Групама /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, приятели.
Някой с впечатление за позиция  DATA PROCESSING & BUSINESS ANALYSIS ASSISTANT ? Какви са заплатите горе-долу и каква е обстановката в самата фирма?

Мениджърката в Пловдив е изключително ограничена,неграмотна,неподготвена,без мениджърски умения,без колективен дух,с много ограничени познания в сферата на застраховането.
На който му се наложи да работи с нея ще се срещне с много провинциализъм.

Работата е напълно нормална и по български стандарт,нищо френско.Заплатите са каквито се договориш според конкретната позиция.Мисля че е малоумно да се пита какви са заплатите в една голяма компания кадето няма нищо фиксирано.Ако си кадърен и  си необходим всеки би те наел на конкуретна заплата.

каквъв е този режим на работа ,никъде не се е срещал досега, тези французи наистина не са фред ,какви шантави условия на работа,някой ако може да обясни и заплатите какви са

Аз лично работя там и мястото ми допада.Фирмата е добра и стабилна.Местоположението е страхотно за някой (полиграфията на орлов мост) за други, не но това е въпрос на мнение.Заплатите се изплащат винаги точно и без ден забавяне.Работата е динамична и има голямо поле за развитие.Има много какво да се научи от хората.Организират се фирмени екскурзии и забавления за опознаването на служителите.Работната среда е тип open space като в hp и много други места напоследък,малко е шумно но се свиква.

Моят съвет е всеки бъдещ служител да се информира,дали наистина имат нужда от него/от такава позиция.Защото често наемат,после освобождават,защото взимат някакво друго решение.Несериозни.