Парк транс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Парк транс ЕООД

2 точки от 1 мнение

Започнах работа като охрана на паркинг с обещания за заплата 150 лв + каквото изкарам от паркинга за мен + осигуровки! За мен осигуровките бяха най-важното, защото не мога на един зъболекар да отида, ако не съм осигурен. А знаете, че зъболекарите са скъп доктор.
Местоположението е супер - на 300 м от блока ми. Това беше плюсът на всичко. Работното време... една смяна от 24 ч и 2 дни почивка - което си беше първият минус.
Но... проблемът изникна, като отидох да си взема парите за месеце ми казаха, че няма пари. Ходих по мъките месеци наред и пак няма пари. 150 лв пари ли са? За собственика сигурно са жълти стотинки, но за мен са сума. В момента съм безработен и не мога да си покрия основните нужди. Ходя редовно да си искам своето, ама не! Отговорът е - Ела утре. Всеки ден - Ела утре!
Това утре мина доста отдавна, а пари няма.

Та... ако имате предложение за работа от Парк Транс ЕООД - не ходете!!!! Нито ще ви платят, нито ще ви внасят осигуровките, нито нищо.