ЕЙСИС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕЙСИС ЕООД

Изключително демотивираща обстановка. Изключително демотивиращо отношение. Изключително нелепо възпитание, придружено от доминиращо его.
Ежедневието е изпълнено с псувни, обиди, заплахи и куп други нелепи истории, често нямащи нищо общо със същинската работа.

Ако можех, щях да си спестя времето, прекарано във фирмата и изобщо нямаше да започна работа в тази атмосфера и условия. Не препоръчвам да бъдете назначавани.

Фирма Ейсис е търговска фирма с управител и собственик на име Ангел Христов. Няма нужда влизам в подробности само ще кажа, че никъде другаде в досегашната ми 23 год. трудова практика на счетоводител не съм срещала по неморално, агресивно, арогантно и непрофесионално отношение на управителя към служителите си. Заплахи с глоби и всекидневни обиди от сорта на "шанаджии", "инвалиди", "охлюви". Психически тормоз и натиск, всичко трябва де е свършено за вчера и ако не е "защо не е свършено - ти си виновен, ще те глобявам". Това е само част няма да продължавам. Смятам отношението му за ненормално. И още по ненормално е, че всички бивши колеги си мълчат за този тормоз. Е аз няма да мълча.