ТАВЕКС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТАВЕКС ЕООД

Здравейте! Наскоро бях на интервю в Тавекс за позицията им консултант/касиер. Не започнах работа при тях, но мога да споделя, че интервюто се провежда по доста интересен начин, различен от другите места. HR-ката е много любезна, и от това което ми сподели при втората ни среща бих казала,че работата е натоварена, но си струва - хубава заплата, работно време по 12 часа, но изцяло съобразено с личния график на служителя (около 14-15 работни дни в месеца). Направи ми впечетление, че екипът е доста сплутен и обстановката е приятелска. За хората, които са решили да пробват там, като за начало им трябва силна логика и добро смятане. Всичко друго се разбира в последствие. Пожелавам успех на фирмата и на бъдещите кандидати.

За Тавекс мога да кажа само едно страхотна среда,страхотна атмосфера и чудесен екип. Заплащането съответства на усилята,които се полагат във фирмата, управителите са млади хора готови да излушат всеки с идея или проблем, работата е предизвикателство и всеки ден учим по нещо ново. Не бих искала да работя другаде и да бъда сред друг колектив :)
клипчето само говори за себе си :)

Здравейте, пиша за да изкажа ограмното си разочарование от фирма Тавекс ЕООД.
Много обещания, много прекрасни историйки си говорят управителите, но само си говорят.
Опитват се да манипулират служителите си и да им внушат, че животът им трябва да е "Тавекс" а ние сме просто едни касиерки и обменяме валута.....
Имало пресеспектива за развитие.... моля, .... то във фирмата има 2 длъжности - касиер и дилър :) какво развитие? Ако нещо стъпиш на криво и те гонят веднага, без предупреждение, не спазват българското законодателство и не уважават персонала си, просто те викат за среща и ти казват: събирай си багажа и чаооо, и това по средата на работния ден.
Непрекъснато ти удържат пари от заплатата и то отново незаконно, така просто решават че нещо не излизало и ти удържат 200, 300 лева.
Работиш по 12 часа, ама не са 12 а достигат и до 14 като ядеш точно за 5 минути, защото ако хапнеш 10 минути ще си поредния изгонен от къщата на Тавекс....
Управителите са двама и са леко казано "смешни" и определено "неадекватни". Измислят някакви съвкупни групови срещи на цялата фирма  все едно сме сбирка на наркомани и алкохолици и си разказваме проблемите. И това без значение дали искаш да присъстваш или не и дали искаш да говори или не- длъжен си да го правиш и разбира се извън работно време без да се заплаща.
Общо взето поредната чуждестранна, но побългарена фирма !!!

Здравейте, пиша за да изкажа ограмното си разочарование от фирма Тавекс ЕООД.
Общо взето поредната чуждестранна, но побългарена фирма !!!