Юзит Калърс България/Usit Colours Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Юзит Калърс България/Usit Colours Bulgaria

Ако искате да бъдете излъгани с бригадите в Америка това е фирмата. Страшно неучтиви хора, както подчинените така и ръководството. Изключително недоволен и от туроператорските им дейности .

Usit Colours е най-добрата туристическа агенция в България. Казвам го като човек, който е работил в 3 агенции, но имам контакти с хора в много други. Заплащането може да е и по-високо, но нещата, които може да научите там ще са ви безценни за развитие в сферата.

Здравейте, бих искала да споделя моите преживявания с Usit colors и всеки да си прецени какво би го очаквало. Налага ми се да пътувам често до Америка и обратно. Купувала съм многократно билети от Usit colors до последния път, когато не само бях излъгана от тях, което костваше много нерви и притеснения на мен и семейството ми, но и след многократни опити за оплакване до Usit colors, те не поеха никаква отговорност. Исках да купя билет за майка ми и синът ми от Америка до България и понеже зная какъв стрес е всяко прекачване търсих изрично полет до България само с едно прикачване в Европа, в случая беше във Франция. Платих доста по висока сума на Usit Colors за двата билета в сравнение с други фирми, предлагащи подобни полети, но с повече от едно прекачване, а аз изрично държах да е с едно такова. До деня на полета от Usit Colors не получих нито е-майл или какъвто и да било опит за кореспонденция, че полетът има промени от предварително обявени от тях часове и прекачвания. Оказа се, че те са си свършили работата с обявяване на полета и грижливо прибиране на тяхната комисионна за продажба на билетите. От там нататък те нямали ангажимент да уведомяват пътниците за настъпили промени в полетите. А промените при нас бяха доста съществени, а именно добавяне на второ прекачване в Америка, заради което е сменен и гейта за излитане, който в Америка е дори на разстояние повече от 30 минути с кола един от друг, защото става въпрос за смяна от International към Domestic Gate. Това наложи търчене по летищата, заплащане на такси и много притеснения и нерви за да хванем в последната минута полета. Този ужас се повтаря и на добавеното в последствие прекачване, но този път търчане от Domestic към International Gate. Както казах, това бе кошмарно пътуване с много нерви и ядове, за което ух бях заплатила по-висока сума, за да ми бъдат спестени. Но Usit Colors не поеха никаква отговорност, нито да компенсират пътниците за причинените неудобства, но нали те са си получили солидната комисионна за продажба на билетите... От това ужасно пътуване, както и от обидата и чувството че бях излъгана от това че не получих очаквания полет с едно прекачване и факта, че Usit colors можеха да ни уведомят за промените, но не го направиха, защото нямали такава политика, не бих пътувала с тех нито ще ги препоръчам на близки и познати. Какво е това, всичко друго, но не компания с традиции и желание да имат удовлетворени клиенти.

Всичко в Usit Colours е на ниво. Бригади в САЩ, почивки в чужбина, самолетни билети с ниски цени и качество на обслужването!

Отношенията ми с Юзит Калърс са били като клиент в техен офис и като кандидат за работа. Не ме наеха, но впечатленията ми са позитивни - личи си, че в компанията се работи на европейско ниво. 2-те интервюта, на които бях поканен бяха преминаха изключително професионално. Нямах релевантен опит в сферата и вероятно затова са се спрели на друг кандидат, но коректно се свързаха с мен, съобщиха ми решението си и ми пожелаха успех.

Позитивно ми е и впечатлението от техен офис, служителката се отнесе с внимание и ми намери добър вариант, за това, което търсих!

Преди 2-3 месеца имаха обява за работа за дигитален маркетинг специалист. Големи изисквания. Много въпроси на 1-во интервю. И ако стигнете до 2-ро там вече се интересуват от вътрешният Ви свят.
Гледал съм какво правят на сайта и ФБ страницата. Имат хубави неща. Само че след големият подбор преди 2-3 месеца, са пуснали обява за същата позиция. Във фирмата (ако са наели човек при предните интервюта) вече има 2-ма маркетолози. Туристическа фирма в БГ с 3-ма маркетолози едва ли има. И едва ли им се е увеличила работата за 2 месеца толкова. Т.е. новият човек или напуска или го махат.
Туристическият сектор в БГ се отличава с адски много работа и предимно ниски заплати.

Само пускат обяви за работа правят интервюта и не наемат хора.

Здравейте!Можете ли да споделите мнението си за тази фирма от гледна точка на служители в нея? Имам предвид отношение към служителите, заплащане, приемане на нови идеи, възможност за развитие, извънреден труд(заплащане?)..? Изобщо всичко важно, по което можете да дадете мнението и препоръките си. Благодаря за отделеното време!