Ви-тек /img/frontend/nomap.png"

Айде стига тъпотии, фирмата си е много добра и просперираща. Вярно че работата е тежка,но заплащането е на високо ниво. А относно началник склада Цецо мога да кажа, че за по-добър и разбран човек не съм работил. Искам да ви пожелая успех и се радвам, че работих с вас!

Напълно съм съгласен. Аз бях за малко там и видях абсурдни неща. Нищо не става от тея и чеп за зеле не става. Ако бях на мястото на Фолев ще започна чистка започвайки от администрацията в склада.

ПЪРВОТО ТИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЗА ВИ-ТЕК Е НАИСТИНА РАЗОЧАРОВАЩО.
1. ЗАПОЧВА СЕ С ТОВА, ЧЕ ЦЕЦО(НАЧАЛНИК СКЛАДА) ТЕ РАЗВЕЖДА ИЗ СКЛАДА И ТИ ГОРЕ ДОЛУ ЗАПОМНЯШ, ЧЕ ИМА КАШОНИ С НОМЕРА И КРУШКИ.
2. ОДОБРЕНИЕТО СТАВА ЗА ОКОЛО МАКС 1 СЕДМИЦА ПРЕЗ, КОЯТО НИКОЙ ГОРЕ ДОЛУ НА НИЩО НЕ ТЕ НАУЧАВА И ОБЩО ВЗЕТО САМ ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВЯШ С ПИТАНЕ.
3. АКО СТАВАШ(СТАВА ПО ХАРЕСВАНЕ) ПРОДЪЛЖАВАШ ДА РАБОТИШ С НЯКАКВИ СЕЛЯЦИ(ПО ХАРАКТЕР), КОИТО ОСВЕН ДА МЪКНАТ КАШОНИ И ДА РАБОТЯТ МЕХАНИЧНО ОТ НИЩО ДРУГО НЕ ВДЯВАТ.
НЯМА СМИСЪЛ ДА КОМЕНТИРАМ, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ХОРА СА РОДНИНИ ИЛИ СА ОТ СВОГЕ(СУПЕР НЕДОРАЗВИД ГРАД ПЪЛЕН С АЛКОХОЛИЦИ И ПРОСТАЦИ)
4. ОТНОШЕНИЕТО СПРЯМО НАЧАЛНИЖИТЕ (ГОСПОДИН ФОЛЕВ И Г-Н ИВАНОВ Е НУЛЕВО СМИСЪЛ АКО НЕ СА ТЕЗИ ЩЕ СА НЯКОЙ ДРУГИ.
5. РАБОТАТА В ЕКИП С КОЛЕГИТЕ Е ОТЧАЙВАЩО И НЕ ПОДЛЕЖИ НА КОМЕНТАР
6. ИМА 2-3 КОИТО СЕ ОТДАВАТ НА РАБОТАТА ЕСТЕСТВЕННО ВЗИМАТ КОЛКОТО ОСТАНАЛИТЕ И НЕ БИВАТ ОЦЕНЕНИ.(ОБЩО ВЗЕТО ТЕ И ВЪРШАТ НЯЙ-МНОГО РАБОТА ОТ ОСТАНАЛИТЕ)
7. СЪСТОЯНИЕТО НА СКЛАДА Е ОТЧАЙВАЩО ПРЕЗ ЗИМАТА ВЪТРЕ Е ПО СТУДЕНО ОТ ВЪН). ПОСТОЯННО СЕ МЕСТИ И РАЗШИРЯВА, ВЗИМАТ СЕ ДОПЪЛНИТЕЛНИ СКЛАДОВЕ.
8. С ЕДНА ДУМА АКО ИСКАТЕ ДА БЪДЕТЕ ХАМАЛИ, КОИТО СА ПОСТОЯННО НАБЛЮДАВАНИ ЧРЕЗ ТЕЛЕКАМЕРИ ТОВА Е ВАШАТА ФИРМА.
9. ПРЕПОРЪКАТА МИ Е АКО НЕ СТЕ ЗАКЪСАЛИ ЗА ПАРИ ЗАЩОТО ТАМ С БОНУСИТЕ И ДР. СЕ ДОСТИГА ДО КЪМ 1500ЛВ. ПО ДОБРЕ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ.
10. ОТИДЕТЕ В ЧУЖБИНА НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО СЪС СЕЛЯЦИ.
11. ФИРМАТА Е ДОБРА И МНОГО ОБЕЩАВАЩА, НО ПРОСТО ПЕРСОНАЛА НЕ Е ЗА ТАМ. ДОРИ И ОНЕЗИ КОИТО СА В ОФИСА(НЕ ВСИЧКИ РАЗБИРА СЕ) НЕ ИМ Е МЯСТОТО ТАМ, НО КАКТО Е КАЗАНО "РИБАТА СЕ ВМИРИСВА ОТ КЪМ ГЛАВАТА).
12. УСПЕШНА РАБОТА ВЪВ ФИРМА ВИ-ТЕК ПОЖЕЛАВАМ ЗА СМЕЛЧАЦИТЕ, КОИТО ИСКАТ ДА ЗАПОЧНАТ