще бърша с парцала цял ден всевъзможни кабели и кабелчета.Второ пишеше заплата 550лв.,а всъщност е около 480лв.при заплащене от 3лв. на час това прави 24лв. на ден при 20 работни дни-480лв.Трето осигуровката е върху мин.заплата-340лв.,което при болнични и отпуск е около10лв. на ден.Никакви бонуси както ще ви излъжат на интервюто,никакви коледни, абе въобще ще бъдете третирани като второ качество хора.Да заплащенето е на време,но не си заслужава.

Ще напиша мнението си от личен опит,  а то е: изключително коректна фирма, което е рядко срещано по нашите географски ширини! Екип и управител- железни! Ако ти си коректен с тях, те също ще бъдат коректни към теб на 100%. Относно заплащане и осигуровки: каквото сте се уговорили, това ще стане. А не както при повечето фирми: едно се разбирате, то друго се получава на практика. Въпреки, че съм вече бивш служител по-съвсем различни причини, желая успех на фирмата! Ако някой си търси работа, съвсем спокойно може да им се довери!

Фирмата е агенция за подбор на персонал. 100% заявявам, че изпълняват АБСОЛЮТНО коректно поетите ангажименти до най-дребният детайл! Щом са казали парите на 10-ти, проверих вальора в банката, с дата 10-ти е. Работили сте ден или седмица - плащат ги до последната стотинка. Договорите се регистрират без никакво забавяне в НАП, още на другия ден получавате известието. Искате да напуснете? Няма проблем, за 10 минути ви оправят документите. И най-важното, там ще срещнете само изключителни професионалисти и чудесни хора. Къде има всичко това, днес, в България? Никъде го няма!

За съжаление работата за която ме наеха се оказа неподходяща за мен. Не е тяхна грешка, моя грешка е. Малко се надцених. Случва се, какво да направиш? Прескачаш и продължаваш напред. При всички случаи ще ги запомня с невероятно човешкото отношение и абсолютната, немислима за днешният българския трудов пазар коректност. Всички знаете за какво говоря, нали?

Ако някой администратор намира мнението ми за тенденциозно, префърцунено или тип HR в обедна почивка, преди да го изтрие, моля да се свърже с мен. Аз съм последният човек в тази държава, който ще хвали работодател, просто ей така, ама съвсем последният!

Успех на всички, търсещи работа! Не унивайте има милион обяви всеки ден, въпреки че само една е точно за Вас!