Топ Микс ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Микс ООД

Фирмата си заслужава. Аз бях за кратко и си тръгнах,но не защото не ми харесва,а защото намерих друга работа,съответстваща на квалификацията ми.Има какво да се желае,което е нормално,но визията на собствениците е впечатляваща и си личи,че работят за да я реализират.Желая им успех!

Първо ще започна с уточнението, че по-долу има мнение написано под името на един от собствениците на фирмата Стефан Колев, а виждам че използването на чуждо име за коментар е забранено. Публикацията на този некоректен човек трябва да бъде изтрита.
 И второ: фирмата се развива изключително бързо и успешно, с всеки изминал ден се подобрява работната среда и след въвеждането на новите съоръжения в завода може да се работи и с бял костюм.
В тази фирма няма място за мързеливи и некоректни служители! С годините съм се убедила, че рано или късно крадците се хващат и се  освобождават от работа.
Изключително коректни! Бях работила месец два, след като разбрах че съм бременна и за моя изненада не се опитаха да ме разкарат от работа, а напротив бяха коректни с мен!

От негативните мнения по-долу става ясно, че хората, които са ги писали първо явно нямат контакт с фирмата и второ, зад написаното прозира злобата и завистта им. Такива хора са с друбни души, не постигнали нищо в живота, но непропускащи да търсят кусурите на другите. По принцип на хората не може да се угоди. За това ще пожелая на "ТОП МИКС"ООД много успехи в начинанието им, да продължават в същия дух, това е правилната посока.

Горепосочените мнения са апсолютна измслица на някой завистник, или човек който няма никакви допирни точки с тази фирма. Всеки който работи с и в "ТОП МИКС" ООД знае, че тя винаги е държала да бъде коректна в отношениеята си с подчинените и клиентите си, и държи на качеството на продукцията си. Фирмата има много дългогодишни клиенти в цялата страна, а и извън нея и с отварянето на НОВИЯ си завод, ще с превърне в недостижима за своите конкуренти. Които пък от своя страна най-вероятно ще продължът да пишат своите лъжливи мнения, защото просто няма да могат и няма да имат да правят нищо друго...
P.S. Който е станал клиент на "ТОП МИКС" ООД не се е отказал.

Фирмата скоро време 6те фалира заради строежа на новия завод. Не дават заплатите на време а работиш денонощно отношението към работниците е като към роби. Работата е много мрасна. Да не говорим за мрасотията в завода как не са отровили някои животни с тези смески които произвеждат.

ако заплатите бяха по високи и уважението по голямо щяха да са номер-1 но това си е тяхна политика

Работата наистина е тежка,но се свиква трябва да остискаш 1-я месец. Заплащането трябва да е по добро.Фирмата има бъдеще,но как... Да жевее с.Тополчане.

Некоректно заплащане,без уважение от ръководството,много тежка работа без време за почивка\за хранене\.Рьботата е много тежка физически и незаплатена,постоянно напускат хората.Намирасе фирмата до гр.СЛИВЕН.Няма никаква организация.