Неофарм България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Витоша 164, ет. 5, ап. 6&markers=София,бул. Витоша 164, ет. 5, ап. 6

Неофарм България

Мнения за Неофарм винаги ще има, както и не само за тях. И понеже монетата винаги има две страни, а истината е някъде по средата, ще споделя моя опит с тях, като бивш служител. Докато работиш усърдно и резултатите са високи, си ценен и уважаван. Когато имаш позиция, която е различна от позицията на ръководството и въпреки, че е аргументирана и може да е за доброто на компанията, ако на ръководството не се понрави, може да се простиш с работата си. Да, има дългогодишни служители. Да, работят на примамливи условия, но явно за да са там, сляпо се подчиняват на собственика, без да изказват мнение и не можеш да разчиташ да застанат зад гърба на екипа си. Ако искаш да работиш в Неофарм, трябва да си скъсаш задника от работа. Няма делник, няма празник, само и единствено цифри трябва да са ти в главата и как да си постигнеш таргета. И въпреки, че всеки район си има своите специфики, не дай си Боже да работиш в много потенциален такъв, но където нещата се случват бавно, защото лекари и фармацевти са с по-закостеняло мислене или просто им трябва време. В Неофарм нямаш време. Целите са високи, и има прекалено голяма лична амбиция на други хора, която ти ще трябва да реализираш. Общо взето, животът ти ще е нон-стоп работа. Така че, ще го кажа по следния начин. Ако си готов да се скъсаш да работиш, да се “продадеш” за работата, да не ти остава време за личен и социален живот извън това, Неофарм е твоето място. Ще бъдеш “купен” много изгодно.

Уважаеми, не забравяйте къде работите и не се самозабравяйте.
Компанията НЕ е фармацевтична, а е производител на хранителни добавки.
Ако не правите разлика между хранителни добавки и лекарства, жалко за вас и самочувствието, което демонстрирате.
Самозалъгването е голяма работа, а фалшивите хвалебствени коментари миришат отдалеч.

Драги ми читателю, всички сме чували баснята за киселото грозде, нали? Ами така стоят нещата и с бившите служители на Неофарм. Аз бях там преди няколко години и определено не съм съгласна с хейтърските коментари. Чак ми става смешно... А твърдението, че няма интерес за кандидатури за работа е меко казано комично! Много представители имат огромното желание да работят там... Но трудно се отдава такава възможност, защото почти никой не напуска :) Браво на Неофарм! Това е бялата лястовица на българския фармацевтичен бизнес. Успех на всички настоящи служители и продължавайте да създавате все така качествени медикаменти.

Нивото в Неофарм е изключително високо. Качеството на продуктите няма аналог. Перфекционизма и подхода на работа са несравними. Истината е че много малко компании работят толкова систематично и умно. Толкова много научих от тях и толкова много имам да уча. Разбира се, като във всяка компания има пропуски, които се допускат, но това е нормално.Благодарна съм, че имам възможността да се усъвършенствам и да натрупам нови знания и умения благодарение на Петко и Стефан. Определено това е компания за умни, мислещи и работливи хора.

Спрях и напуснах..... А по същата причина и още хора около мен.... Може да бъде много фрустриращо преди човек да вземе окончателното решение за действие. Много е трудно да се работи с хора с адски високо его или такива с високо самочувствие и ниски компетенции, но подкрепяни от първите само, защото са на мениджърски позиции. Чуваемоста спада почти до нула и следват само "заповеди" хвърлени на сляпо понякога с почти мигновен деструктивен ефект върху ситуации, а персонала или напуска или бива смазан и подчинен без право на глас и мотивация за работа.
А предишното мнение е на някой с високо его и самочувствие, което ясно си личи от обидните квалификации за бившите служители на компанията. Това разбира се е достатъчно красноречиво за микроклимата и допълва доста добре картинката и репутацията на полето, която не е никак позитивна.
Успех на новите попълнения, включително от бивши кадри на Мтел, защото едва ли качествени медицински представители ще имат желание да работят в подобни условия.

Понеже доста се пише за Неофарм, нека да ви разкажа нещо за фирмата...Това е една от малкото български компании, която работи на много високо ниво както в производство, така и в търговската част.
Не е коректно нереализирани личности с високо мнение за себе си, но без нужното професионално покритие да коментират една организация, която въобще не познават.

Моля, ако намерите по-коректен и широко скроен работодател от този на Неофарм отново да пишете тук, защото аз съм имал доста и мога отговорно да кажа, че в България такива са единици.
Хубаво е човек да има самочувствие и претенции, но покритието им е от изключителна важност.

Бях представител.
Потвнциалът за каквото и да е развитие е -5.
Фирмата предлага само хранителни добавки, но ще ви карат да заблуждавате лекарите и да им цитирате индикации и механизми на действие, като на лекарства. Само ще станете за смях пред лекарите, които са наясно с това. Нито един материал за продуктите не е минал през ИАЛ и всички твърдения, които карат представителите да пеят на лекарите са незаконни.
В екипа цари недоверие, защото има и няколко дърти клюкарки.
Нивото е измамно напудрено отвън и изгнило от алчност и лъжи отвътре. Не си губете времето и доброто име особено ако сте с медицинско образование! Там е за кадри, които или не разбират, че мамят лекарите, или се правят, че не разбират.

на приказки някои хора са велики обаче Хич не е весело и не е сигурно.
Сменени нови шефове, Застаряващи и неетични,истинските фармацевтични фирми са се оттървали от тях. Не е лъжа, че често се уволняват хора и идват нови и наистина има няколко дългогодишни служителки, които са ревниви и се държат лошо с новите а не са нищо особено даже напротив! Едната Ив@€&#@ е ужасна интригантка и даже говори лошо срещу Стефан, че бил изгонен, гаден, прост и даже говори и срещу баш шефа!!!!
Голямо напрежение и юркане на представителите. Обаче Само приятелите на шефовете могат да станат нещо повече от представители, защото една кифла без образование дойде в офиса в София без конкурс!!! Тоталитаризъм!

Супер място за хора, на които им се работи и искат да се развиват. Предишният коментар се съмнявам, че е направен от човек работещ в компанията.

Неплащане на осигуровки???, бонуси???, - забравете. Всичко се плаща точно и навреме.

Риск от уволнение? Ами никой няма да се раздели с ценен кадър. Има служители на 10+ години работа.

Понеже виждам, че напоследък постоянно се пускат обяви, искам да дам малко информация за неофарм:

Малка българска фирма и когато собственикът реши - не плаща осигуровките на хората или обещаните бонуси, уволнява хора.

Работната среда е меко казано неприятна.