Визатрон-689 ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Средец, ул. ХАН АСПАРУХ, 67&markers=София,Район р-н Средец, ул. ХАН АСПАРУХ, 67

Визатрон-689 ЕООД

Аз съм бивш служител. Бих искал да кажа, че колегите са добри, ако ти се наложи да се смениш- няма проблеми.
Не съм съгласна с това, че всяка вечер се мие кухнята с мъркуч, препарат и студена вода.
Както и че няма фиксирано работно време за втората смяна- работи се докато има клиенти, което значи и след полунощ.

Но пък, ако се надвишат работноте часове, има допълнително заплащане, което е добре.
С мен постъпиха точно и коректно.
Заплата е между 700-1000 лв, в зависимост от допълнително изработените часове.
Това е от мен.

Заплащането не е редовно,има много големи отдръжки за какви ли не простотии ,а заплатата по начало не е голяма,Нели Ангелова (собственичката) се държи страшно неуважително с персонала си - не зачита мнеинието им,позволява си да ги убижда и ги кара да извършват дейности,които не фигурират в трудовата им характеристика,защото " Не им плащам да си седят на гъзовете..."

Видях, че от ресторанта наскоро са пуснали обяви, че наемат цялостен персонал. Ако някой може да ми даде мнение?
Просто ми е странно как толкова вървежен ресторант изведнъж търси всякакъв персонал. Какво е заплащането, дава ли се редовно?
Благодаря