Ню Енерджи Системс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ню Енерджи Системс ЕООД

Ако може оставете контакт за връзка с фирмата.

Поздрави

Не те познавам, явно и ти не ме познаваш, както и фирмата. Дори не знам за какво ми говориш, но както и да е. Един ден, когато си отвориш фирма и започнеш да изплащаш заплати на хората с които те си хранят семействата, може би ще разбереш какво имам предвид. Дотогава, може да пишеш каквото си решиш, все пак живеем в "свободна" държава!

НЕуважаеми "Собственико", самото отношение и реакцията ти към питащия са достатъчни за да си направи човек извода що за стока си.Не се прави на девица -  ти и брат ти не сте най-хитрите и умните и никога, ама никога няма да бъдете.Дори по-скоро сте само едни нещастници !Вслушайте се в мнението на хората за Вас - във Вашия случай ще е доста полезно. Щастливи сте за момента, защото не знаете, колко много сте нещастни ! Хора, които нямат един ден трудов стаж, освен във фирмата на татенцето, се правят на голямата работа. Вие не можета да забиете и един пирон даже ! Но помнете - няма да е все така ! Рано или късно всичко си идва на мястото. Колелото се върти, и един път си отгоре, но после си отдолу ! А дойдете ли долу - ще бъдете мноооого зле, защото ръчичките ви са заврени...знаете къде !

Не познавам Атанас и Осведомения. Само Ви моля да не пишете неща, които няма как да знаете, а само предполагате.
Не съм свързан с други фирми и не ме интересува коя фирма каква обява е пуснала или кой каква репутация има. Това, че търся персонал си е мой проблем, не ваш. Който иска да заповяда, да види каква е работата, ако не му харесва може да си намери друга, ако му харесва може да остане да работи.
Тук в този сайт, така или иначе за всички фирми се пишат само негативни мнения (може да проверите други фирми ако иската),  понеже хората не си харесват работата и живота, който живеят, но това си е техен проблем.
Благодаря за разбирането!

Не знам защо така грубо реагира "собственика" на фирмата,просто попитах,а ми се отговори като на кавга! Може би при други обстоятелства щяхме да се запознаем, но сега бих предпочел да подмина за вбъдеще техните обяви за работа!Не за друго,а просто не очаквах подобно грубо отношение към човек който дори не познават,а какво остава ако се работи за вас?! Съжалявам за питането си,ако знаех че така ще се развие събеседването,никога нямаше да си хабя копчетата на клавиатурата да пиша тук.

Г-н Стефанов, много сте прав ! Двете фирми са в симбиоза, в което няма нищо лошо.Лошото е на друго място.Понеже АГ ЕКО вече са доста известни в Стара Загора с неоректността си, обявите се пускат от другата фирма.Правилно сте се ориентирали в плетеницата.Лошото е, че Ню Енерджи Системс е фирма със много свестен собственик и не знам как се е подвел да угажда на управителя на АГ ЕКО.Това неминуемо ще удари по реномето на Ню Енерджи - рано или късно !

г-н Стефанов, не ВИ познавам, но ще рзясня за читателите на тази жълтения в която не виждам да има правила които да се спазват. Когато пишете подобни неща моля първо се осведомете, понеже не ми изглеждате интелегентна личност щом сте се захванал да пишете жълтении, предлагам ви да кандидатствате при г-жа Вулева там ще се чувствате точно на мястото си. Относно адресната регистрация на фирмата се намира на коренно различно място, но ВИЕ няма от къде да знаете това понеже сте от типа хора "Интригант" и винаги търсите да забъркате някоя интрига. От всичко това сочи, че имате сериозни комплекси и е добре да се замислите да проведете лечение. Нищо лично към ВАС не ви познавам съмнявам се и ВИЕ да ме познавате.

Седалище и управление на фирмата :
България
Стара Загора
Ул. Индустриална No 44, ет.3 , ап.18
Всичко това може да се провери в ТР , а не някой си който силно се съмнявам да е работил за мен да пише неверни неща .

Собственик

Здравейте
Тази фирма има аналог тук, със фирма АГ ЕКО ООД ,някой нещо да знае за това?
Понеже намерих тази обява: http://www.jobs.bg/f2267618
И двете фирми имат един и същи адрес за кореспонденция( Стара Загора бул. Митр. Методий Кусев №4) и почти едни и същи изисквания в обявите си  за работа!
Странно!