ТАВЕКС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТАВЕКС ЕООД

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Изключително коректен работодател. Компанията ти предоставя възможност да се развиваш там, където ти е най-интересно. Добро възнаграждение, пълни осигуровки и допълнителни придобивки, които на друго място не би получил.

КАСОВИТЕ ИМ БЕЛЕЖКИ СА СЪС БЪРЗО САМО ИЗТРИВАЩО СЕ МАСТИЛО А И ФАКТУРИ СЪС ЗАДНИ ДАТИ НЕ СЕ ДАВАТ СЛЕД ТОВА ЩЕ ВИ Е МНОГО ТРУДНО ДА ПРОДАДЕТЕ НЕЩО КОЕТО СТЕ КУПИЛИ ОТ ТЯХ АКО СТЕ РЕШИЛИ ОТ ТЯХ ДА КУПУВАТЕ НЕЩО БОГ ДА ВИ Е НА ПОМОЩ СЛЕД ТОВА

Здравейте! Искам да споделя как протича интервю за работа към Тавекс. Става въпрос за Служител обслужване на клиенти.
Първото интервю е решаване на логически задачи, с които искат да проверят начина ти на мислене. На интервюто бяхме 5 човека. Всеки модул от първото интервю е за време.
Второто интервю е разговор с Ръководител екип на Тавекс, което минава като стандартно интервю, но за мен беше интересно. Разказваш за себе си (стандартно), а след това започват въпроси за някакви конкретни ситуации да разкажеш, за хоби, за свобоното си време, дори какви книги четеш, т.е анализират те или поне създават такова впечатление.
Третото интервю е с представител човешки ресурси и отново този ръководител екип. Отново разкзваш за себе си и започват да те разпитват всякакви неща. Но въпросите са психологичски, за да могат да те опознят по-добре. Интервюто продължава около час и половина- два, които обаче не се усещат. Създават ти една много приятна среда да разкзваш за себе си, за плановете си, за мечтаната работа, за това как се виждаш след време, за добрите и лошите ти страни и т.н. Поискаха също да дореша нерешените задачи от мен и да пререша една грешна, но аз им отказах.
Казаха ми, че много малко хора достигат до това интервю.Няколко часа след интервюто видях, че са пуснали нова обява, което ме налегна на мисълта, че не са харесали никого от тези пет човека, които бяхме на първото. Новата обява вече беше с по-голяма заплата, а след няколко дни увеличиха отново заплата в новата обява.
Следващото интервю щеше да е 4-5 часа работа в реална среда с ментор.Така кандидатите и Тавекс преценяват за себе си колко добре се справя дадения кандидат с работата и дали му харесва на него.
Успех на всички, които искат да работят в Тавекс. Според мен аз не продължих, защото не споменах тавекс във визията ми за работата мечта и бъдещите ми планове на развитие.
Като цяло бях впечатлен от подбора, който правят.Много по-интересен подход, а може би и правилен.

Пиша това, за да разкажа как протича интервю в гр. София, по обява за касиер/ка.
Канят на интервю, без да споменат, че ще бъде групово / около 6 човека, може и повече/.
Канят се всякакви хора, включително и такива, които не са работили никога с пари и не знаят за какво иде реч, без оглед на образование и т.н.
Предимно студенти, все пак не им трябват дългогодишни служители.
Дават тест от 3 части, като всяка част е за време, нещо като тест за интелигентност, но и с математически задачи.
Не се интересуват на първия подбор / от 3 отсявания/ , какъв си и т.н.
На следващия ден изпращат имейл, с който казват, че не продължаваш напред, въпреки стажа и уменията, които ти дават конкурентно предимство. Първоначално заплащат 900лв. нето , след обучението има бонусна схема.
Освен с пари, ще работите с инвестиционно злато, както и ще изкупувате обеци, гривни и каквито още бижута се сетите от всякакви хора.
Е, това е от мен. Ако ви се струва, че това е за вас - кандидатствайте, ако смятате, че знаете и можете повече, не се занимавайте с този опит на заложна къща.

Абсолютно лошо впечатление имам за тях , делят градовете на София и провинция , за София за една и съща длъжност дават 1400 близо докато за Варна и Пловдив с 400 лева по малко все едно там живеят хора втора ръка не препоръчвам въобще , поне до като не променят политика на дискриминация на градовете .

Скоро кандидатствах по тяхна обява за валутен касиер, с около 10 годишен опит тясно свързан в сферата,дори за интервю не се свързаха с мен. Много странно ...

Отскоро работя във фирмата и съм изключително доволна. Страхотен приятелски екип, от самото интервю съм впечатлена от професионализма им. Коментарите за оперативки извън работно време са неоснователни, екипът просто е сплотен и обича да прекарва време заедно, но никой не е задължен да ходи. Работата е сериозна и не е много лека, но си заслужава, освен това всеки уважава правото на другия да почива и никой не ти засича минутите . При нужда винаги се съобразяват с личния ти график. Заплатите се изплащат навреме и като цяло отношението им е безупречно.

Много съм разочарован от отношението по време на интервюто! Не може да претендират за честност, лоялност и отговорност спрямо служителите си, а още на интервюто да те лъжат.

Изключително не организирани, типичните хаотични български "фирмички". Не се натискайте да работите по 12 часа и да ви правят постоянно оперативки извън работно време, когато имате минуси да ви ги спират от заплатите...!