Интерхост / TMDHosting https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Елисавета Багряна 14&markers=Пловдив,ул. Елисавета Багряна 14

Интерхост / TMDHosting

Недодялани работодатели от краен квартал - това ми е впечатлението за тази фирмичка. Не се разбираха помежду си. Никакво планиране, никаква комуникация със служителите, хвърлени задачи с неясна цел и изход. Не препоръчвам за хора с опит и желание за развитие. Ако ви е първа работа - евентуално може да се престрашите, но смените се правят много некадърно. Най-смотаната хостинг компания в Пловдив.

В понеделник ме поканиха на интервю във въпросната фирма.След прочитането на коментарите ви ще ми бъде много интересно какво ще ми предложат. Позицията за която кандидатствах е административен сътрудник. Възнаграждението , което са обявили е 1000-1500. Реално ли е ?!

Ами какво се случи с мен. Минах първо и второ интервю, много се харесахме ( всичко това се случва края на август), казва ми се че групата ще започне на 18.09 и че към 10-13 септември ще ми се обадят да се разберем за документацията. Поискаха ми медицинско за работа, трудова книжка и съответно занесох всичко точно когато трябваше и в същия ден ми се казва че се отлага с една седмица началото на групата (25.09). Вчера ми се обадиха да дойда в офиса днес (22.09) при което ми сервират, че се налага да си оттеглят офертата която са ми предложили при което аз съм шокиран, чаках толкова време за да може 3 дни преди началото ( ако има такова нещо ) да ми се сервира такова нещо. Попитах защо и получих отговор " Вътрешна информация". Не пиша за да плуя или обиждам, но според мен това беше адски непрофесионално и некоректно спрямо мен, имайки предвид че минах всички интервюта и тестове и уж въпросният управител Георги Ташкин много ме хареса. Това е моят опит с фирмата, за жалост се оказа истина първото мнение.

Ще разкажа какъв беше моят опит с TMD Hosting. Ходих на първо интервю и до второ не стигнах.
Офисът е на удобно за мен място, но самият офис беше страшно задушен. Хубаво щеше да бъде, ако ми предложат поне чаша вода.
Поговорихме си общи приказки, казаха стандартните неща, че са лидер на пазара, имат клиенти от целия свят, но не дадоха много информация относно работата. Попитаха ме какво възнаграждение очаквам и след като посочих сума малко над 700 лева, които виждам, че са предложили на другите кандидати, тона на интервюто се промени. Стори ми се, че единият от интервюиращите искаше да приключваме вече разговора. Не им се отговаряше на въпросите ми.
Казаха, че ще направят оферта, само ако съм одобрен, което ми се вижда доста некоретно. Знам, че е масова практика сред български фирми, но все пак е неуважително.
На второто интервю-тест щяло всичко да бъде изяснено. Увериха ме, че ще се свържат с мен при всички случаи, но това не се случи. Не дадоха подробности отностно самия тест. Работата е на 3 смени - от 15 до 23 часа, от 23 до 7 и от 7 до 15 часа. Останах с впечатление, че не осигуряват ваучери за такси. Казаха, че екипът бил от 55 човека, а аз видях в друга стаичка точно трима души. Другите били на горен етаж. Другото нещо, което ми се видя доста несериозно, е че нямали горна граница за броя служители, които търсят т.е. може още 55 да наемат например.
Въпросите, които ми задаваха отвъд професионалния ми опит нямаха нищо общо с позицията или компетенциите ми.
Дано одобрените хора да пишат тук, след като започнат работа, за да знаят хората, дали ма смисъл да си губят времето с интервюта.

Здравейте. Може ли някой който е работил там като customer support representative да даде малко по-вече яснота ?

Явно са се присетили след като минах аз. Бихте ли ми казали нещо повече, дали да очаквам наистина да започнем на 25 или ? Да търся друг омясто?

Обявата пак е подновена.

700 като след обучението става 800 Също така че имс бонуси за постигнати резултати но не знам колко е истина

600 лева ли ти предложиха?

Някой да сподели още мнения за фирмата? Минах и второ интервю и ми казаха, че обучението започва на 18.09, но днес разбрах че се отлага с една седмица (25.09). Уж щях днеска да подпиша договор, но ми казаха пак на 25.09, до тогава горе-долу ще мине месец от второто интервю както е казал човека под мен. Обявата им още седи в джобса и според мен не са събрали групата, но ако някой може да всее повече светлина по въпроса ми ще съм много благодарен!