ИН Принт /img/frontend/nomap.png"

Ако се уважавате не идвайте в тази фирма ,тук постояно те навикват за нещо ,глобяват дори и да не си виновен,всичко се върти от две бабки христова и грацела ,шефа е строг но справедлив каквото ти обещае това вземаш ,текучеството е голямо ,в началото са много мили а после ела да видиш какво става това са само част от лошите работи които се вършат в фирмата

Работих в ИН ПРИНТ 10 дена и не ми дадоха и една стотинка,абсолютни измамници!!!

Оператор на рол апарат,ако си техник,не започвай там,хамалска работа.Работиш до изпълнякване на заявката,не плащат извънаредни часове,защото си на метри произведена продукция,но след шестия месец.Шест месеца обучение,на 470 лв. чисто.От теб излиза готовата продукция на цеха,към потребителя.Отговорност,ако ролираш некачественна продукция,има санкции,до 50 лв.Изключително текучество на тази машина!!!