Саламандър ДАС ООД /img/frontend/nomap.png"

Саламандър ДАС ООД

Не си губете времето хора.Преди 19 години съм работил в тази фирма и нищо не се променило.Заплатити тогава 160 лв за 20 години значи са се качили 100 лв някъде.Само бивши ченгета военни всичко измамник и търсят как да те резнат с пари

Единствената причина Гриша Борисов да не е я затвора е, че навремето работиха с Бойко в Ипон... българско правосъдие.. какво да го правиш. А фирмата е ужасна.. ниски заплати инте гонят за едното нищо.. живи и здрави да са... смешници

Наистина не си губете времето и парите с тези. Само ще се охарчите за куп документи, не си удържат на думата- за едно се уговаряте, готвите документи, а после като се сключва договора се отмятат от договорката. Въобще заплатата и осигуровките са на минимална.

Ако не сте млад човек и не притежавате оръжие не ходете при тези олигофрени да си губите времето .Те не са се научили как да си пишат обявите и заплатите са ниски.