Юзит Калърс България/Usit Colours Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Юзит Калърс България/Usit Colours Bulgaria

Преди 2-3 месеца имаха обява за работа за дигитален маркетинг специалист. Големи изисквания. Много въпроси на 1-во интервю. И ако стигнете до 2-ро там вече се интересуват от вътрешният Ви свят.
Гледал съм какво правят на сайта и ФБ страницата. Имат хубави неща. Само че след големият подбор преди 2-3 месеца, са пуснали обява за същата позиция. Във фирмата (ако са наели човек при предните интервюта) вече има 2-ма маркетолози. Туристическа фирма в БГ с 3-ма маркетолози едва ли има. И едва ли им се е увеличила работата за 2 месеца толкова. Т.е. новият човек или напуска или го махат.
Туристическият сектор в БГ се отличава с адски много работа и предимно ниски заплати.

Само пускат обяви за работа правят интервюта и не наемат хора.

Здравейте!Можете ли да споделите мнението си за тази фирма от гледна точка на служители в нея? Имам предвид отношение към служителите, заплащане, приемане на нови идеи, възможност за развитие, извънреден труд(заплащане?)..? Изобщо всичко важно, по което можете да дадете мнението и препоръките си. Благодаря за отделеното време!