НИКМИ АД /img/frontend/nomap.png"

Крадливи комунета, далавераджии и измамници.

Ако искате да започнете работа там проверете колко бивши работници са ги осъдили.
Това е моята история с тази фирма!
Работих във въпросната фирма от ученик до завършване на университета и няколко години след това, започнах като общ работник и стигнах до ръководител обект. До тук всичко добре, но дойде и момента на истината, дойде кризата и началниците (Николай Козанов и Милчо Благоев) решиха през 2010 да намалят разходите си. Бяха уведомен, че ще бъда съкратен, добре живота продължава криза е всеки се оправя, 2 месеца след това беше нает на същата позиция която заемах, за повече пари бивш военен служител, братовчед на М.Б. Няколко години след това съкратиха и баща ми с обяснение което гласеше "нередовно явяване на работа", а истината отиваш понеделник и ти се казва "няма работа, материали, подготовка" ела другата седмица така през 2012 освободиха около 350 души за да не плащат осигоровки (тарикати). До тук нищо ново див български капитализам, но се оказа че на баща ми и осигоровки не са плащани и е държан 6 месеца в неплатен отпуск по документи, след като отчтиво помолих момичетата в администрацията да бъдат хора и да оправят грешката си (баща ми работеше до ноември 2011 и беше в отпуск до 2012 януари), момичетата направиха "опит" оказа се че след тяхната намеса не стигат на баща ми 5 дена за да излезне в пенсия, не защото нямаше дните, месеците, годините, а защото ако бяха написали истинския му трудов стаж в трудовата книжка трявбаше да признаят, че са мошеници. Наскоро разбрах как са уволнили и няколко души от фирмата от шофьори до началник база хора, с който съм работил и уважавам, но начина по който ги уволниха ме накара да пиша всичко това. Шефовете са мошеници, не уважатват никой, наемат некъдърните си и неспособни роднини, гаврят се със заплатите(не плащат на работниците с месец или два), а н едай си боже заработиш повече от това което те смятат за допустимо започват да работят червения и зеления химикал(изрязват за работката ти с доводи от рода на "зазъбване на цокала, липса на монотомност на цвета, че дори и преразход на електричество). В тази фирма се гаврят с хората в името на парите, пазете се!

било е някога добре  сега е много зле не плащат редовно доста хора си тръгнаха разочаровани от тях

РАБОТЕХ В ТАЗИ ФИРМА БЛИЗО 3Г И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА.КАКТО ОТ ЗАПЛАТАТА ТАКА И ОТ ШЕФОВЕТЕ МНОГО СА ТОЧНИ И КОРЕКТНИ.ПРОСТО НЯМАШЕ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ НИТО С РАБОТАТА НИТО С КОЛЕГИТЕ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО БЕШЕ ПЕРФЕКТНО...

Аз работех в 'ФИРМАТА' от 5-6 год. Сменил съм работни позицйи като : общ работник , бояджия , дърводелец, мбелист , пиколо ...... Таз фирма ми е дала много и съм мого доволен от отношението към мен ! В фирмата , независимо дали в някоя база или в хотелска част работят пичове и пичк..... ;) .. те си знаят ......... Искам да кажа , фирма НИКМИ е перфе !

никми са фирма които си правят гавра както с работниците си така и с партньорите.Така да се каже "вьлк между стадо овце"

НЕ РАБОТЕТЕ С ТАЗИ ФИРМА ТЕ САМО ВЗИМАТ И НИЩО НЕ ДАВАТ

az sum rabotila v central park hotel i s dve ruce podkrepqm mnenieto na Vanq.Trqbva da vi kaja 4e tam nqma 6ans za razvitie osven ako ne si priqtel na Ivan ili Niki.Anna Mariq i Rosi Danailova se durjat ujasno nadmenno s personala i ne ocenqva rabotata .Iziskvat mnogo a davat malko trqbva da vi kaja 4e zapla6taneto nikak ne e dobro.Ama kakvo mogat da napravqt 6efovete kato tam e takava 6urobadjana6tina 4e prosto nqmam dumi.Az se mahnah ot tam to4no poradi tazi pri4ina lo6oto durjanie a ne zaradi rabotata.Upravata neprekusnato obijda personala.

Мисля,че това е една фирма ,кадето е добре да се работи.Колектива е много задружен.Ръководството е човешки настроено.Не са надути.Тези лоши неща ,които са написани са от някой,който кадето и да отиде все ще се оплаква.Не са верни.

Във ф-ма НИКМИ в базата на ул. Илия Бежков 9 в гр. София се работи по един месец без трудов договор. Ако устискаш на обидите и простотийте на н-к автотранспорта може и да работиш в тази ф-ма, ако си човек с достойнство и не търпиш гавра с твойта личност си тръгваш с високо вдигната глава без да получиш нито една стотинка за изработеното време и без трудов стаж. Само не ми е ясно как не може да ми се заплати при положение че имам представени пътни листи. Надявам се това което ми се полага като възнаграждение да послужи за дарение към фирмата а не да запълни джоба на н-к автотранспорта.