Смарт Брокерс /img/frontend/nomap.png"

Смарт Брокерс

Не мога да разбера как хора буквално губят в това да говорят неистини. Работата в компанията е на високо професионално ниво. Залегнали са принципите на колегиалността и коректността във взаимоотношенията. Нападките и безпочвените "разкази от първо лице" могат само да ме накарат да се възмутя за пореден път от нечий моралния статус.

Смарт Брокерс не си заслужава!

Те са интриганти, некомпетентни и не може да се разчита на тях по-специално. Условията не са добри, обстановката не е добра, колегите са или злобни интриганти или залюхани тийнейджъри, които сляпо се подчиняват на всичко. Често можеш да бъдеш обект на подигравки.

Не си заслужава да се работи там, много нерви, не са коректни за бонусите, отношението е отвратително.

Открих своя имот да се предлага с невярна информация от брокер на Смарт Брокерс на който не съм разрешила да копира снимките ми.
Изумена съм как може имота ми да се предлага с невярна информация.
Писах на няколко адреса, които взех от информациите посочени за фирмата.
С какво право пускат обява, нито площта е вярна, нито исканата от мен цена,нито искания от мен депозит,нито съм дала право да копират моите снимки.

Здравейте!
На никого не пожелавам да попада във Смарт Брокерс. Работих там само за месец, след като едно се говореше на интервюто, съвсем друго се оказа в действителност. Отношението е грубо. Навиквания дори за добре свършена работа, непрекъснати неоснователни забележки от шефовете. Работата е трудна но никой от "управляващите", не го интересува важното е да има поводи всеки ден за обвинения. Причините за ниски резултати, са продиктувани от некомпетентността на ръководството. Уважение към служителите нулево. Хора напускат често.

Бях на интервю за работа. Интервюираха ме, според мен хора, които нямат образование в областта и не бяха професионалисти. Не знаеха какво да ме питат, въпросите им бяха неадекватни, плоски и нерелевантни.
Смешна история.... Голяма фирма за недвижими имоти..... Историята е много вожд малко индианци...
Обещаха да ми дадат обратна връзка, независимо положителна или отрицателна..
Ха познайте....