ИН Принт /img/frontend/nomap.png"

Дами и господа
Преди да отидете да питате за работа в Ин принт прочете някое мнение.за да не останете разочаровани
Пълна експлоатация,работи се събота и неделя,когато пуснат цигари и не само
На шефа синчето (Здравко)само върви ,уволнява,обижда ,и си мисли че има машини . всички са стари и се чупят ежедневно,идваха хора отвън да му ги карат и после не им дава парите,нямаш право на болнични слагат норми но с тия бараки не можеш да ги направиш,
Тоалетни няма,пълна мизерия,та това е общо взето

Моля за по-актуални мнения за печатница Ин принт, от 2022 г хора работещи там!

Здравейте,кандидатствах за позиция (Механик).Нещо по по-подробно за самата позиция,заплащане,работна атмосфера,осигуровки,отпуски и тнт. Благодаря предварително.

А така ,сега да драсна някой ред за мойте любимци ,хора помните ли какво ви казах ,че след бат Краси и Николай ще се махне и чичо Дачо,сега коча(Наско) остава сам за шиши (Петьо)незнам бягайте докато още можете иначе ви е е....а у гъ....о

Да напиша и аз някой ред за рома принт тоест за ин принт понеже е бъкано с роми и се бъркам понякога
та така работиш като вол цял месец и после си избират на кой първо да дават заплата ,аваннс няма от много години останали са само 5 6 човека бели които носят на гърба си братята роми на хората доста им е дотегнало и всеки си търси алтернатива .Аз вече намерих ще ви посрещне баба граца и ще ви омайва колко е хубаво тук само и само да почнете и после стой та гледай .Та мисълта ми беше ако сте бял бягайте по далеч

Здравейте. Искам да ви кажа че преди да почнете в тази фирма поразпитайте малко .защото така ще се нахендрите и после ще сихапите задните части .така пълно е с неграмотни цигани и още вземат. Защото други неидват Циганията е пълна в момента още двама напускат един механик и една книговезска която има над 15 години.госпожа тъпата селянка от марково е толкова проста и арогантна че няма думи за сравнение за
Нея работника е нищо да не говорим пък за Здравко той е кръгла нула работиш и в събота и неделя и после викат че си дошъл по желание българска реч рядко се чува най циганската печатница заповядайте

Отношението от страна на шефовете ( Здравко) към работниците е отвратително, вулгарно и грозно. Отнасят се към всички, подчертавам към всички, без изключèние като към "животни".Не те смятат за човек . Работиш като "животно" по 12 - 15 часа дневно, при положение, че трудовия договор е 8 часа, при пет дневна работна седмица. Не плащат допълнителните часове, а вярвайте ми те са много. Почти сугурно се работи и в събота и поне веднъж месечно се работи и в неделя. Събота и Неделя не се плащат извънредно. Първа смяна започва от 06:00ч сутринта и завършва в 14:00ч без да имаш право на никаква ( било 5 или 10 мин почивка), без да можеш да обядваш, но много често смяната продължава и до 15:30 - 16:00ч. Втора смяна започва в 14:00 ч и би трябвало да завърши в 22:00 ч, но по- рано от 1:30 сутринта няма как да си тръгнеш, отново без право на никаква почивка, без право да ядеш. Не можеш да седнеш за 10 мин да починеш. Когато Здравко. т. е синът на шефа, който се води началник цех оплеска нещата, защото той винаги ги оплесква се започва лудо наваксване и 24 часов работен ден на две смени по 12 часа всяка. Нощната смяна започва от 18:00ч до 06:00 сутринта т. е 12часа, няма почивка, няма ядене. Първа от 06:00ч -18:00ч без почивка, без ядене. Много често първата смяна става нещо като първо- нощна и ако си започнал в 06:00 сутринта си тръгваш към 21:30 вечерта и на другия ден пак си първа. Тоест нямаш физически време да се наспиш, но това Здравко не го интересува. Нямаш и не може да имаш личен живот или време, те ти го взимат и казват " че това си е твой проблем". Винаги си виновен, винаги си хокан с грозни и обидни думи. Глоби летят на поразия по 50лв. Всеки ден измислят и издават нови заповеди с глоби и какво не можеш да правиш. Мизерни условия на труд, и гаври с хората. Обявите им за работа са постоянни. Хора, не се лъжете, ще ви наемат моментално без проблеми, но ще съжалявате сериозно и почти сугурно ще напуснете или те ще ви изгонят, ако си потърсите правата....

хора в тази фирма са големи измамници ,искат без пари да им работиш,затова има голямо текучество на хора стари работници като бат Краси ,той напусна ,Николай е до 27 и още двама се канят да напускат Генчо и Дачо имат по9 години служба затова си направете сметка,хората напускат заради фешън дамата леля Граца и селянката с моряшката фланелка гж.Христова пълно е с цигани които работят за300лв.по време на работа играят кючек Иса неграмотни ако все пак не вярвате заповядайте ,леля Граца ще ви гали по ръцете и ще ви сваля звезди това е само част от лошите неща които. Се вършат в фирмата

Хора бягайте по надалече от тази фирма тук те нямат за човек , работиш извънредно ,работиш и в събота и неделя и накрая ти казват ,че нищо не си свършил и логично не ти плащат а трудът и нервите отиват на майната си ,да не говорим че условията на труд са лоши работиш при 40градуса без отворен прозорец направете си сами извода, иначе ще ви вземат на минутата на работа ,помислете щом ромите бягат,за какво става дума

Ако се уважавате не идвайте в тази фирма ,тук постояно те навикват за нещо ,глобяват дори и да не си виновен,всичко се върти от две бабки христова и грацела ,шефа е строг но справедлив каквото ти обещае това вземаш ,текучеството е голямо ,в началото са много мили а после ела да видиш какво става това са само част от лошите работи които се вършат в фирмата