ФРЕШ СЪРВИС /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ СЪРВИС

Работих шест месеца и не съм имала проблеми с фирмата. Да вярно е че началник смяната е малко по остра в езика си , но да ви кажа честно винаги е било основателно.А това че от бившите ми колеги има от малцинствата не мисля че е от някакво значение. А ако съм честна много често те са работили повече от тези дето само негудуват и се оплакват. Не мисля че бившата ми колежка е искренна и честна и не бива тези които ни дават хляб да ги плюем след като напуснем (или са уволнени), което за сажаление е типично българска черта.

Хора не започвайте работа в тази фирма.Първо не ви пускат трудов договор,работите един ден пробно,после     ви казват,чме сте одобрен и продължавате да работите без договор.Второ -колектива е съставен от малцинство и попадне ли различен там става страшно .Трето - ако си непушач -изолация,трябва да пушиш за да си поносим.Четвърто -  идва една  дебелана  дето на нищо не прелича/ нещо като началник смяна/  и обръщението към вас е: ама госпожо и  ако не и ходите по гайдата -малтретиране.Пето -там старите/ ако могат да се нарекът такива/ ви третират като малоумници .Заплатите не ги дават на време ,но като отидете ви свалят звезди от небето като ви убеждават колко лоялна е фирмата.Осигуряват те на едно ,а взимаш съвсем друго,работиш извънредно което не ти се плаща абе общо взето СМЪРДИ ОТВСЯКЪДЕ