Виктория Инженеринг Дивелъпмънт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Виктория Инженеринг Дивелъпмънт ЕООД

1 точка от 1 мнение

Фирмата се състои от общо 3 човека от които само един техник който обикаля и оправя асансьорите. Говори много на клиентите обещава се, дават се цени само и само да се вземат асансьорите(фиксирана тарифа няма), дават се нереални гаранции за да се подпише договор и в един момент когато трябва да се смени някоя част се оказва че такава не може да се купи и се отива до друг асансьор и се взема от него. Няма материална база, няма склад, няма работилница а офисът на фирмата е апартаментът в който живее въпросният инж. Владимир Илиев. Работи се по 30 дена в месеца като поне 20 дена си и дежурен през нощта. И в момента в който стане въпрос за пари - няма. Коректността я няма никаква, без предупреждение ти търси заместник и ти се казва "нищо не ти дължа". Ако искате сериозна фирма не избираите Виктория Инженеринг Дивелъпмънт, а ако ви предложи работа г-н. Илиев по-добре откажете, само ще си изгубите времето и полагащите ви се пари!