Симако груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Симако груп ЕООД

Да бе да

Радвам се, че не съм, не съм бил и, надявам се, няма да бъда служител на тази фирма.
От кратките ми контакти с представител /управител/ на фирмата имам лошия опит, че въпреки подписаните договори и предварително уговорени условия и срокове, се оказа, че нищо от това не се спазва - цената се увеличава (почти 2 пъти), срока се увеличава повече от два пъти, г-н Давчев не отговаря на телефонни обаждания, мейли и кратки съобщения със седмици, не може да се получи статус на поръчката. Предвид, че предлаганите от него материали и изделия са иновативни, висок клас и съответно с много висока цена, такова отношение е недопустимо в бизнес средите. Но може би г-н Давчев разчита на това, че тези изделия/материали нямат алтернатива на българския пазар. Само за част от тях може да се измисли компромисно решение.
Предвид написаното, сами си направете извода до колко може да се разчита на този работодател.

Приятни колеги. Заплащането е много над средното, противно на много фалшиви мнения, които чух. Г-н Давчев се старае да подобри дейността на фирмата както с външни контрагенти, така и вътрешнофирменно.

Не започвайте работа там. Г-н Давчев е изключително некоректен човек, неорганизиран, некомпетентен в много отношения. Забавя плащане на заплати, има нулево отношение към служителите. Фирмена сигурност нямате. Когато му хрумне, че вече не сте изгоден си намира причина от днес-за утре да ви отстрани.