Групама /img/frontend/nomap.png"

Френска компания с български балкански манталитет на управление! Добро застрахователни продукти, които няма кой качествено да продава! Арогантно отношение към кандидатите за работа! На интервюто за работа слушах само за проценти пазарен дял, без никаква маркетингова стратегия за развитие на бизнеса и такава за обучение и развитие на персонала. С удоволствие отказах работа в Групама и не съжалявам!

Да права си не съм достатъчно кадърна да наричам колегите си смотани, да коментирам, че ще забия тока си в главата на някой или пък ще влача някой по коридора това са епитети използвани от комплексари......

До долният пост.Просто не си достатъчно кадърна!

Имах голямото не благоразумие да започна работа в ГРУПАМА от където започна и кошмара в живота ми. Мениджърката на чийто подчинение бях е супер комплексирана и обеменена стара мома с постоянни страхове някой да не я измести. Започваш работа без обучение. Ако имаш неблагоразумието нещо да попиташ биваш наруган. Постоянно се сипят нецензурни обиди по адрес на колегите от другите отдели. На работата се гледа количествено все едно си в цех и гониш норма. Колкото повече се справяш толкова са по-недоволни. Заплата е нищожна. Няма нищо френско в тази компания.

Голямо текучество, много работа за малко пари, липса на развитие, лоша работна среда, липса на екипност и толерантност. За мен беше едно лошо изгубено време от живота ми.

ОК е за някой, който желае да натрупа опит и да се занимава с различни неща - проекти в компанията бол, но определено за някой, който иска спокойна и сигурна работа по-добре въобще да не се захваща.

За работата в Групама може да се ориентирате, по непрестанното текучество на квалифицирани кадри!

КЪМ ДИМОВА,

ИМА ОБЯБА ЗА РАБОТА В ГРУПАМА ГР.ПЛОВДИВ.
ЗНАМ ОФИСА ИМ.
НО НЕ ЗНАМ ДА ЛИ ТАЗИ ОПИСАНА ОТ ВАС  МЕНИДЖЪРКА РАБОТИ В ТОЗИ ОФИС. АКО МОЖЕ МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ- ПЪРВА БУКВА НА ИМЕ ИЛИ ФАМИЛИЯ.
КОГАТО СИ ПОДАМ ДОКУМЕНТИТЕ ,ЩЕ МИНА ПРЕЗ ОФИСА ИМ И ДАНО ДА ИМАМ КЪСМЕТ ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ТАЗИ  МЕНИДЖЪРКА.
ЩЕ ВИ ИНФОРМИРАМ СЛЕД ТОВА.

Към мнението на ДИМОВА:
Кандидат съм за работа в Пловдив,може ли инициалите на тази мениджърка,която описваш. Знам офиса къде се намира,но на този етап не съм се запознал с никой.
Благодаря!

Здравей,заплатите са според каквото се договориш и както успееш да продадеш труда си.